Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fani strzelanin najchętniej sięgali po...

29 postów w tym temacie

No nie wiem, zakupiłem MW3 i przebiłem kampanie. Oczywiście fajna i pełna akcji ale nic w sumie uber fajnego. zabrakło MW3 do pełnego efektu grafy iście z Battlefiedla 3. Kupując nowego Calla w sumie dostajemy jeszcze gorszy multi i fajnego singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwota, że MW3 sprzedaje się lepiej, w BFBC3 jakoś zapomnieli, że bardzo dużo graczy jest uzależnionych od Dx9!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 23:33, MBi napisał:

Na xfire bf3 dwukrotnie przebija mw 3.


MW3 to typowo steamowy produkt i gracze xf nie potrzebują.

Dnia 08.12.2011 o 23:33, MBi napisał:

Nie dziwota, że MW3 sprzedaje się lepiej, w BFBC3 jakoś zapomnieli, że bardzo dużo graczy
jest uzależnionych od Dx9!


No tak - bo wyznacznikiem grywalności Twoim zdaniem jest super silnik + ekstra grafika (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multi w MW3 według mnie jest mega kozackie. Spędziłem w nim już więcej czasu niż w BF3. Ten casualowy styl gry w zupełności mnie zadowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obraź się, ale akurat zauważyłem, że wyznacznikiem grywalności dla niektórych graczy BF''a jest właśnie "ekstra" grafika (co mnie dziwi, gdyż BF3 nie odbiega jakoś specjalnie od standardów graficznych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam się czym obrażać ;) Może zostałem źle zrozumiany - dla mnie kierowanie się tego typu wyznacznikami jest po prostu śmieszne - grywalność to podstawa a tej MW3 nie brakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2011 o 00:29, Leos8 napisał:

Nie obraź się, ale akurat zauważyłem, że wyznacznikiem grywalności dla niektórych graczy
BF''a jest właśnie "ekstra" grafika (co mnie dziwi, gdyż BF3 nie odbiega jakoś specjalnie
od standardów graficznych)


Wypadałoby zagrać... Mało takich gier wychodzi więc raczej odbiega i to znacznie...

Niespodzianki nie ma, kolejny te sam cod się sprzedał. Zobaczymy ile wytrzyma - śmiesznie wygląda na forach jak fanboye co przed premierą rzucali mięsem na krytyków piszą teraz, że X godzin spędzonych przy Mw3 to o X godzin za dużo :) Za rok ten sam CoD - ciekawe czy ktoś zmądrzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>co mnie dziwi, gdyż BF3 nie odbiega jakoś specjalnie od standardów graficznych

Powiedziałbym nawet że jest w tyle za niektórymi grami i silnikami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 23:02, Leos8 napisał:

A artykuł, jak rozumiem, czytałeś?


Czytałem. Wiem, że jest na stronie Raptr, ale przydał by się link do konkretnej strony, gdzie to się znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2011 o 01:04, jellybe4r napisał:

Nie mam się czym obrażać ;) Może zostałem źle zrozumiany - dla mnie kierowanie się tego
typu wyznacznikami jest po prostu śmieszne - grywalność to podstawa a tej MW3 nie brakuje
;)


Ale grafika teraz się rozwija, więc to też jest ważny element.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię strzelanki, więc wybierałem między Mw3 a Bf3 i musiałem wybrać COD''a, ponieważ:
1. Na pc nie pójdzie mi bf, bo mam win XP (Rozumiem nie można trzymać się starej technologii, ale jak kupiłem PS3 to nie mam kasy na nowego Pc)
2. Na konsoli BF3 wygląda gorzej niż Cod, przynajmniej mam takie wrażenie (Na ps3 u kolegi BF3 wygląda tragicznie...)
Wiec to EA sam sobie w kolano strzela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieciaczki... Wiadomo, że tak mogło być, przecież dzieciaki mają więcej czasu niż statystyczny gracz BF''a.
Ale z drugiej strony rozumiem, że nie wszyscy czują się na siłach podejmować wyzwanie, tylko wolą łatwiejsza, bardziej relaxująca rogrywke.
Czasami widać ludzi z CoD''a biegajacych po mapach. Najlepsze jest, że jak widza walacy na nich pojazd (np czołg) to stają jak wryci i albo roadkill albo head ^^ Dobre jest jeszcze jak sciana, za którą chcieli się schować właśnie rozjleciała się w pył =]
No i oczywscie najbardziej Ich musi dziwic, że nie mogą strzelać z broni automatycznej jak ze snajperki przez cala mape :D
(o starcie helikoptera juz nic nie powiem, ale licze że wiecie o co chodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2011 o 10:26, SERGYO napisał:

Dzieciaczki... Wiadomo, że tak mogło być, przecież dzieciaki mają więcej czasu niż statystyczny
gracz BF''a.


Np. kiedy siedzą w szkole? ;)

>Ale z drugiej strony rozumiem, że nie wszyscy czują się na siłach podejmować wyzwanie, tylko wolą łatwiejsza, >bardziej relaxująca rogrywke.

Naprawdę? Przecież w porównaniu z CoD, MP BF przypomina spacer z giwerką po polu ;) To najbardziej relaksowe muli z jakim się w życiu spotkałem, można sobie kucnąć w krzakach i spokojnie wyjść na papieroska. Pfff, też mi wyzwanie...

>Czasami widać ludzi z CoD''a biegajacych po mapach. Najlepsze jest, że jak widza walacy na nich pojazd (np >czołg) to stają jak wryci i albo roadkill albo head ^^

I obudziłeś się z galaretą na brzuchu...

Dnia 09.12.2011 o 10:26, SERGYO napisał:

Dobre jest jeszcze jak sciana, za którą chcieli się schować właśnie rozjleciała się w pył =]


Może dlatego, że połowa skryptów się nie odpala i często tyle wystarczy żeby schowac się przed czołgiem?

>No i oczywscie najbardziej Ich musi dziwic, że nie mogą strzelać z broni automatycznej jak ze snajperki przez >cala mape :D

No skoro mapa jest większa to nie mogą, ale chyba już o tym wiedzieli...

>(o starcie helikoptera juz nic nie powiem, ale licze że wiecie o co chodzi)

Tak, mamy kryształową kulę na forum gram.pl, ona nam zawsze wszystko mówi;



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować