Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nominacje do Video Games Awards 2011 ujawnione

77 postów w tym temacie

Widać , że kolesie co wybierają nominacje lubią lizać tyłki albo dobrą kase na lewo przygarniają...
tutaj do każdej prawie kategorii można się przyczepić.

Producent roku: Typowe wybieranie kto najwięcej sprzedał a nie kto zrobił coś świeżego i fajnego.

Najlepsza gra na X360/PS3: Nie rozumiem czemu dali same exy ps3 a na ixa batmana i portal 2?...moim zdaniem powinny być same exy tak samo jak na PS3.. teraz batmanik przygarnie free statuetkę

Najlepsza gra na PC: Portal powinien odpaść , ma nominacje na iksa.. na pc jest więcej gier które mogą za niego wbić się do nominowanych i być exami.

Najlepszy RPG: tutaj to padłem i płakałem ze śmiechu DA2??...powinien być wiedzmin dobre jaja..

Najlepsza gra wykorzystująca kontroler ruchu: Ja się pytam co tu robi ten kał gunstringer z celownikiem po całym ekranie a gdzie jest UFC?.. (tak grałem w to i to więc wiem o czym pisze)

Najlepsza adaptacja: Nie wiem może chodzi o komiksy albo coś ...Wiedzmin chyba też powinien być..

Najbardziej oryginalna gra: Batman najbardziej oryginalną ?..sory

Najlepsza grafika: BATMAN ? znowu dobry żart ładny jest ale nie powala.. znowu gdzie Wiedzmin i jego graficzna moc?..

Najlepsze DLC: co takiego ? gdzie Dodatek do DeusExa najlepszy jaki mógł być albo z infa..

Trailer roku : to już w ogóle się załamałem.. gdzie Marvel vs. Capcom 3?.. super trailer.. wiesiek i jego 3 trailery premierowe były świetne. Większość nominacji żałosna

Ogólnie to za dużo portala i batmana.. dzieki


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 20:59, wojteq-pol napisał:

kat. "Najlepszy RPG" i nominacja DA2 oraz brak nominacji W2 to chyba jakiś żart ??! Proszę,
powiedzcie, że ktoś się pomylił xD


Po prostu Wieśniek nie wyszedł na konsole. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 20:48, Grinczar napisał:

Najlepszego producenta cechuje ilość czy jakość? Co z tego, że Skyrim nawet tygodnia
nie ma? W branży, to on miał premierę miesiąc temu.

no na przykład to ma znaczenie, że gra nie jest ''ograna'' (w końcu to RPG z gatunku tych na wiele godzin, goddamit) i równie dobrze mogliby dać w takim razie dowolne studio, którego gra miała premierę choćby dzisiaj, albo nawet w przyszłym tygodniu? Nie neguję jakości skyrima jako takiego, ale bądźmy poważni, przecież z wyłonieniem kandydatów nie czekali do dzisiejszego ranka.

Dnia 16.11.2011 o 20:48, Grinczar napisał:

BioWare nie nazywa DA2 pomyłką, a to w jakim kierunku poszli z serią DA. A nawet jeśli
tak było (musiało mi w takim razie umknąć), to opinia twórcy nie ma nic do nominacji.
Uważasz jednak, że ma, więc skoro ma, to co robi DA2, którego sam twórca wg. Ciebie nazywa
pomyłką?

chyba pogubiłeś się w tym pytaniu, bo skąd ja mam wiedzieć co on tam robi, skoro nawet recenzenci go niezbyt kochali (jak na grę ''wielkiego BW'' ofc). Już prędzej ten W2 by tam pasował, bo przynajmniej nie jest tak hejtowany przez graczy, no ale robił go jakiś plebs z polski (gdzie to w ogóle jest?) a nie wspaniali kanadyjczycy więc niech się cieszy że jest w kategorii ''best pc''.

tak samo kolesiostwo i pompowanie sztucznego hype''u (nie wiadomo po co i na co, chyba tylko po to, by koniecznie dać kumplom jakąś nagrodę) masz w przypadku nominacji batmana jako gry innowacyjnej - batman jest fajny, ok, może nawet gra roku, ale to tylko ulepszone Asylum, które zresztą też tak naprawdę w ogólnych założeniach wiele nie odbiega od miliona innych gier gdzie biegamy herosem w TPP (różni je chyba tylko poziom wykonania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DA 2 jako najlepszy RPG to jakaś pomyłka. Co do grafiki to Wiesiek wcale nie miał gorszej od reszty nominowanych(nie żebym go jakoś wyjątkowo chwalił)... Dziwne to nominacje i to nie tylko w tych przypadkach. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bugthesda jako najlepszy developer roku xD
Dobry joke na początek i rozluźnienie atmosfery :]

Dobra moje typy:

Producent roku:
Rocksteady Studios

Najlepsza gra na X360:
Batman: Arkham City

Najlepsza gra na PS3:
Uncharted 3

Najlepsza gra na PC:
Battlefield 3

Najlepsza strzelanka:
Battlefield 3

Najlepsza przygodowa gra akcji:
Batman: Arkham City

Najlepszy RPG:
Deus Ex: Human Revolution

Najlepszy multiplayer:
Battlefield 3

Najlepsza gra sportowa (sporty indywidualne):
Virtua Tennis 4

Najlepsza gra wyścigowa:
Forza Motorsport 4

Najlepsza bijatyka:
Mortal Kombat

Najlepsza adaptacja:
Batman: Arkham City

Najbardziej oryginalna gra:
Portal 2

Najlepsza grafika:
RAGE

Najlepsza rola w grze:
Mark Hamill jako the Joker – Batman: Arkham City

Najlepsza muzyka:
Deus Ex: Human Revolution

Najbardziej oczekiwana gra 2012:
Diablo III

Gra roku:
Batman: Arkham City

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 21:02, Kafar napisał:

Widzę że masz jakiś kompleks jeżeli chodzi o konsole ;) albo z głową coś nie tak. Wybierz
sobie ;)


To chyba ty masz jakieś kompleksy kolego.Gdzie się podział wiesiek na najlepszego RPG roku???Zamiast tego to jest zapyziały DA2 był na pc, ale też na konsole.Gdzie się podziały 2 bardzo istotne kategorie.Strategie i MMO?Widać, że bez kitu panowie dający te nominacje dostali ładnie w łapę.Te całe nominacje to jeden wielki BullShit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[fanboy mode on]
Na X-Boxa 360 polowa gier to multiplatformy i tylko PS3 w rankingu ma same exy. Straszna bieda na X-Boxie skoro nie da sie wybrac porzadnej gry z exow.
[fanboy mode off]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja sie podziele moimi ale tylko wybiórczymi...reszta ''nominacji'' niezbyt mi odpowiada(xxx)

Producent roku:
xxx

Najlepsza gra na X360:
Gears of War3

Najlepsza gra na PS3:
nie mam zdania

Najlepsza gra na Wii:
nie mam zdania

Najlepsza gra na PC:
xxx

Najlepsza gra na konsole przenośne/telefony:
nie mam zdania

Najlepsza strzelanka:
Gears of War 3

Najlepsza przygodowa gra akcji:
Batman: Arkham City

Najlepszy RPG:
nie mam zdania

Najlepszy multiplayer:
Gears of War3

Najlepsza gra sportowa (sporty indywidualne):
nie mam zdania

Najlepsza gra sportowa (drużynowa):
nie mam zdania

Najlepsza gra wyścigowa:
Forza Motorsport 4

Najlepsza bijatyka:
Mortal Kombat

Najlepsza gra wykorzystująca kontroler ruchu:
Dance Central 2

Najlepsza gra niezależna:
nie mam zdania

Najlepsza adaptacja:
Batman: Arkham City

Najbardziej oryginalna gra:
nie mam zdania

Najlepsza grafika:
RAGE

Najlepsza rola w grze:
nie mam zdania

Najlepsza gra z dystrybucji cyfrowej:
xxx

Najlepsze DLC:
xxx

GameTrailers.com – trailer roku:
xxx

Najlepsza piosenka w grze:
xxx

Najlepsza muzyka:
nie mam zdania

Najbardziej oczekiwana gra 2012:
Bioshock: Infinite

Gra roku:
xxx - jak dla mnie Gears of War 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co batman i Rage robi w najlepszej grafice a czemu tam nie ma BF3 ??? poza tym nominacje raczej ok, chociaż Batman moim zdaniem nie jest aż taki wspaniały. Dobra gra ale bez rewelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2011 o 20:59, myth555 napisał:

Ogólnie to za dużo portala i batmana.. dzieki


Eee.. Bo zasługują na to? Brak mi tu Bulletstorma i Wieśka w niektórych kategoriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem oburzony brakiem Brakującego Ogniwa w Najlepszym DLC... Raz, że bije wymienione na głowę stosunkiem jakości do ceny to zwyczajnie jest prawdziwym DLC. Bo co? Arrival to kpina, nowa postać do Mortala? Bez jaj. Dodatek do New Vegas może jeszcze ujdzie...

Brakujące Ogniwo zdecydowanie powinno zostać nominowane zamiast Arrivala lub Krugera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje typy:

Producent roku: Rockstedy Studios
Najlepsza gra na X360: Forza Motorsport 4
Najlepsza gra na PS3: inFamous 2
Najlepsza gra na Wii: The Legend of Zelda: Skyward Sword (a ja się pytam czemu na liście nie ma Xenoblade Chronicles skoro jest to jeden z najlepszych jRPG w ogóle!)
Najlepsza gra na PC: The Witcher 2 (z braku laku, bo gdyby tam był Skyrim...)
Najlepsza gra na konsole przenośne/telefony: Infinity Blade
Najlepsza strzelanka: Gears of War 3
Najlepsza przygodowa gra akcji: Batman: Arkham City
Najlepszy RPG: oj trudny wybór między Dark Souls a The Elder Scrolls V: Skyrim... ale to drugie wygrało (ha, a gdzie Wieśiek 2?)
Najlepszy multiplayer: Call of Duty: Modern Warfare 3 :P
Najlepsza gra sportowa: nie gram
Najlepsza gra sportowa (drużynowa): nie gram
Najlepsza gra wyścigowa: Forza Motorsport 4
Najlepsza bijatyka: nie gram
Najlepsza gra wykorzystująca kontroler ruchu: bezapelacyjnie The Legend of Zelda: Skyward Sword
Najlepsza gra niezależna: Minecraft
Najlepsza adaptacja: Batman: Arkham City
Najbardziej oryginalna gra: Bastion
Najlepsza grafika: Uncharted 3: Drake’s Deception
Najlepsza rola w grze: Nolan North jako Nathan Drake – Uncharted 3: Drake’s Deception
Najlepsza gra z dystrybucji cyfrowej: Bastion
Najlepsze DLC: Mass Effect 2 – Arrival
GameTrailers.com – trailer roku: Assassin’s Creed: Revelations – E3 2011 Trailer
Najlepsza piosenka w grze: Build that Wall (Zia’s Theme)” by Darren Korb – Bastion
Najlepsza muzyka: Bastion
Najbardziej oczekiwana gra 2012: Diablo III (wygrał z Mass Effect 3)
Gra roku: jedyny słuszny wybór The Elder Scrolls V: Skyrim (choć wygrał minimalnie z The Legend of Zelda: Skyward Sword)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Najlepszy RPG:
>
>Dark Souls
>Deus Ex: Human Revolution
>Dragon Age II
>The Elder Scrolls V: Skyrim


To jakaś parodia? DA2> Wiedźmin 2 w cRPG?
WTF?!
Obecnie waham się między Deusem a Skyrim.

Na grafice mi najmniej zależy, ale się spytam... Gdzie jest Crysis 2? Brzydki nie był, nawet ładniejszy niż wymienione gry.

Gra na PC: Obstawiam Minecrafta albo The Witchera, aczkolwiek są lepsze produkcje.

Co do multi: Gears of War 3. Dopracowany, solidny, grywalny, krwawy.

Bioshock niestety, nie ma szans na najbardziej oczekiwaną grę. Ja na nią czekam najbardziej póki co ;)

Gra roku? Batman/Uncharted/Skyrim. Szkoda, że nie ma DEUSa, dobrze, że nie ma dwóch przehypowanych produkcji...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 3 z tego co widziałem jakiejś rewelacyjnej grafiki nie miał. IMO Crysis 2 go przebija, Uncharted też, Batman jeszcze nie wiem.
Nie wiem też co robi nudny jak flaki z olejem RAGE w strzelankach. Znów Crysis 2 się powinien pojawić.
Szkoda gadać, parodia jakaś, parodia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybieram tylko z nominowanych

Producent Roku: Valve;
Najlepsza gra na X360: Nie mam konsoli, nie wypowiem się;
Najlepsza gra na PS3: j/w;
Najlepsza gra na Wii: j/w;
Najlepsza gra na PC: The Witcher 2, Batmana nie grałem w nowego bo jeszcze nie miał swojej premiery na PC :P;
Najlepsza gra na konsole przenośne/telefony: Żadne z tych nie widziałem;
Najlepsza strzelanka: Battlefield 3;
Najlepsza przygodowa gra akcji: Sądzę, że Batman tutaj pasuje idealnie, ale jak wyżej wspomniałem: nie grałem jeszcze ani w AC:R, ani w B:AC;
Najlepszy RPG: Z wymienionych Deus Ex: Human Revolution. Wystąpienie tutaj Dragon Age''a 2 to kpina totalna. Był dobry ale bez przesady. Do gry roku jakoś wiesiek potrafi być nominowany, więc automatycznie tutaj też powinien;
Najlepszy multiplayer: Battlefield 3;
Najlepsza gra sportowa: Żadnej nie widziałem;
Najlepsza gra sportowa (drużynowa): Fifka 2012 :P
Najlepsza gra wyścigowa: Dirt 3;
Najlepsza bijatyka: Mortal Kombat - u znajomego mnie oczarowała;
Najlepsza gra wykorzystująca kontroler ruchu: Nie mam konsoli, nie wypowiem się;
Najlepsza gra niezależna: Nic nie widziałem z danych tytułów Oo;
Najlepsza adaptacja: Batman: Arkham City;
Najbardziej oryginalna gra: Portal 2 - wiem, że to kontynuacja portala 1, ale dalej oryginalna i bardzo wciągająca ;) ;
Najlepsza grafika: eee.... Opórcz L.A. Noire i Rage nie widziałem żadnych z tytułów wymienionych jeszcze. Brak Battlefielda przeraża. No ale z wymienionej przed chwilą dwójki L.A. Noire ma świetną mimikę twarzy i tylko tyle.
Najlepsza rola w grze: Mark Hamill jako the Joker – Batman: Arkham City - z jedynki Joker był świetny ;) ;
Najlepsza gra z dystrybucji cyfrowej: Nic nie widziałem;
Najlepsze DLC: Ta... Wychwalać im DLC, toć to kpina, żeby nagrody w takiej kategorii były.
GameTrailers.com – trailer roku: Dead Island – GDC 11 Cinematic Trailer ;
Najlepsza piosenka w grze: “Exile Vilify” by The National – Portal 2;
Najlepsza muzyka: Deus Ex: Human Revolution ;
Najbardziej oczekiwana gra 2012: Diablo III ;
Gra roku: Batman: Arkham City - mimo, że nie ma jeszcze na PC, to już wiem, że to będzie najlepsza produkcja.

Ranking rozczarowuje, wszystko pod konsole. Powinni spojrzeć też poza czubek swojego nosa. Zresztą, nominacje z większości z tyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valve? a co oni takiego geenialnego zrobili? Portal 2, fajnie ale wydaje mi się że są studia które bardziej się postarały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować