Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioWare: Mass Effect 3 jak SuperBowl

28 postów w tym temacie

Oby im Dragon Age II z tego kolejny nie wyszedł. Ale trzeba przyznać że sądząc po tym co widziałem w materiałach to wzięli sobie do serca narzekania fanów. Tzn mają być na powrót pancerze, inwentarz (podobno) i takie tam. Ogólnie ma wrócić mikro zarządzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta deklaracja oznacza tyle, że decyzje i zakończenia z obu poprzednich części mogą mieć znikomy wpływ na trójkę. Coś jak w Dragon Age 2 właśnie, gdzie jeśli jakaś z kluczowych postaci przeżyła to widzimy ją tylko na chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli wynika z tego, że nasze decyzje będą miały znikomy wpływ na wydarzenia w trójce. Nie ma to jak import save''ów w wykonaniu Bioware - niby jest, ale nic wielkiego nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Chcemy mieć pewność, że jeśli ktoś nie miał styczności z poprzednimi częściami, będzie czuł się komfortowo grając w Mass Effect 3"

A co to mnie obchodzi jak ktoś nie grał to niech sobie zagra albo przeczyta na wiki streszczenie fabuły. Dostosowywanie gry pod świeżaków jest według mnie nie fair w stosunku do fanów serii bo będą znów musieli wysłuchiwać tony niepotrzebnych dialogów kto kim jest i tak dalej...

"Kogo obchodzi to, co się działo w trakcie sezonu zasadniczego? Teraz tylko to się liczy - obrazował."

Serio? Czyli po co kupowaliście pierwsze dwie części i tak liczy się tylko trójka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znów zachwyty nad kolejną grą BW jak to ona nie jest epicka i w ogóle najlepsza w historii.
Już by dali spokój, odpuścili sobie te całe bezsensowne Galaxy at War, co-opy i gry na iOS, i wydali ten tytuł. A tak rozmieniają się na drobne ale wokół ME3 wciąż pompują AWESOME bańkę. Już się niedobrze robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zobaczyłbym wszystkie trzy części w jednym packu, bo niby mam ME1 z CDA, ale pozostałe dwie części mógłbym mieć już razem :)

Pewnie będzie z tym problem, bo jak zazwyczaj "coś" stanie na drodze. Odbiegając od tematu to u nas nie są rzadkie praktyki typu, gra ma wyadny jeden z dwóch zapowiedzianych dodatków, zróbmy z jednym dodatkiem złotą kolekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 07:57, Phobos_s napisał:

I znów zachwyty nad kolejną grą BW jak to ona nie jest epicka i w ogóle najlepsza w historii.
Już by dali spokój, odpuścili sobie te całe bezsensowne Galaxy at War, co-opy i gry na
iOS, i wydali ten tytuł. A tak rozmieniają się na drobne ale wokół ME3 wciąż pompują
AWESOME bańkę. Już się niedobrze robi.


Zachwyt jak zachwyt. ME 1 wyszedł im całkiem dobrze. Bardzo przyjemna gra. Stary KOTOR 1 również był bardzo dobry. Dragon Age 1 wyszedł im bardzo dobrze mimo dłużyzn tu i ówdzie.

Nie widzę powodu by nie trzymać kciuki za ME 3 jeżeli dotrzymają obietnicę i ME 3 będzie bliżej jedynki jak dwójki która była zapychaczem. Bioware ogólnie robi dobre gry. Coś sequele im za bardzo nie wychodzą. Chyba pierwszy raz wydają pełnoprawną trzecią część jakiegoś tytułu. Zobaczymy jak im to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra, ale Wy narzekacie ludzie :P
ME I, był bardzo fajny, dwójka chociaz uproszczona tez mi sprawiła duzo radochy - teraz czekam na trójeczke i jestem ciekawy jak to wszystko się zakończy, licze na sporo akcji i troche więcej questów pobocznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 10:08, dariuszp napisał:

Zachwyt jak zachwyt. ME 1 wyszedł im całkiem dobrze. Bardzo przyjemna gra. Stary KOTOR
1 również był bardzo dobry. Dragon Age 1 wyszedł im bardzo dobrze mimo dłużyzn tu i ówdzie.

Nie widzę powodu by nie trzymać kciuki za ME 3 jeżeli dotrzymają obietnicę i ME 3 będzie
bliżej jedynki jak dwójki która była zapychaczem. Bioware ogólnie robi dobre gry. Coś
sequele im za bardzo nie wychodzą. Chyba pierwszy raz wydają pełnoprawną trzecią część
jakiegoś tytułu. Zobaczymy jak im to wyjdzie.


Ale ja trzymam kciuki za ME3, tylko żeby nie był przerostem formy nad treścią. Zarówno ME1 jak i ME2 przeszedłem po 5 razy i bardzo lubię tę serię i to uniwersum. Inne gry BW też lubię i grało mi się w nie bardzo przyjemnie, ale męczy mnie to ciągłe zachwycanie się samym sobą i swoimi grami jakie prezentują ludzie z BW. Przed premierą wszystko jest awesome, epic, uber, best ever i jeszcze kilka fantastycznych określeń. Trochę pokory i samokrytyki nigdy nikomu nie zaszkodziło.
Ja wiem, że marketing rządzi się swoimi prawami ale jednak gracze się są chyba tak ślepi i głusi żeby ciągle im aplikować kolejne zachwyty nad tytułem, który jeszcze nie wyszedł.
Wiesz, od nadmiaru słodyczy można się zwyczajnie porzygać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 07:36, Henrar napisał:

Czyli wynika z tego, że nasze decyzje będą miały znikomy wpływ na wydarzenia w trójce.
Nie ma to jak import save''ów w wykonaniu Bioware - niby jest, ale nic wielkiego nie
daje.


Ale i tak jest lepszy od tego z Wiedźmina 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 11:27, Sanders-sama napisał:

Ale i tak jest lepszy od tego z Wiedźmina 2...

Uważaj co piszesz bo zaraz Cię fani Wieśka zjedzą.
Co by nie był spam.Mam nadzieje że nie będzie znowu mozolnego zbierania zespołu bo to by było już trochę żałosne. Powinni przywrócić nie które elementy z jedynki i wsadzić do trójki. Mam nadzieje również, że jak będziesz jakiś pancerz z hełmem to będzie możliwość jego zdjęcia. W dwójce denerwowało mnie to, że nie można było zdjąć hełmu z tego pancerza DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 11:56, Eff3ctiv3 napisał:

Mam nadzieje że nie będzie znowu mozolnego zbierania zespołu bo to
by było już trochę żałosne.


Nie martw się, nie będzie. Teraz będzie mozolne zbieranie armii różnych ras :)

Dnia 03.11.2011 o 11:56, Eff3ctiv3 napisał:

Powinni przywrócić nie które elementy z jedynki i wsadzić
do trójki.


Oj powinni i to całkiem sporo, ale na szczęści część rzeczy ponoć wróci.

Dnia 03.11.2011 o 11:56, Eff3ctiv3 napisał:

Mam nadzieje również, że jak będziesz jakiś pancerz z hełmem to będzie możliwość
jego zdjęcia. W dwójce denerwowało mnie to, że nie można było zdjąć hełmu z tego pancerza DLC.


Najlepsze animacje były jak Shep pił drinki przez hełm ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować