Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Activision: Modern Warfare 3 już pobiło rekord

105 postów w tym temacie

Ja jedynie mam szczerą nadzieję, że nie uznają tej gry za najlepszą, bo z pewnością na to nie zasługuje.

PS.Nie, nie jestem fanboyem BFa, jakby ktoś chciał mnie wytykać palcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 17:02, KamyK_84 napisał:

> Hmm, może będą rozdawać ulotki na ulicach??
Do drzwi będą pukać i reklamować swoją grę.


To dobry pomysł. Ale ja myślę, że wydrukują reklamę swojej rewolucyjnej gry na papierze toaletowym. A gram.pl zrobi film o wypalaniu świeżych płytek z BF''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 16:42, wojteq-pol napisał:

@ Deathscythe poczytaj (i innym też radze) komenty ludzi na metacriticu, niektórzy (nawet
fani CoD co najlepsze 1! ) są tak zawiedzeni, ze dają właśnie 0-1/10 i jeszcze z uzasadnieniem
xD, jeśli fani serii oceniają grę w taki sposób to dziękuję, nie mam pytań, kolejny z
rzędu Modern Warefare: EPIC FAIL od Activision :D


Black ops też na początku miało tak niską średnią(teraz az 4/10) więc zdziwienia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 17:02, KamyK_84 napisał:

@wojteq-pol
Wiesz każdy może napisać pseudo-reckę i wystawić ocenę. No ale powiedz, jakież to uzasadnienia
dają dla tych ocen?


Może na przykład wykorzystanie modeli i tekstur z CoD4, który ma bodajże jakoś 4 lata? A może przez kolejny raz zaserwowane dziury fabularne? A może przez wykorzystanie silnika, który już się trzy razy zestarzał? A może chodzi o długość kampanii, którą szacuje się na jakoś 4 godziny (to już BF3 był dłuższy ;o)?

Czytałem tylko niektóre, ale budzą uśmiech, że jednak nie kupiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 16:40, Deathscythe napisał:

Skończy się, jak z Dragon Age II: peany pochwalne w prasie, a ludzie ocenią na poziomie
3-6/10 (nie liczę trolli oceniających na 0 czy 1 bez argumentacji). W końcu z MARKĄ się
nie zadziera, c`nie? ;) A że wyszło nie tak dobrze, jak wyjść miało (o czym świadczy
recykling modeli budynków(!!!) z CoD4), to czeka nas duży rozrzut ocen krytyków i graczy.


Dragon age 2 przynajmniej został ukarany sprzedażą słabszą niż pierwsza część. A w przypadku coda na to się nie zanosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2011 o 17:02, KamyK_84 napisał:

@wojteq-pol
Wiesz każdy może napisać pseudo-reckę i wystawić ocenę. No ale powiedz, jakież to uzasadnienia
dają dla tych ocen? [...]


stary silnik graficzny, ale przede wszystkim mapy będące w praktyce kopiami mapek z poprzednich CoD, ogółem duży recykling elementów z poprzednich części serii, nudny multi (nowe tryby gry jakoś nie znajdują wielu chętnych), bzdety typu: celujesz w okolice kolesia, ale i tak go trafiasz, strzelasz poprzez drewniany płotek - koleś nie ginie, strzelasz przez betonową ścianę - przeciwnik ginie (logiczne, nie? :P ) single też jest ostro mieszany z błotem (jako kalka MW2), choć tu akurat BF3 tak samo był jechany przez wiele osób. Wiele wypowiadających się osób twierdzi, że są fanami serii od lat i wygląda na to, że ta część przelała czarę goryczy, ludzie zaczęli nazywać grę modem do MW2 bo ileż można grać w to samo, jedno MW wystarczy chyba ;) Jeśli o mnie osobiście chodzi, to każda część po CoD4: MW (które było całkiem niezłe, ale króciutkie) wydawała mi się kopią tejże, dlatego nie kupuję już od dawna FPS z tej serii i raczej po tym co się dzieje w MW3 tym bardziej w przyszłości nie zamierzam tego zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 17:27, Hartus napisał:

No to Bobik już pewnie zaczyna wymyślać pierwsze DLC za 60 złotych. :D


Na 100% już jest nagrane płycie z grą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 17:27, Hartus napisał:

No to Bobik już pewnie zaczyna wymyślać pierwsze DLC za 60 złotych. :D


Już zapowiedzieli 20 (SIC!) DLC w ciągu 9 miesięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 17:36, Deathscythe napisał:

> No to Bobik już pewnie zaczyna wymyślać pierwsze DLC za 60 złotych. :D

Już zapowiedzieli 20 (SIC!) DLC w ciągu 9 miesięcy ;)

Naprawdę? Czy jaja sobie robisz? Dla mnie tych DLC do BO już było za dużo, bo jednego zapowiedzieli gdy drugi ledwo co wyszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem : CoD MW3 ma taką sprzedaż a nie inną dlatego że to Call of Duty... gdyby to nazwać inaczej i zrobić temu potężną reklamę na pewno by się tak nie sprzedał.
Podejrzewam że ta marka będzie istnieć do końca świata i jeden dzień dłużej.

Smutne jest tylko to że Activision nie przykłada się porządnie do zrobienia tej gry bo i tak wiedzą że się sprzeda.

Jak dla mnie BF3 jest o stokroć lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 17:39, Hartus napisał:

> > No to Bobik już pewnie zaczyna wymyślać pierwsze DLC za 60 złotych. :D
>
> Już zapowiedzieli 20 (SIC!) DLC w ciągu 9 miesięcy ;)
Naprawdę? Czy jaja sobie robisz? Dla mnie tych DLC do BO już było za dużo, bo jednego
zapowiedzieli gdy drugi ledwo co wyszedł...



http://www.thatvideogameblog.com/2011/11/09/modern-warfare-3-to-get-20-pieces-of-dlc-over-9-months/

Chyba naprawdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już jest przesada. Ja rozumiem, że Bobik musi kupić sobie nowy pałac, ale wszystkie te DLC to kupią chyba tylko najwięksi naiwniacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 17:45, Hartus napisał:

To już jest przesada. Ja rozumiem, że Bobik musi kupić sobie nowy pałac, ale wszystkie
te DLC to kupią chyba tylko najwięksi naiwniacy.


No wiesz niektórzy płacą abonament a tam mają w prezencie od koticka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@wojteq-pol tak brawo, na jednym źródle się opierasz. Tu masz całkowity ranking http://www.gamerankings.com/xbox360/index.html i http://www.gamerankings.com/ps3/index.html - dobranoc Battlefield 3, na konsolach może tylko pomarzyć.. A na PC, oceny MW3 już nie długo i tak będą większe. Ale po co się kłócić, lepiej iść pograć w multika w MW3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 18:00, milker napisał:

i http://www.gamerankings.com/ps3/index.html - dobranoc Battlefield 3, na konsolach może
tylko pomarzyć.. A na PC, oceny MW3 już nie długo i tak będą większe. Ale po co się kłócić,
lepiej iść pograć w multika w MW3 :D


opiera się na użytkownikach metacritic http://www.metacritic.com/game/pc/call-of-duty-modern-warfare-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie do gry nic nie mam, narazie gram w BFa3 i idzie mi swietnie. A CoDa moze kupie za tydzien lub dwa ;)
Albo kupie cos co pominalem w tym roku zeby sobie pograc ;)
Jedyna rzecz ktora mnie denerwuje to fakt ze CoD juz nie dlugo bedzie "wypluwal" te Map packi jeden po drugim... chociaz jakies starsze mapki by nie zaszkodzily (z CoD4) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 18:00, milker napisał:

@wojteq-pol tak brawo, na jednym źródle się opierasz. Tu masz całkowity ranking http://www.gamerankings.com/xbox360/index.html
i http://www.gamerankings.com/ps3/index.html - dobranoc Battlefield 3, na konsolach może
tylko pomarzyć.. A na PC, oceny MW3 już nie długo i tak będą większe. Ale po co się kłócić,
lepiej iść pograć w multika w MW3 :D



A teraz wpiszemy Dragon Age II i porównany z opiniami osób, które grały. W obu przypadkach około 80% dla gry, którą ludzie zjechali strasznie we własnych opiniach (kasowanie postów i banowanie kont przez Bioware). Rzetelność aż się wylewa z ekranu ;)

Co do porównywania: 3 recenzje różnicy i aż 6 procent różnicy w ocenie na X360 i niecałe 3% przy PS3. Tragiczny ten BF3, nie ma to tamto ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować