Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nostalgic Map Pack będzie pierwszym DLC do Call of Duty: Modern Warfare 3?

44 postów w tym temacie

"Powrócimy do takich miejscówek, jak Trminal, Favela, Crossfire oraz Shipment. DLC ma zostać udostępnione 3 stycznia 2012 roku. Cena? Prawdopodobnie tyle, co zwykle, czyli 1200 punktów Microsoftu."

Hehhehehehe. Tylko tyle można tu chyba napisać. Naprawdę nie wiem kto to kupuje. Nie dość, że sama gra to mod do MW2 z tragicznym i do bólu ukonsolowionym multi to jeszcze w DLC za kasę dają mapy z poprzednich części. Śmiech na sali i żenada. Jak się chce pograć na starszych mapach to wystarczy włączyć starsze części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żenujące jak chcą wydać dlc, które zawiera tylko mapy z poprzednich części, ja na prawdę żałuje że kupiłem MW3, kampania owszem kończy całą historie i jest fajna. Na multi się zawiodłem pograłem z 12 godzin i nie widzę nic nowego w stosunku do poprzednich części... niestety.

nie licząc map i kilku broni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha nawet się nie napocą wiele
bo połowa map packa gotowa od 2 lat!
Litości! Ciekawe czy znajdą się osły
które wydadzą 60 złotych za 4 mapy
z czego 2 przerzucone tylko z foldera MW2 do MW3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg... Zastanawiałem się nad zakupem MW3, ale ten news mnie ocucił. Śmiech na sali. Pomijając oczywiste aspekty takie jak cena, i to że nie dostajemy nic nowego, to z tych czterech map tylko jedna jest w ogóle warta uwagi ( w innych nie byłoby nic ciekawego, nawet gdyby były za darmo ). Shipment, to śmiesznie mała, niezbyt przemyślana układanka kontenerów. Już w CoD4 granie na niej było co najmniej dziwaczne. W MW3 natomiast, gdzie mamy dostęp do irracjonalnie potężnego wsparcia powietrznego, pierwszy gracz który zaliczy killstreaka wygra całą mapę. Terminal ( nawiasem mówiąc w nazwie tej mapy jest błąd powinno być Terminal, a jest Trminal ) i Favela to średnia mapy które MW2 "jakoś uszły", nie widzę jednak powodu by je wskrzeszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SarenkaB tak, osły i nie dlatego, że wydają swoje pieniądze na coś co im się podoba.
Mam to gdzieś, choć szczere współczucia za to, że nie mają już co robić z kasą.
Sęk tkwi w tym, że dziwi mnie to jak wielu jest na świecie ludzi którzy ochoczo
nadstawiają dupska Bobbiemu i dają się dymać Activision od lat. Ale spoko.
Dajcie się więc dymać, kupujcie stare mapy, wspierajcie stagnację i pazerność.
Pamiętajcie tylko, że przyjdzie czas, gdy Was już tyłki rozbolą.
Wspomnicie słowa wujka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 21:51, Dared00 napisał:

Łał... ale zrzyna z Back to Karkand.


Tyle, że BtK ma sens bo mimo, że stare to jednak zupełnie nowe mapy.

W MW3 co dadzą? Te same mapy z paroma zmienionymi teksturami. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 22:37, Ekonochrist napisał:

SarenkaB tak, osły i nie dlatego, że wydają swoje pieniądze na coś co im się podoba.

Dziwne bo wygląda na to że robisz dokładnie coś takiego.

Dnia 25.11.2011 o 22:37, Ekonochrist napisał:

Mam to gdzieś, choć szczere współczucia za to, że nie mają już co robić z kasą.

No to na prawdę masz komu współczuć, szczególnie że oni pewnie mają to twoje współczucie głęboko w nosie.

Dnia 25.11.2011 o 22:37, Ekonochrist napisał:

Sęk tkwi w tym, że dziwi mnie to jak wielu jest na świecie ludzi którzy ochoczo
nadstawiają dupska Bobbiemu i dają się dymać Activision od lat.

A nie myślałeś nigdy że skoro kupują te map-packi od tylu lat to nie dlatego że omamiło ich pazerne Activision tylko dlatego że lubią? W takim wypadku to już nie jest dymanie a na tej samej zasadzie równie dobrze można "współczuć" każdemu kto przeznacza pieniądze na cokolwiek innego niż jedzenie i rachunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech dadzą te mapy, mogą być przeróbki z poprzednich części nawet, bo te wszystkie w MW3 są tak małe, że nie idzie nic ugrać. Od tygodnia nie widziałem nawet AC-130 za 12 fragów pod rząd, a Ospreya raz od premiery, bo mi z paczki wyleciał.
No i niech respy poprawią, bo się przeciwnicy na mnie respią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku nie utopię pieniędzy w żadnej odgrzewanej strzelance, ale te DLC są bezczelne :)

Crossfire to było moja ulubiona mapa z ulubionego pierwszego Modern Warfare i niby fajnie, że można by w nią zagrać ponownie, ale np. po co komu Shipment? Festiwal granatów, żenada :/

Pomyśleć, że do pierwszego Modern Warfare NOWE mapy wychodził w patchach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować