Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioWare oficjalnie zapowiada Command & Conquer: Generals 2. Pierwsze informacje i screeny

39 postów w tym temacie

Kto wie, może wyjdzie z tego coś ciekawego. Natomiast jednej ważnej, wynikającej z tego newsa informacji nie można przegapić - najwyraźniej studio Bioware będzie w swoich grach korzystać ze stworzonego przez DICE Frostbite 2.0. Patrząc z jednej strony na cudny BF3, a z drugiej na talent Bioware do robienia gier przypominających filmy, trudno się z tego nie cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bioware... C&C... To nie wygląda dobrze, zwłszcza, że Bioware ma doświadczenie w grach actionRPG i lekko "skrzywionych" ludzi odpowiedzialnych za scenariusz. (Tak mówię o "Hamburger helper").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 09:52, BATONEK6 napisał:

Bioware... C&C... To nie wygląda dobrze, zwłszcza, że Bioware ma doświadczenie w grach
actionRPG i lekko "skrzywionych" ludzi odpowiedzialnych za scenariusz. (Tak mówię o "Hamburger
helper").


To nie to samo Bioware co ludzie od Mass Effectów. Nazywa się Bioware Victory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 09:56, Reffanov napisał:

> Bioware... C&C... To nie wygląda dobrze, zwłszcza, że Bioware ma doświadczenie w
grach
> actionRPG i lekko "skrzywionych" ludzi odpowiedzialnych za scenariusz. (Tak mówię
o "Hamburger
> helper").

To nie to samo Bioware co ludzie od Mass Effectów. Nazywa się Bioware Victory.


Bioware Victory to nie inne studio a zaledwie nazwa oddziału, więc możliwe, że trafią do niego scenarzyści odpowiedzialni za inne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w pierwszą część Generals opłaca się teraz grać? W sumie to moja przygoda z C&C skończyła się na Red Alert 2 i nie wiem czy Generals jest skierowane do graczy znających uniwersum czy mogę kupować i grać nic nie tracąc z fabuły, etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak coś czułem, że Generals 2 się zbliża. Ale ten Frostbite 2... no cóż, chyba po Mass Effect 3 się po prostu pożegnam z grami, bo F2, to za wiele dla mojego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 09:56, Reffanov napisał:

To nie to samo Bioware co ludzie od Mass Effectów. Nazywa się Bioware Victory.


To dobrze, bo nie wyobrażam sobie C&C wg tego schematu: http://media.gamerevolution.com/images/misc/image/bioware-cliche-edit.jpg :P
Lubie gry BW, ale rzeczywiście trochę wtórna jest tam niekiedy fabuła (przynajmniej jej szkielet), dobrze, że są niezwykle grywalne (nie licząc ME 2 i DA 2, które jakoś mnie nie porwały i oceniam je jako gorsze od "jedynek").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generals 2? Zarąbiście to mało powiedziane, czekałem na to od premiery jedynki :D (nomen omen zadebiutuje 10 lat po jej premierze).
Amerykanie pomarańczowi, w jedynce byli niebiescy, czyżby taki niewielki ukłon w stronę twórców moda Rise of the Reds? (także nowe Crusadery wyglądają identycznie jak z tego moda)

Mam nadzieje ze Chińczycy pozostaną Chińczykami, ostatnio średnio fajna zapanowała moda na zamianę ich w Rosjan.
Osobiście chciałbym jednak 5 frakcji, jak w "RotR", do podstawowej trójki jeszcze Rosja i UE, ale jak widac nie można mieć wszystkiego. :D
Całą nadzieja w modach... a nie, Frostbite 2 :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dogłębna analiza screena powiedziała mi, że system budowania będzie przypominał ten z C&C3:TW, nie będzie jakiegoś głupiego systemu jednej bazy, która w dodatku chodzi, ani głupiego kwadracikowego podziału terenu jak w Red Alert 3, budynki będzie można dowolnie obracać.
Ale też nie spodziewajmy się wielkiego powrotu budowniczych koparek. So saaad... :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2011 o 10:23, Strange101 napisał:

To dobrze, bo nie wyobrażam sobie C&C wg tego schematu:

czemu nie? juz masz przecież heroicznego generała, szalonego terrorystę, wszystko to zapewne okraszone dużą ilością pompatycznych słów.. nie doceniasz ich inwencji w tej kwestii ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 10:40, zermithon napisał:

Bioware i strategie? Może być ciekawie. Przynajmniej nie będą się puszyli jacy to z nich
mistrzowie gatunku.

Jak gra osiągnie sukces (90+ na MC) to usłyszył, jak to pokonali Blizzarda, stare Westwood czy Relica. A Biodrony również będą miały w tym swój udział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 10:05, drblase napisał:

A w pierwszą część Generals opłaca się teraz grać? W sumie to moja przygoda z C&C skończyła
się na Red Alert 2 i nie wiem czy Generals jest skierowane do graczy znających uniwersum
czy mogę kupować i grać nic nie tracąc z fabuły, etc?


generals nie ma nic wspólnego z serią c&c jest to całkowicie osobna gra tylko jakiś geniusz z działu marketingu dorzucił ją do marki c&c
o ile nie masz windowsa visty możesz sobie spokojnie kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować