Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 20:03, pretorianie napisał:

Słyszeliście, że Klose przeszedł z Werderu do Bayernu Monachium? No Bayern naprawdę się zbroi
na przyszły sezon.

Taa zbroi się w k(l)ose <hahaha> ale trasfer moim zdaniem bardzo dobry xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa za 12 milionów euro plus ewentualne 3 miliony za spełnienie warunków zawartych w umowie. Na miejscu działaczy Werderu żałowałbym, że Miro nie został sprzedany rok temu kiedy z łatwością można było za niego zażądać 25-3o milionów euro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:20, fataem napisał:

Taa za 12 milionów euro plus ewentualne 3 miliony za spełnienie warunków zawartych w umowie.
Na miejscu działaczy Werderu żałowałbym, że Miro nie został sprzedany rok temu kiedy z łatwością
można było za niego zażądać 25-3o milionów euro...

To samo można powiedzieć o działaczach Arsenalu i Henrym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, bo na chwilę obecną jest to zlepek gwiazd, a sprzedano tak ważnego zawodnika jak Owen H. Samą ofensywą wiele się nie zdziała. Chivu raczej nie przyjdzie, gdyż wybierze ofertę z Katalonii, a Juan, no cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:23, pretorianie napisał:

Uważam, że będzie niezła drużyna w przyszłym sezonie. Śledzę to wszystko bardzo bo Bayern Monachium
to moja ulubiona drużyna, której zawsze kibicuję,


Ja też kocham tą drużynę...
Bayern się naprawdę Uzbroił może wygra ligę mistzów w następnym sezonie (nie w tym, bo sie nie zakwalifikował :/)... A tak wogle. Jak Myślisz. Kto będzie w Ataku Grał Podolski & Klose czy Klose & Toni? a może Toni & Podolski? jak myślisz? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:25, fataem napisał:

Niekoniecznie, bo na chwilę obecną jest to zlepek gwiazd, a sprzedano tak ważnego zawodnika
jak Owen H. Samą ofensywą wiele się nie zdziała. Chivu raczej nie przyjdzie, gdyż wybierze
ofertę z Katalonii, a Juan, no cóż...

Ze zlepku gwiazd zawsze coś się da zrobić. A jeśli chodzi o defensywę to rzeczywiście muszą o niej pomyśleć, Ale nie wierzę, że taka drużyna jak Bayern zapomniała o tej formacji stawiając wszystko na ofensywę. A jeśli chodzi o Owena H. to akurat ten zawodnik da się zastąpić. Nie mówię przez to, że to słaby piłkarz, wręcz przeciwnie, ale nie był najlepszym punktem drużyny z Monachium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2007 o 20:32, Pernia napisał:

Ja też kocham tą drużynę...
Bayern się naprawdę Uzbroił może wygra ligę mistzów w następnym sezonie (nie w tym, bo sie
nie zakwalifikował :/)... A tak wogle. Jak Myślisz. Kto będzie w Ataku Grał Podolski & Klose
czy Klose & Toni? a może Toni & Podolski? jak myślisz? ;>

Nie mam pojęcia, ale wydaje mi się, że napewno Toni, a większe szansę daję narazie Klose (może nawet ze względu na wiek Podolski może jeszcze chwilę poczekać, chociaż jak każdy wie Podolski prezentuje już teraz bardzo dobrą formę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Bayern to Klose był w dużym dołku i dopiero coś ostatnio ruszył, więc ja bym stawiał na Poldiego i Toniego. Mimo wszystko, mimo całego zamieszania uważam, zę Bayern dobrze zrobił sprowadzając do siebie Miro. Dodatkowo jeszcze cieszy transfer jednego z braci Altintop (chyba dobrze napisałem) z królewsko - niebieskich. Dochodzą jeszcze młodzi zawodnicy, bodaj dwóch wychowanków, którzy już grają w reprezentacji Niemiec (widzialem w meczu ze Słowacją) i sprawują się naprawdę dobrze.
Mnie najbardziej jednak dalej martwi bramka. Nie wiadomo co z Kahnem, ostatnio sezon taka huśtawka, że szok. Miał trochę błędów, których nie popełniają bramkarze II ligii polskiej, a miał parę takich interwencji, że sam Buffon czy inny Casillas by pozazdrościli. A ten młody chyba jeszcze nie jest gotowy, bo niby w meczu z Milanem podczas LM dobrze bronił, ale jednak dużo razy miał wielkiego farta.
No i powrót Ze Roberto - o tym też trzeba wspomnieć, świetny gracz pomocy.
Napiszę jeszcze, że doszły mnie słuchy jakoby w Chelsea był konflikt na lini Ballack - Chelsea. Niby Niemiec wszystko dementuje, ale wiadomo jak to jest z piłkarzami. Większość kibiców Bayernu nie chce już Ballacka na oczy oglądać, ale on, Ze Roberto i Altintop... świetna druga linia. Ja bym się cieszył z jego powrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zgadzam się z Tobą, tylko w jednej sprawie jestem innego zdania. Chodzi o bramkę, Młody zagrał naprawdę dobry mecz z Milanem, a że miał farta no cóż każdy bramkarz potrzebuje trochę szczęścia. A jeśli nie będą dawać jemu szans to kicha, chłopak się nie rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:32, Pernia napisał:

Bayern się naprawdę Uzbroił może wygra ligę mistzów w następnym sezonie (nie w tym, bo sie
nie zakwalifikował :/)...


Myślę, że są tego plusy. Bayern ma spore szansę na puchar EUFA i fajno byłoby gdyby sięgnęli po te trofeum.
Do wspomnianej przeze mnie linii pomocy zapomniałem dodać Ribery''ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:05, Vaxinar napisał:

Ja tam jednak mu jakoś nie ufam, dlatego tak strasznie ucieszyłem się na tą małą wzmiankę że
może Boruc do Bayernu przejdzie.

A gdzie ta wzmianka była bo jakoś mi uciekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:05, pretorianie napisał:

Dokładnie Frank Ribery jest super wzmocnieniem. Uważam, że to jest jeden z najlepszych w tej
chwili pomocników w Europie.

Zgadza się to bardzo dobry transfer. On i Roberto... świetna druga linia. Ciekaw jestem jak Schweinsteiger zaprezentuje się po tej długiej kontuzji, ale mam nadzieję, że wróci do formy. To samo tyczy się Lahma bo pod koniec, nawet on - znany zawsze z waleczności - się nie popisywał. Zresztą... nie wiem czy oglądałeś mecze Bayernu, ja tak i pod koniec to jeden piłkarz na boisku wykazywał wolę walki - Salihamidić.

Dnia 26.06.2007 o 21:05, pretorianie napisał:

A gdzie ta wzmianka była bo jakoś mi uciekła.

Już dośc dawno, z ponad pół roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klose w Beyernie... sięnieźle zbroją "Bawarczycy". Chyba myślą o Pucharze UEFA ;) Ale ciekawa walka będzie w ataku mistrzów Niemiec - Toni, Klose, Podolski, Makaay. Chociaż z tym ostatnim nie wiadomo, czy odjedzie z Monachium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w bayernie zrobił sie drobny tłok makaay,podolski, klose, toni i jeszcze ribery jest bardzo ofensywnym zawodnikiem. wg makaay odejdzie bo sam bedzie chciał, a podolskiego to bayern sam wywali bo strzelił tylko 4 bramki w ubiegłym sezonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Makaay odejdzie, to jest bardziej niż pewne. Nie przesadzałbym, że Ribery jest jednym z najlepszych pomocników na Starym Kontynencie. Widziałem w minionym sezonie kilka meczów drużyny ze Stade Velodrome i nie wprawił mnie on jakoś specjalnie w zachwyt. Myślę, że więszkość ludzi oceniając go sugeruje się zeszłorocznym mundialem, a to jest wielki błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:35, fataem napisał:

Widziałem w minionym sezonie kilka meczów drużyny ze Stade
Velodrome i nie wprawił mnie on jakoś specjalnie w zachwyt.


Oj Fataem nie masz racji. Ribery to obok Nasriego (były)"mózg" Marsylii. Proponuję zobacznie kilku kompilacji o tym piłkarzu na youtube ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować