Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

VGA 2011: The Last of Us - pierwszy zwiastun nowej gry twórców Uncharted!

27 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Naughty Dog zaprezentowało podczas VGA 2011 pierwszy trailer The Last of Us, gry przeznaczonej dla PS3. Właściciele konsoli mogą na swoje listy zakupów koniecznych wpisywać kolejny tytuł!

Przeczytaj cały tekst "VGA 2011: The Last of Us - pierwszy zwiastun nowej gry twórców Uncharted!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany wszystkim, nad czym pracuje Naughty Dog. Tym bardziej że i odpowiada mi tematyka i trailer wygląda naprawdę fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co my tu mamy - I am Legend? Jak na tak reklamowany tytuł, zaskoczenia nie ma.

Chociaż ten mutant z "głową meduzy" wyróżniał się z tłumu. ;)

No i w sprawie grafiki - mam wrażenie, że będzie tak, jak zawsze - zwiastun ładnie się prezentujący, a jak gra wyjdzie, to będzie "lekko" odbiegała od zapowiedzi.

Może brzmię bardzo pesymistycznie, ale naprawdę - nie uwierzę, póki nie zobaczę na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam ten trailer też przypomina Dead Island?Grafika i animację naprawdę robią wrażenie ale czy tak będzie w samej grze to nie wiadomo ,bo np.na trailerarze dead island jest super grafa a w grze taka se.Tak samo w assassinach.Mi w każdym razie się trailer spodobał szkoda że nie mam PS 3-zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna survival horror w klimatach Dead Island/I am legend/28 days later z zombie/mutantami w roli głównej i w świecie zniszczonym przez śmiercionośnego wirusa/grzyba. To już zaczyna być nudne. Nie sądzicie podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem na pierwszy rzut oka ,że ten mutant to ma ''''głowę meduzy'''' , mi tak jak innym , przypomina to gry typu. Dead Island , czyli nawalanie Zombi , mutantów , wybuchanie tych mutantów itp. , lecz jeśli będzie inaczej to będę pod zaskoczeniem . Na razie nie zazdroszczę tym co mają PS3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naughty Dog to robi, będzie hit. A grafika pewnie będzie zbliżona do tej z trailera, wystarczy na Uncharted popatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się ciekawie...zobaczymy co z tego wyjdzie.

PS Czy tylko mi główny bohater bardzo przypomina Nathana D. może troszkę starszego i bardziej smutnego ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 11:14, Jsatrzab napisał:

PS Czy tylko mi główny bohater bardzo przypomina Nathana D.


Mi przypomina trochę Hawke''a z DA2, sam nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to co będzie wyróżniało tą grę od innych "zombi gier", to myślę, że duży nacisk na survival, nie będzie zdobywania pkt za styl zabicia, ilość itp. jak w Dead Islands. To co mnie rzuciło się w oczy, to w pierwszej chwili zaraz po zabiciu tego człeka, nerwowe szukanie amunicji przez młodą. W ogólne dziewczyna ma chyba z 13-14 lat a kipi z niej dojrzałość i pogodzenie się z miejscem w którym się, znajduje. Ta gra będzie tym czym miało być Dead Island, czyli z założenia porządnym SURVIVALEM, a nie śmieszną grą akcji.

Jestem jak najbardziej ZA, tym bardziej, że to Naughty Dog, to nie może się nie udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw pomyślałem Rage po brazylijsku ale bez wyścigów, później to będzie I Am Legend z tym, że bez Willa Smitha a kolesia przypominającego tego z Conviction czyli troskliwego, ale tatusia z jajami troszczącego się o życie córki. Będzie dobre trzeba pomyśleć o PS3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest ewidentnie silnik ND, wiec raczej bedzie lepiej niz tutaj, nie gorzej ;) Fajnie, ze gre robi Naughty Dog, imo. lepszej wiadomosci wlasciciele ps3 otrzymac chyba nie mogli, to jakby gwarantuje jej wysoka jakosc..kiedys tam;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 12:15, kodi24 napisał:

To jest ewidentnie silnik ND, wiec raczej bedzie lepiej niz tutaj, nie gorzej ;) Fajnie,
ze gre robi Naughty Dog, imo. lepszej wiadomosci wlasciciele ps3 otrzymac chyba nie mogli,
to jakby gwarantuje jej wysoka jakosc..kiedys tam;

To kiedyś tam może nastąpić szybciej niż nam się wydaje. Na twitterze pisali, że w tajemnicy pracowano nad tą grą już od dłuższego czasu z drugą ekipą. Co do samej gry to cóż, z ND mam jak z Blizzardem i R*, to nie może się nie udać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przeciwieństwie do teaserów płyt muzycznych warto oglądać zwiastuny gier, a na pewno warto nie słuchać opinii w komentarzach przed obejrzeniem danego zwiastuna. Wszystko dlatego, że choć początkowo byłem niezbyt przychylnie nastawiony do The Last Of Us (spodziewałbym się od Naughty Dog raczej kolejnej gry w stylu Jaka & Dakstera, a nie action/adventure o posmaku survival horroru), a i posty użytkowników mnie prawie zniechęciły całkowicie, to jednak przemogłem się i okazało się, że nowy projekt Naughty Dog jest bardzo interesujący. Niewiele mnie to na razie co prawda obchodzi, bo PS3 nie mam i nie zapowiada się na to, żebym w najbliższym czasie miał, ale jeśli kiedyś w końcu ją zakupię, to The Last Of Us pewnie sprawdzę. Na pierwszy ogień i tak idzie seria Uncharted, bo na nią ostrzę sobie zęby, pomimo wielu obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować