Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Black Ops najczęściej wyszukiwaną frazą w Google wśród gier

10 postów w tym temacie

"Addicting games" - w tym wypadku chyba chodziło jednak o serwis z grami flashowymi i innymi możliwymi do grania przez przeglądarkę, a nie naprawdę uzależniającymi grami, ale to tylko moje zdanie ;p .
PS. Aż dziwne, że na liście nie ma "Modern Warfare" żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 11:10, Aqrelon napisał:

"Addicting games" - w tym wypadku chyba chodziło jednak o serwis z grami flashowymi i
innymi możliwymi do grania przez przeglądarkę, a nie naprawdę uzależniającymi grami,
ale to tylko moje zdanie ;p .
PS. Aż dziwne, że na liście nie ma "Modern Warfare" żadnego.


Celne spostrzeżenie! Dzięki, zaktualizowałem newsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutne trochę. Black Ops jak i te wszystkie nowe Call of Duty może i są dobrymi grami(nie wiem, zatrzymałem się na World at War bodaj), ale wątpię czy zasługują na taki sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości wpisałem w googlach te tytuły, żeby zobaczyć podpowiedzi. I co widzę:
Black Ops: crack, spolszczenie, chomikuj.
Popularność w tym wypadku nie oznacza korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak przedstawić wycinek wyszukiwań z jednego kraju zapominając o reszcie ... z miliardów wyszukiwań z całego świata battlefield 3 zajął miejsce piąte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 11:51, Gremo napisał:

A na GOL''u mają jeszcze zestawienie dla Polski ;P I w 10 nie ma żadnego CoD''a... Bądźmy
dumni z bycia Polakami :D


Ta, ale za to mamy Symulator Farmy 2011 i jeszcze jakieś inne randomowe śmieci :P. Nie wiem czy to taki powód do dumu. Hamburgerowcy zza oceanu mają przynajmniej 10 gier :D, a u nas? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować