Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze 15 minut z polskiej wersji Call of Duty: Modern Warfare 3

65 postów w tym temacie

skrypty, tony amunicji, podpowiedzi dla idiotów, liniowość taka, że równie dobrze mógłby to być shooter na szynach. Tak, widać, że to kolejny MW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 15:48, 1GoR napisał:

No wiem , prawda boli . Nie musisz udowadniać ;]


A ja Ciebie grzecznie proszę byś przestał prowokować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 15:48, 1GoR napisał:

No wiem , prawda boli . Nie musisz udowadniać ;]


Patrzę na porównania grafiki tych gier w internecie i widzę, że w porównaniu do BF3, CoD 3 wygląda po prostu sztucznie i nienaturalnie. Ale po tym co napisałeś wcześniej wnioskuje, że za Chiny nie zmienisz zdania, więc nie będę cie przekonywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, mnie takie coś kompletnie nie rusza. W pierwszych dwóch częściach CoD singiel był świetny, w Modern Warfare niezły, ale potem równia pochyła (w BF3 singiel to również porażka, obie części Bad Company były pod tym względem dużo, dużo lepsze). Lubię za to bardzo dynamiczne multi, może nawet jak MW3 poważnie stanieje to pojawi się na mojej półce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, ludzie co wam nie pasuje w kampanii, ze znowu ruski atakują jankesów, mi się podoba taka fabuła :) i nie narzekam na to, lecz dziwię się, jakim cudem ruski mają inny mundury niż w poprzedniej wersji, heh i nie płaczcie ze wam się nie podoba akcja gry to gdzie next cod ma wyjść w Polsce akcja się tocząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam, bo idea "pierwsze X minut z gry" jest dla mnie głupia. Ja czekam na angielską wersję językową i chyba się nie doczekam przed weekendem, bo czas realizacji 3-5 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sie pytam gram.pl: co tak malo newsow o najwiekszej premierze tego roku ?! Strasznie mnie to irytuje, BFa hypowaliscie: po 3 newsy dziennie sie pojawialy w okolicy premiery a CoD to co ? Nie chcialbym byc zlosliwy: ale LEM tyle pieniazkow na reklame nie daje co EA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 15:29, Infestor napisał:

osobiscie uwazam ze activision leci w dol od czasow Black opsa
wydali gówno, i wydaja rok w rok coraz wieksze dno
turrety? jak w team fortress?
pozdrowienia dla dzieci grajacych w to
big ballsy wola BF3, grę roku


Ja nie zagram w BF3 - czy o to oznacza, że mam small balls? A co jeśli ani nowy Battlefield ani Call of Duty nie podchodzą mi do gustu? Oh c''mon, gadanie, że w BF3 grają "ludzie z jajami", a w CoDa marne leszczyki (tak wywnioskowałem z twojego infantylnego posta) świadczy tylko o twojej niedojrzałości mentalnej.

PS: A tak przy okazji mamy premierę nowego CoDa, a tu dalej się wala layout z Batylfyld. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisać kilka słów i wybrać najniższą ocenę umie każdy (szczególnie fanboy strony przeciwnej), więc oceny z metacritic można... no właśnie nie wiadomo co z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie tego kiedy głowna strona portalu przestanie wyglądać jak Battlefield 3 ponieważ stało się to nudne. Wiem, że macie z tego korzyści, ale dalibyście sobie już z tym męczącym reklamowaniem tej gry spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować