Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Activision: Modern Warfare 3 już pobiło rekord

105 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2011 o 16:55, Pile napisał:

Mam nadzieję że GTAV złapie Coda za mordę i rzuci nim o glebę. Ja na pewno oddam swój
głoś na grę która w każdej odsłonie wnosi coś nowego i idzie naprzód.


Heh "jestem za a nawet przeciw". A tak poważnie to mam to samo zdanie ale nie żebym miał nienawiść do serii CoD bo jest ona fajna ale mogłaby faktycznie wprowadzić coś nowego bo to co widziałem na GRAMY TV to jawnie jest to samo co MW 1 i MW 2... mogliby chociaż wymienić silnik by grafa była na poziomie BF 3. Fajne zmiany zapowiada gra Rainbow Six Patriots w stosunku do tego co było w poprzednich częściach (napisałem to by się nikt nie czepiał gdyż TAK WIEM, ŻE WYGLĄDA TO JAK KALKA HEAVY RAIN god damn !).

Tak naprawdę zmierzam do tego, że największym z największych hitów pod względem sprzedanych egzemplarzy w dniu premiery będzie Diablo III. Gra (DII), która ma nie wiem 10 - 11 lat ? do dziś jest sprzedawana i tak popularna, że to się w głowie nie mieści ma swoją następczynię, która zostanie wydana na świat za kilka miesięcy (oby) czyli DIII no to byłoby wg mnie śmieszne by nie pobiło wyników (jeśli są realne) MW3.

PS. Pytanie !!! --- Activision Blizzard - o co tu biega ? tzn wiem kiedyś czytałem ale nie wiem jak jest jeśli chodzi o zyski tych firm bo np Diablo III jest tylko Blizzard a czy zarobiona kasa z samego DIII wpływa również do Activision i na odwrót ? Jak to jest z tą spółką ? Wie ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 16:55, Pile napisał:

Mam nadzieję że GTAV złapie Coda za mordę i rzuci nim o glebę. Ja na pewno oddam swój
głoś na grę która w każdej odsłonie wnosi coś nowego i idzie naprzód.

Dnia 09.11.2011 o 16:55, Pile napisał:

Mam nadzieję że GTAV złapie Coda za mordę i rzuci nim o glebę. Ja na pewno oddam swój
głoś na grę która w każdej odsłonie wnosi coś nowego i idzie naprzód.


Heh "jestem za a nawet przeciw". A tak poważnie to mam to samo zdanie ale nie żebym miał nienawiść do serii CoD bo jest ona fajna ale mogłaby faktycznie wprowadzić coś nowego bo to co widziałem na GRAMY TV to jawnie jest to samo co MW 1 i MW 2... mogliby chociaż wymienić silnik by grafa była na poziomie BF 3. Fajne zmiany zapowiada gra Rainbow Six Patriots w stosunku do tego co było w poprzednich częściach (napisałem to by się nikt nie czepiał gdyż TAK WIEM, ŻE WYGLĄDA TO JAK KALKA HEAVY RAIN god damn !).

Tak naprawdę zmierzam do tego, że największym z największych hitów pod względem sprzedanych egzemplarzy w dniu premiery będzie Diablo III. Gra (DII), która ma nie wiem 10 - 11 lat ? do dziś jest sprzedawana i tak popularna, że to się w głowie nie mieści ma swoją następczynię, która zostanie wydana na świat za kilka miesięcy (oby) czyli DIII no to byłoby wg mnie śmieszne by nie pobiło wyników (jeśli są realne) MW3.

PS. Pytanie !!! --- Activision Blizzard - o co tu biega ? tzn wiem kiedyś czytałem ale nie wiem jak jest jeśli chodzi o zyski tych firm bo np Diablo III jest tylko Blizzard a czy zarobiona kasa z samego DIII wpływa również do Activision i na odwrót ? Jak to jest z tą spółką ? Wie ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście także nowa odsłona cod a się nie widzi, jeśli tak to mogę ująć, za dużo w tym wszystkim powtarzalnosci która po prostu bardzo w oczy kole, moje doznania z serja cod zakończyłem na BO a to dlatego, ze po prostu przepadła mi się ta fabuła wszystko jest dobre ale z umiarem, dlatego tez powiedziałem serii activision do widzenia, kampanie z bo ukonczylem bardzo na sile zmuszając się do tego by nie usunąć przed komputerem.

Co do ocen powiem tak, naprawdę gra nie zasługuje na oceny rzedu 0-1 jak to widać na metacriticu, widać pewne osoby są na tyle zalane żółcia, ze nie potrafią przyjąć do wiadomości pewnych faktów, gruba przesada jest dawanie temu tytułowi także ocen 9-10 gdyż ani to innowacyjne ani przełomowe, niczym nie zaskakuje, a jedyne co można powiedzieć to to, iż jest rok co roku sztampowe, i takie coś ma dostać tak wysokie oceny? Bez przesady,nie ma co jednak szukać jakiejkolwiek formy obiektywizmu recenzentow, gdyż jak wiadomo w branży growej ten twór już dawno zdechł.

Moim zdaniem gra to zwykła prosta rzemieślnicza robota która zasługuje na solidne 7, czy ta gra naprawdę zasługuje na tak wysokie oceny? Zapewne nie ale 7 nie sprzeda się tak dobrze jak 9-10 i vice versa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 19:07, Crummyadi087 napisał:

> A pewien jestem
> że tych na prawdę ambitnych w tym roku nie było.
A może portal2?

Lepsza fabuła/gra nie musi być głębsza. Zresztą, z tego co się orientuję Portal 2 też sprzedał się bardzo dobrze więc całe to gadanie o grach dla awangardy. Chodzi mi w dużej mierzę o to że do momentu w którym gra mogła by być dziełem sztuki albo czymś niosącym prawdziwy przekaz, a jeśli już pojawiają się takie gry to bardzo rzadko. Nie twierdzę jednak że gier z dobrą fabułą, klimatem i designem, po prostu ogólnie dobrych- nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 16:55, Pile napisał:

Mam nadzieję że GTAV złapie Coda za mordę i rzuci nim o glebę. Ja na pewno oddam swój
głoś na grę która w każdej odsłonie wnosi coś nowego i idzie naprzód.


Heh "jestem za a nawet przeciw". A tak poważnie to mam to samo zdanie ale nie żebym miał nienawiść do serii CoD bo jest ona fajna ale mogłaby faktycznie wprowadzić coś nowego bo to co widziałem na GRAMY TV to jawnie jest to samo co MW 1 i MW 2... mogliby chociaż wymienić silnik by grafa była na poziomie BF 3. Fajne zmiany zapowiada gra Rainbow Six Patriots w stosunku do tego co było w poprzednich częściach (napisałem to by się nikt nie czepiał gdyż TAK WIEM, ŻE WYGLĄDA TO JAK KALKA HEAVY RAIN god damn !).

Tak naprawdę zmierzam do tego, że największym z największych hitów pod względem sprzedanych egzemplarzy w dniu premiery będzie Diablo III. Gra (DII), która ma nie wiem 10 - 11 lat ? do dziś jest sprzedawana i tak popularna, że to się w głowie nie mieści ma swoją następczynię, która zostanie wydana na świat za kilka miesięcy (oby) czyli DIII no to byłoby wg mnie śmieszne by nie pobiło wyników (jeśli są realne) MW3.

PS. Pytanie !!! --- Activision Blizzard - o co tu biega ? tzn wiem kiedyś czytałem ale nie wiem jak jest jeśli chodzi o zyski tych firm bo np Diablo III jest tylko Blizzard a czy zarobiona kasa z samego DIII wpływa również do Activision i na odwrót ? Jak to jest z tą spółką ? Wie ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że EA strzeliło sobie w stopę wydając betę, którą wielu potraktowało jak demo i zrezygnowało z zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 17:02, KamyK_84 napisał:

> Hmm, może będą rozdawać ulotki na ulicach??
Do drzwi będą pukać i reklamować swoją grę.
I na co zdał się hype BF''a 3? Ha.


Na to, że w PC przebił CODa 2krotnie ;] Na konsole nie bo gracze konsolowi nie ogarną bardziej złożonej gry no i podstawa to fakt, że na konsolach BF3 już nie jest tak "epicki". Gdyby jednak był dokładnie taki jak na PC to COD, by gryzł piach. Czysta logika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 19:20, Undertaker napisał:

Pff. Gra na 5 i pół godziny. Nic nowego, multi ją ratuje.


Jeśli grasz na normalnym poziomie to się nie dziw. Zagraj chociażby na doświadczonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 20:43, Lailonn napisał:

Na to, że w PC przebił CODa 2krotnie ;]

Wow, sprzedaż BF3 na PC to 10% całości.

Dnia 09.11.2011 o 20:43, Lailonn napisał:

Na konsole nie bo gracze konsolowi nie ogarną
bardziej złożonej gry

Tak jakby BF był złożony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo, fani CoD raczej nie rzucili by sie masowo na BF gdyby ten mial miec lepsza oprawe na konsolach, to absurd ;D Tam jest kupa wiekszych i technicznie lepszych niz CoD gier a i tak to wlasnie CoD bije rekordy popularnosci. Na konsolach gry o mocno pecetowym rodowodzie nie sa niczym szczegolnym, nawet typowo konsolowe mega-hity z ledwoscia dobijaja chocby do polowy liczbie sprzedanych egzemplarzy CoD;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w MW3, kampania ma swoje momenty, fabuła trochę lepiej sklejona od tego co widziałem w MW2 a tym bardziej w Black Opsach, ale zbyt dużo absurdalnych sytuacji w grze jest widocznych. Te akcje, które mają łapać za serce aż biją po oczach sztucznością. Zobaczę co dalej, szczerze najbardziej mnie coop zainteresował w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 20:05, porckypizgus napisał:

PS. Pytanie !!! --- Activision Blizzard - o co tu biega ? tzn wiem kiedyś czytałem
ale nie wiem jak jest jeśli chodzi o zyski tych firm bo np Diablo III jest tylko Blizzard
a czy zarobiona kasa z samego DIII wpływa również do Activision i na odwrót ? Jak to
jest z tą spółką ? Wie ktoś ?


Zacznijmy od początku w 2008 roku doszło do fuzji jednej ze spółek koncernu Vivendi SA dokładniej Vivendi games(właściciela blizzarda) z activision ponieważ w momencie fuzji Vivendi games składało się tylko z Blizzarda gdyż w 2008 roku Sierra ogłosiła upadłość(bankructwo) nową spółkę nazwano Activision Blizzard , Activision i Blizzard funkcjonują jako oddzielne firmy lecz ich zysk jak i wartość rynkowa jest liczony jako jedna spółka(Activision Blizzard). Activision Blizzard jest własnością koncernu Vivendi SA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 20:43, Lailonn napisał:

Na to, że w PC przebił CODa 2krotnie ;]


2krotnie jak to ładnie brzmi. Ale podawaj w dokładnych liczbach ok? Sprzedaż obu tych gier na PC wielka nie jest, a że BF3 tak bardzo promowali tymi super duber efektami, duperelami i lepszą grafiką no to cóż...

Dnia 09.11.2011 o 20:43, Lailonn napisał:

Na konsole nie bo gracze konsolowi nie ogarną
bardziej złożonej gry no i podstawa to fakt, że na konsolach BF3 już nie jest tak "epicki".


Hejt wobec konsol aż się wylewa z ekranu. Faktycznie na PC grają sami PRO, którzy w BF''ie 3 wiedzą co to teamplay, nie campią mając na celu atak i inne takie. Haha.
Wskaż mi tą "epickość" na PC, ok? Żeby nie było, gram na pc i ni cholery jej nie widzę. Za to często widzę całkowity chaos i drużynę latającą po całej mapie (zamiast np. bronić punktów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile osób grało że już tak krytykują? Na metacritic jest pełno ludzi dających niskie oceny. Osobiście nie gloryfikuje MW3, ale nie da się ukryć, wiadomo co kupujemy i nikt nie zaprzeczy że single w MW3 to jazda i czysty FUN, a o to chodzi w grach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 21:36, KamyK_84 napisał:

> Na to, że w PC przebił CODa 2krotnie ;]

2krotnie jak to ładnie brzmi. Ale podawaj w dokładnych liczbach ok? Sprzedaż obu tych
gier na PC wielka nie jest, a że BF3 tak bardzo promowali tymi super duber efektami,
duperelami i lepszą grafiką no to cóż...

> Na konsole nie bo gracze konsolowi nie ogarną
> bardziej złożonej gry no i podstawa to fakt, że na konsolach BF3 już nie jest tak
"epicki".

Hejt wobec konsol aż się wylewa z ekranu. Faktycznie na PC grają sami PRO, którzy w BF''ie
3 wiedzą co to teamplay, nie campią mając na celu atak i inne takie. Haha.
Wskaż mi tą "epickość" na PC, ok? Żeby nie było, gram na pc i ni cholery jej nie widzę.
Za to często widzę całkowity chaos i drużynę latającą po całej mapie (zamiast np. bronić
punktów).


Widzisz.A ja widze tą epickość na pc w BF3.Zależy jak na to spojrzysz;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Dnia 09.11.2011 o 17:02, KamyK_84 napisał:

A już wiem, stary silnik graficzny, i brak takich "wodotrysków" jak w BF3? (właśnie przypomniało
mi się oślepianie latarką na otwartej przestrzeni w dzień - tak, tak wiecie o czym mówię

(...)

Masz na myśli takie oślepienie?
http://imgur.com/a/46fUs

I screen z gry:
http://imgur.com/Z3E6I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 20:55, Krzycho napisał:

Wow, sprzedaż BF3 na PC to 10% całości.


I co z tego? Nokia przegrywa tylko na rynku smartfonów a wszyscy rozczulają się nad utratą jej panowania. Strata 1 "rynku" to dużo a dodajmy średnią ocen graczy BF3 vs MW3 i uzyskamy jasny sygnał dla twórców, że pora ruszyć dupki.

Dnia 09.11.2011 o 20:55, Krzycho napisał:

Tak jakby BF był złożony.


No tak trochę choćby poprzez bardziej złożone tryby gry(COD to TDM w 99%), pojazdy, destrukcję otoczenia, która zmienia charakter rozgrywki. Brak perków, które z 1 gracza robią boga itd itp. Trzeba być ślepym aby tego nie widzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz rację to dowodzi idiotyzmowi graczy konsolowych(sam mam PS3 jako sprzęt "party") celowo wybierających produkcję gorszą.

Jeśli jednak założymy, że dotąd nie ma technicznie konkurencji dla CODa to pokaże dlaczego na PC tak łatwo go wygryziono. Na PC gracz wybierając BF3 zyskuje mnóstwo aspektów technicznych i jakościowych - pomijam preferencje gameplaya. Jednak na konsolach BF3 już tak dobry nie jest, więc co miałoby do niego przykuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 21:36, KamyK_84 napisał:

2krotnie jak to ładnie brzmi. Ale podawaj w dokładnych liczbach ok? Sprzedaż obu tych
gier na PC wielka nie jest, a że BF3 tak bardzo promowali tymi super duber efektami,
duperelami i lepszą grafiką no to cóż...


Dokładne liczby miałeś w skali Polski w "pojedynku" gramu a ilość online podał ktoś na 1 stronie. Nie bądź leniwy i rusz dupsko. Nie jestem Twoim nauczycielem by pod nos wszystko gotowe podstawiać.

Dnia 09.11.2011 o 21:36, KamyK_84 napisał:

Hejt wobec konsol aż się wylewa z ekranu. Faktycznie na PC grają sami PRO, którzy w BF''ie
3 wiedzą co to teamplay, nie campią mając na celu atak i inne takie. Haha.
Wskaż mi tą "epickość" na PC, ok? Żeby nie było, gram na pc i ni cholery jej nie widzę.
Za to często widzę całkowity chaos i drużynę latającą po całej mapie (zamiast np. bronić
punktów).


Sam mam PS3 więc nie zgadłeś z hejtem. Pozostaje kwestia prostego faktu. Sami twórcy gier domagają się już nowej generacji konsol bo ta jest zbyt ograniczona. Zdefiniuj pro. To na PC są turnieje, mistrzostwa itp. To gracze PCtowi są rozpoznawalni. Na PC nie ma nigdy autoaima. Teamplay? Nie, nie wiedzą wszyscy ale jakby szukać takich CO WIEDZĄ to wskazałbym raczej na Americas Army, Armed Assault Red Orchestra niż Gears of War ;)

Od kiedy konsole stały się rynkiem docelowym uproszczono niemalże każdy gatunek i serię. Gry ambitne jak np. Europa Universalis nigdy nie zagościły na konsolach a przecież mogłyby, bo to planszowe turówki. Daje to do myślenia.

"Epickość" to rozmach. 64online zamiast żałosnych 16-24. Samoloty, śmigłowce i masa żelastwa. Wszystko wybucha, wali się a bohater zalewa się krwią w ogniu walki. Nikt tu nie ma perki na 2x szybsze ładowanie jak chińczyk czy też bieganie...

ps. Jak kolega wyżej pokazał są na świecie chłopcze latarki o jakich nie śniłeś a my gramy dobrze wyposażonym żołnierzem. Nie wypierdkiem z rynsztoku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować