Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W TES V: Skyrim możesz grać bez końca. Jest trailer z animacjami

37 postów w tym temacie

"świat jest prawdopodobnie tą rzeczą, która odróżnia Skyrim od pozostałych gier. Wydaje się taki rzeczywisty, a przy jego eksploracji jest dużo dobrej zabawy"
hmmm tak samo określiłbym stalkera :)

a co do misji-nieskończenie wiele zadań dla gigantycznych maniaków... klepanie podobnych misji do siebie typu przynieś zabij to domena mmo - czyli fajnie dopóki twoja postać nie będzie siekać takich potworów na 1 cios ub nie wykonasz po raz tysięczny podobnej misji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał, losowo generowane zadania... a myślałem, że po totalnie powtarzalnych i "Ctrl+C, Ctrl+V"-owych lochach w Obku postanowią zawalczyć z monotonią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1t4chi nie będzie, bo w Skyrim jest level scaling, nie taki absurdalny jak w Oblivionie, ale jest więc nic Ci tu na 1 cios nie będzie padać.

karolekx23x daje daje, tylko najpierw zagraj w Skyrima, aby to ocenić a nie pisać coś, co jest wyssane z palca.

Dared00 jak mam zwiedzać duży świat a ma być w nim pusto to nie te zadania są nawet C/V byle by coś było.

Gra 10/10. I mamy grę roku. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2011 o 20:38, TobiAlex napisał:


Gra 10/10. I mamy grę roku. Polecam!


W Skyrim gra się fajnie ale gra roku?
Deus Ex: HR, Batman AC, Wiedźmin 2, Uncharted 3 i dopiero gdzieś tu Skyrim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 21:03, naiom napisał:

no to teraz poproszę wszystkie części na silniku skyrim :D albo chociaż morrowind i oblivion
:)

To ja poproszę Skyrim i Oblivion na silniku Morrowinda. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 21:42, lis_23 napisał:

W Skyrim gra się fajnie ale gra roku?
Deus Ex: HR, Batman AC, Wiedźmin 2, Uncharted 3 i dopiero gdzieś tu Skyrim.

Sorry, ale Wiedźmin to RPG świetny fabularnie i klimatycznie, ale reszta jest co najwyżej średnia, z ograniczenia świata na czele. Uncharted dostaje zaś potężnego minusa za brak wersji pecetowej. Batman jeszcze nie wyszedł. Z całej wielkiej czwórki ostał się zatem tylko Deus Ex, który faktycznie może konkurować z Skyrimem o miano gry roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2011 o 21:52, Mercuror napisał:

Sorry, ale Wiedźmin to RPG świetny fabularnie i klimatycznie, ale reszta jest co najwyżej
średnia, z ograniczenia świata na czele.


Dla mnie nie ma tam nic średniego a myślę że zbyt otwarty świat mógłby tę grę pogrążyć - choć nie dowiemy się jeśli nie spróbujemy

Uncharted dostaje zaś potężnego minusa za brak

Dnia 11.11.2011 o 21:52, Mercuror napisał:

wersji pecetowej.


Trzeba mieć PS3
brak wersji PC to nie argument na to, że gra jest zła

Batman jeszcze nie wyszedł.

Wyszedł, też na PS3 / kupiłem gdyż nie chciało mi się czekać na wersję PC /

Z całej wielkiej czwórki ostał się zatem

Dnia 11.11.2011 o 21:52, Mercuror napisał:

tylko Deus Ex, który faktycznie może konkurować z Skyrimem o miano gry roku.


Przynajmniej w tym się zgadzamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 21:52, Mercuror napisał:

Uncharted dostaje zaś potężnego minusa za brak wersji pecetowej

Co to w ogóle za argument jest? Jakby gra była tylko na PC, to nie miałbyś oporów przed nazwaniem jej GOTY? To się nazywa fanboizm.

Dnia 11.11.2011 o 21:52, Mercuror napisał:

Batman jeszcze nie wyszedł.

Wyszedł. Świat na PC się nie kończy, wiesz?
Platfroma nie ma tu nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 2? Bez przesady. Przy takim Skyrimie to Wiedźmin 2 odpada w przedbiegach.

lis_23 sorry, ale gry, które wymieniłeś nie mają szans. Zresztą oceny Skyrima zarówno branży jak i samych graczy mówią same za siebie, która gra jest już grą roku. A AC Revelations tego nie zmieni (bo to jedyna gra, która jeszcze nie wyszła).

Mercuror nah, patrząc na to co prezentuje Skyrim, Deus Ex też jest malutki.

Ja nie mówię, że gry, które wymieniliście są złe. Przeciwnie, są świetne. Mam je wszystkie, fajnie się grało, ale po zagraniu ok 10h w Skyrima zapomina się o tych wszystkich grach, szczególnie jak ktoś lubi gry fantasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co ludzie widzą w plebiscytach na grę roku. W ogóle mnie to nie jara. Może dlatego, że nie rozumiem według jakich kryteriów się takiego wyboru dokonuje.

No bo niby jak porównać Skyrima, Batmana, BF3, Portala 2, Mortala i Fifę (wybór gier przypadkowy)? Przecież to są wszystko kompletnie różne gry.

Ja tego kompletnie nie rozumiem. Wybaczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 23:06, TobiAlex napisał:

Wiedźmin 2? Bez przesady. Przy takim Skyrimie to Wiedźmin 2 odpada w przedbiegach.
Mercuror nah, patrząc na to co prezentuje Skyrim, Deus Ex też jest malutki.

Niby pod jakim względem? Bo fabularnie to obydwie gry zjadają Skyrim jak i każdą inną grę made in Bethesda.

Dnia 11.11.2011 o 23:06, TobiAlex napisał:

szczególnie jak ktoś lubi gry fantasy.

Gorzej jak ktoś ma dość typowego do wyrzygania, uniwersum fantasy nr 9279 jakim stał się TES od czasów Oblivion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na wyższy poziom dyskusji niż rzucanie się na mnie z agresywnym tonem za to, że w mojej prywatnej opinii daję grom minusy za olewanie PC. Kto tu jest fanboyem... EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 23:50, Mercuror napisał:

Liczyłem na wyższy poziom dyskusji niż rzucanie się na mnie z agresywnym tonem za to,
że w mojej prywatnej opinii daję grom minusy za olewanie PC. Kto tu jest fanboyem...
EOT.


Przecież ten argument to nie argument. Równie dobrze mógłbyś mówić, że Rolex robi złe zegarki, bo nie robi rowerów. No, może trochę naciągnąłem, ale pointa pozostaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co miesiąc pojawia się jakaś gra roku. Na prawdę, rok obfity w gry roku. Szczególnie że i tak wszystkie zaszczyty zgarnie kandydat który wyjdzie ostatni bo lemingi zapomną czym się jarały kilka tygodni temu. Parodia.:D

Edit:to miało iść jako komentarz do newsa z ocenami Skyrima, sorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować