Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Dzień 3 - community gram.pl - miejsce dla każdego fana

11 postów w tym temacie

gram.pl

Kończy się weekend, pora wiec na ostatni tekst, przygotowany w ramach Weekendu z szóstymi urodzinami gram.pl (które, choć długo obchodzone, też dobiegają końca...). Przeczytajcie artykuł o naszej społeczności, więc w sumie w jakimś sensie o Was samych...

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Dzień 3 - community gram.pl - miejsce dla każdego fana" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna - wspominkowa - seria artykułów. Aż trudno uwierzyć, że to już tyle czasu minęło. Sporo się w życiu pozmieniało, jak i na gramie ;).

A swoją drogą - wybaczcie offtopa - czy jest szansa, że w tym tygodniu pojawi się recka nowego Anno? Noszę się z zamiarem zakupienia (w 1404 spędziłem mnóstwo godzin, a nowe Anno wydaje się dość ciepło przyjetę), ale wstrzymam się do przeczytania recenzji tutaj.

EDIT: A, no i jak tam nowy pr0gram? Pojawi się też jakoś niedługo, czy zbyt zawaleni jesteście robotą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2011 o 22:00, Lerten napisał:

A swoją drogą - wybaczcie offtopa - czy jest szansa, że w tym tygodniu pojawi się recka
nowego Anno? Noszę się z zamiarem zakupienia (w 1404 spędziłem mnóstwo godzin, a nowe
Anno wydaje się dość ciepło przyjetę), ale wstrzymam się do przeczytania recenzji tutaj.

EDIT: A, no i jak tam nowy pr0gram? Pojawi się też jakoś niedługo, czy zbyt zawaleni
jesteście robotą?

Mam nadzieję. Myszy z domu wyrwać się nie da, bo TOR go przytrzasnął... Sam się z domu nie ruszam dalej niż do sklepu pod blokiem, bo właśnie rzeczone Anno mnie lekko przerosło. Zwłaszcza jego meta-warstwa (w jej ramach wystartowała przed weekendem nowa kampania, czasowo dostępna dla zalogowanych). Póki co prywatnie mogę powiedzieć: lepszego Anno nie widziałem na oczy. Jutro przygotuję wideo prezentujące rozwinięte miasta, produkcje, świat podwodny. Z recenzją nie chce zwlekać dłużej, niż do wtorku, w tej chwili poganiam wynalazki (bo są przypisane do profilu gracza). Wydajność Akademii na 500% oznacza, że odkrycie jest po 24 minutach. Rzeczy do samego odkrycia ze sto... nie licząc tworzenia prototypów itp :P

Odpowiedziałem, koniec offtopa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś nie zauważyłem wzmianki o The Grid. Wiem, że ostatni odcinek rodzi się w bólach, ale podcast społeczności jest. Ale to Lucas pisał, konkurencję tępi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 01:04, TheAbsurd napisał:

Coś nie zauważyłem wzmianki o The Grid. Wiem, że ostatni odcinek rodzi się w bólach,
ale podcast społeczności jest. Ale to Lucas pisał, konkurencję tępi. :)


Buehehe. Może po prostu trzeba trochę szronu na włosach, by zasłużyć na wspomnienie w annałach? :P


Do ekipy gram.pl: jakieś szanse na rozbudowę techniczną gramsajtów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 01:04, TheAbsurd napisał:

Coś nie zauważyłem wzmianki o The Grid. Wiem, że ostatni odcinek rodzi się w bólach,
ale podcast społeczności jest. Ale to Lucas pisał, konkurencję tępi. :)

Ba! Próbujecie pobić nasz rekord w nieterminowości publikacji, więc już jest na noże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować