Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 15:42, Adamoo007 napisał:

Nie zapominaj o tym, że Bayern ma jeszcze Luce Toniego. Ale i tak ten atak umywa się przy duecie
Eto''o-Henry:D


Ja chyba nie na czasie jestem...Bayern kupił Luce? Kiedy? Za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie Zagłębie się niewzmacnia. Goliński doszedł i nikt więcej. Potrzeba utalentowanych graczy najlepiej z Bolivi , Meksuku , Peru , Chile , czy Brazyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 15:42, Adamoo007 napisał:

Nie zapominaj o tym, że Bayern ma jeszcze Luce Toniego. Ale i tak ten atak umywa się przy duecie
Eto''o-Henry:D

Zgadzam się, ale nie do końca. Barca przecież nie gra dwoma napastnikami. jak już to: Ronaldinho-Eto''o-Messi/Ronaldinho-Henry-Messi i jeszcze kilka wariantów i kombinacji z tymi zawodnikami :D
Kuszczak zdecydował że zostanie w ManU i będzie walczył o pozycję nr. 1 w bramce ! --> http://www.sport.pl/pilka/1,65046,4252061.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Goliński to jest wzmocnienie. Poza tym w klubie przebywa jeszcze Jorge Lopes(FC Porto). Należy też pamiętać, że miejsce Mariusza Liberdy, który nie przedłużył kontraktu zajął dobrze spisujący się w Grodzisku Aleksander Ptak. Testowany jest też Andre Nunes, a z wypożyczenia z polkowic powrócił Przemek Kocot. Nierozumiem też dlaczego nowi zawodnicy mają pochodzić z Ameryki Południowej. Za naprawdę utalentowanego, a nie przeciętnego gracza trzeba trochę zapłacić, a z tego co wiem klub z Lubina, nie chce wydać więcej niż 4-5 milionów złotych. Od tej kwoty odjąć trzeba ok. 1,5 mln złotych za Golińskiego, czyli pozostaje na wzmocnienia jakiś 1,5 mln euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 16:08, Be-Yacz napisał:

Ale LOL.
Real PODOBNO zaoferował 80mln + Emerson Milanowi. Zaproponujcie 150, co się będziemy szczypać ;(


A naigrywałeś się z Barcy, że Henrykowi dali za duże pięniądze :)
Cóż, prawda jest taka, że wielcy tego sportu nie za bardzo przykładają uwagę do pieniędzy. Zresztą te 80 melonów szybko się zwróci z koszulek i innych gadżetów ;]

PS. Widzę że nasz mistrz wzmacnia się jak jasna anielka. Puchary to można sobie w tym sezonie w ogóle darować chyba xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 16:08, Be-Yacz napisał:

Ale LOL.
Real PODOBNO zaoferował 80mln + Emerson Milanowi. Zaproponujcie 150, co się będziemy szczypać
;(

Ale za kogo? Za Kake??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 16:08, Be-Yacz napisał:

Ale LOL.
Real PODOBNO zaoferował 80mln + Emerson Milanowi. Zaproponujcie 150, co się będziemy szczypać
;(


Mnie dziwi dlaczego oni na siłe chcą kupić Kakę.
Oferują coraz to większe sumy, chodziaż wiedzą dobrze ze Kaka milanu nie opuści :P
MOgliby te pieniądze na Kakę zainwestować w jakis innych zawodników, bo co im po tym jezeli kupią Kakę na siłę jezeli ten nie będzie grał tak jak w Milanie.
Myslałem ze skończyli juz z tą polityką gwaizdorską :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 16:16, walgierz napisał:

A naigrywałeś się z Barcy, że Henrykowi dali za duże pięniądze :)


No i nadal to robie. 60mln euro dla henryka na pensje to gruba przesada. I tu objawia się mój obiektywizm, że z Realu też potrafie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a kamil "super star" wraca do wisły!niestety nie chce go już żaden zagraniczny klub.teraz będzie "świecił" przykładem i uczył młodych graczy wisełki na czym polega ciężki trening, pracowitość i dobre prowadzenie sie poza boiskiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:20, jaceloth napisał:

a kamil "super star" wraca do wisły!niestety nie chce go już żaden zagraniczny klub.teraz będzie
"świecił" przykładem i uczył młodych graczy wisełki na czym polega ciężki trening, pracowitość
i dobre prowadzenie sie poza boiskiem:-)



No a prym będzie wiódł w Krakowskich kasynach.
Niby to zawodnik Wisły i powinienem się cieszyć jego nieszczęściem, ale hazard to straszna rzecz i potrafi szybciej wykończyć człowieka niż dragi:( Mam nadzieję że z ląduje na cztery łapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:50, Quire napisał:

(...)
No a prym będzie wiódł w Krakowskich kasynach.
Niby to zawodnik Wisły i powinienem się cieszyć jego nieszczęściem, ale hazard to straszna
rzecz i potrafi szybciej wykończyć człowieka niż dragi:( Mam nadzieję że z ląduje na cztery
łapy.


Martw Ty się lepiej o Grosickiego ;) I całą resztę młodych u siebie.

Co do Kosowskiego - na razie zdążył pójść na ryby z Baszczyńskim. Na razie... zobaczymy co dalej. Podczas wcześniejszej gry w Wiśle Imprezował w najlepsze (nawet w jakimś wywiadzie powiedział, że parokrotnie grał mecze na kacu), ale mimo to prezentował się znakomicie - może na starość trochę zmądrzał i skupi się już tylko na grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:58, .Darnok napisał:

Martw Ty się lepiej o Grosickiego ;) I całą resztę młodych u siebie.


Ano martwię się. Grosicki to niezły ancymon a wiadomo że Warszawa potrafi zniszczyć młodych, nawet spokojniejszych od niego.
Zobaczymy. Ma nadzieję że sie nie da skusić.

Dnia 26.06.2007 o 18:58, .Darnok napisał:

Co do Kosowskiego - na razie zdążył pójść na ryby z Baszczyńskim.


Na ryby to niech se chodzą:) Fajny relaks. Polecam:)

Dnia 26.06.2007 o 18:58, .Darnok napisał:

Podczas ...


Zobaczymy. Może na zachodzie zmądrzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grosicki jak Grosicki, ale dziś kontrakt z Legią Warszawa podpisał Wawrzyniak, teraz już były gracz Widzewa. Wegług mnie to dobry transfer i wygląda na to, że na Łazienkowskiej panuje tendencja odmładzania skaładu. Dwóch ''weteranów'' -> Surma i Włodarczyk odsunięci, młodzi na ich miejsce...
Tyle się gadało gdzie to Trezeguet odejdzie po tym sezonie i ... podpisał kontrakt z Juve do 2011...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:49, paweusz napisał:

Grosicki jak Grosicki, ale dziś kontrakt z Legią Warszawa podpisał Wawrzyniak, teraz już były
gracz Widzewa. Wegług mnie to dobry transfer i wygląda na to, że na Łazienkowskiej panuje tendencja
odmładzania skaładu. Dwóch ''weteranów'' -> Surma i Włodarczyk odsunięci, młodzi na ich
miejsce...
Tyle się gadało gdzie to Trezeguet odejdzie po tym sezonie i ... podpisał kontrakt z Juve do
2011...

I dobrze, że podpisał kontrakt...ale po tej kłótni z zarządem myślałem, że jednak odejdzie...a co do Legii to właśnie niedoświadczenie zawodników przeszkodzi w zdobyciu mistrzostwa :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:47, crespo1 napisał:

wisła sie wzmacnia ale i tak nic z tego niewyjdzie jak co roku, za te 3 miliony za błaszczykowskiego
kupili by kogos lepszego

Skąd takie założenie, że nic z tego nie wyjdzie? ja bym z takimi opiniami poczekała do sezonu gdy nowe nabytki pokażą co umieją bądź nie. Nie warto nic zakładać po nazwiskach czy pozorach. Z tej grupy może powstać zupełnie niezła paczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować