Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż Modern Warfare 3: Rekord Black Opsa pobity o prawie milion sztuk!

79 postów w tym temacie

Dzieciaki wylazły z podziemia, wreszcie :)

@crosserXY, Piotr13PL: wy dwa pionki nie ogarniacie, że to było wiadomo iż COD się lepiej sprzeda? BATTLEFIELD 3 jest lepszym jakościowo produktem, lepszą grą. To są tak na prawdę pierwsze starcia obu marek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda gadać...
Mi się wydaje że to przez ludzi przerobionych przez masowe media. Seks i przemoc zrobiła co poniektórym z mózgu flaki i teraz MW3 jest dla nich spełnieniem marzeń. Dobrze że są jeszcze ludzie dla których gry to coś więcej niż płytka rozrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 11:58, Pile napisał:

Szkoda gadać...
Mi się wydaje że to przez ludzi przerobionych przez masowe media. Seks i przemoc zrobiła
co poniektórym z mózgu flaki i teraz MW3 jest dla nich spełnieniem marzeń. Dobrze że
są jeszcze ludzie dla których gry to coś więcej niż płytka rozrywka.

najlepsze jest to że to samo można powiedzieć o tych co kupili BF3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem CoD owszem, ale do singla. Multi to zwykła ganianina, taka zabawa w berka. Battlefield za to ma słabą kampanię, ale genialne multi, z ogromnymi mapami i pojazdami, zdecydowanie bardziej stawiające na strategiczną rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

matthew87 zgadzam się w stu procentach. Również jestem (byłem) fanem obu gier, ale MW3 mnie zupełnie nie przekonał. Też mam wrażenie, że to nie są te same postacie, które znałem i kochałem. I nie nie stałem się fanbojem BF nagle po prsotu mówię to z żalem, że seria, która była wspaniała rozmieniła się na drobne pod wpływem komerchy. A singiel BF wcale nie jest aż zły. Fabuła jest nie najgorsza i w końcu Rosjanie są przedstawieni w nieco innym świetle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 11:58, Pile napisał:

Seks i przemoc zrobiła co poniektórym z mózgu flaki i teraz MW3 jest dla nich spełnieniem marzeń.


I pisze to osoba, która kiedyś pisała, że przemoc w Gears of War jest zabawna...
Dokłanie to samo mogę powiedzieć o GTA, BF3 i każdej innej grze, w której występuje przemoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acti ma swoją kochaną kurkę... gratuluję sukcesu z życzę zgarniania całej dzieciarni do CoD jeszcze przez kilka lat , aby gdzie indziej nie robiła zamieszania. Ja wracam do BF3 i TF2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 15:34, george777 napisał:

kopiuj wklej a fanboye kupują http://www.youtube.com/watch?v=b5dsOn06w1s
zobaczą oceny na amerykasnskich stronach i wow najlepsza gra na swiecie! surowa ocena
z gram.pl prawde wam powie

Dokładnie. Kopiuj-wklej, a fanboye kupią...
http://www.gamespot.com/forums/topic/28933064/battlefield-3-reuses-props-from-bad-company-2?page=0
http://imgur.com/a/G2865#15

...oh wait, nie mówimy o BF3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Dared00
@Henrar
Przepraszam, czy mówimy tutaj o MW3 czy o BF3? Copy-paste nie podoba mi się w obu tych grach, ale jak widać są ludzie, którzy myślą: "Skoro konkurencja też robi copy-paste, to jest on zupełnie w porządku". Nie, nie jest w porządku ani u jednej firmy, ani u drugiej.

Problem leży w tym, że w MW3, copy-paste podlega cały silnik gry. Jedyne co jest zmieniane to mapy i dodane parę tweaków do systemu rozgrywki (jak zamiana Killstreaków na Pointstreaki, co mi osobiście akurat się spodobało). BF3 natomiast był napisany mniej więcej od nowa (choć jak kolega Dared mi uświadomił, DICE też jest leniwe jak cholera). Względem BC2 została zmieniona balistyka pocisków, cały system unlocków, pojawił się system ognia zaporowego, samoloty, pozycja squad commandera, możliwość rozstawiania karabinów na dwójnogach, latarki taktyczne oślepiające wroga i mnóstwo innych rzeczy, któe sprawiają, że człowiek czuje, że to nowa gra. Nie mówiąc już o silniku graficznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoDowiec się zbulwersował. Z takim nie pogadasz. Ale spoko.. jak gram supportem w BF3 to czasami mówię że lecę na Call of Duty i sieje gdzie popadnie :) Nawet często z 4-5 killi na raz robię więc nie dziwie się czemu gracze lubią CoDa ;D Tam łatwiej kogoś zabić ;)

Śmiechu wtedy w teamie co nie miara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 22:26, SarenkaB napisał:


Z tego co napisałeś wynika że w świętym BFie zabija się dokładnie tak łatwo jak w CoDzie.
Nie wiem co o tym myśleć.


Mówiłem o danej klasie. Specjalnie napisałem. Akurat nie chce bronić BF ale w Battlefieldzie nie chodzi o to ile zabiłeś lub ile zabiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 20:37, Pitej napisał:

> "BF ZMIECIE MW3!!!!!!!!!!!!!11111oneoneoneone" no. własnie widać.

A ja to skomentuję w ten sposób: Lady Gaga sprzedała o wiele więcej płyt niż Mozart.
Czy to znaczy, że Gaga jest większym talentem, artystką niż Mozart?


Bo Mozart sprzedawał płyty w Empiku i Media Markt, nom nom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 22:20, Kafar napisał:

CoDowiec się zbulwersował.

Bić CoDowca! Ku chwale Bfowej ojczyzny!


Mam propozycję: umówcie się gdzieś na jakimś polu i obijcie sobie ryje. Tak będzie najprościej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 22:57, Vadero napisał:

Bo Mozart sprzedawał płyty w Empiku i Media Markt, nom nom.


Bo w Empiku i MM sprzedało się 90% płyt Gagi. Nom, nom.

Jeśli nie zrozumiałeś co miałem na myśli to odsyłam do mojej drugiej wypowiedzi, tam, wydaje mi się, że trochę to sprecyzowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 00:01, Pitej napisał:

> Bo Mozart sprzedawał płyty w Empiku i Media Markt, nom nom.

Bo w Empiku i MM sprzedało się 90% płyt Gagi. Nom, nom.

Jeśli nie zrozumiałeś co miałem na myśli to odsyłam do mojej drugiej wypowiedzi, tam,
wydaje mi się, że trochę to sprecyzowałem.



Wiesz ale nie oto mi chodziło :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować