Zaloguj się, aby obserwować  
Orion

Darksiders II - Temat ogólny

165 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2012 o 20:09, kaczek93 napisał:

Czy DLC Grobowiec Argula jest dostępne?
Wydaje mi się że gdzieś obiło mi się o uszy że dopiero będzie miało swoją premierę.


Według twórców ma wyjść ok. miesiąc po premierze, czyli gdzieś w drugiej połowie miesiąca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, mam pytanie, zakupilem dzis darksidersa nowego, i po uruchomieniu gry komputer calkowicie sie zwiesza, nader to dziwne, mam najnowsze sterowniki, sprawdzone pliki gry, oraz pelno miejsca na dysku, jakies sugestie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam rozwiązania dla twojego problemu, ale sam mam coś dziwnego przy włączaniu gry... otóż wtedy gdy lecą filmiki producenta itd. to płyta główna lub też inny podzespół wydaje dziwny, świszczący dźwięk o_O Nie mam pojęcia co to jest, na początku aż się wystraszyłem. Po dojściu do menu głównego dźwięk znika.
Powtarza się przy każdym włączeniu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam dwa pytanka:
1. jak sie wymienia te monety przewoznika u vulgrima bo nigdzie nie widze tej opcji?

2. w dolinie w pierwszej lokacji spotkalem gdzies w rogu takie dziwne stworzenie ktore jest niewidzialne i mozna dostrzec czasami jej kontur (slychac odglosy chodzenia) i jak podchodze to smierc mowi "nie dziala" wie ktos jak to cos zabic/aktywowac lub cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Vulgrim sprzedaje skrzynki, których koszt jest podany w złocie+monetach.

2. Są to mobki związane z questem z DLC, który dostawało się do zamówienia (pre-order?) z, o ile się nie mylę, Gamestopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś może dlaczego nie nabija dalej punktów doświadczenia na poziomie 30-tym,i chyba nie jest to maximum jak mam amulet zakupiony który jest dostępny na poziomie 40-tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 21:09, Heartbreaker napisał:

No ja na ten przykład jeszcze nie wymieniłem kodu. Gdzie go się wymienia? Na Steamie
czy gdzieś indziej?

No i kod będzie od 25 września aktywny.

Na stronie THQ, ulotka z kluczem powinna zawierać wszystkie potrzebne informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 21:09, Heartbreaker napisał:

No ja na ten przykład jeszcze nie wymieniłem kodu. Gdzie go się wymienia? Na Steamie
czy gdzieś indziej?

No i kod będzie od 25 września aktywny.



1). Kod jest aktywny od wczoraj. Wczoraj go "wpisałem" do steama i odblokował mi to DLC.
2). kod wymieniasz tutaj :

http://community.darksiders.com/tomb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 20:41, kris1977 napisał:

Witam ;-) mam pytanie. Gdzie znajduje się muzeum w krainie umarłych. Nie znalazłem go
a mam klucz. Proszę o info. dzięki ;-)


O ile pamietam to w Leżu obalonego króla na samym dole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Czy Wy również macie problemy z klawiaturą? Co jakiś czas nie działają klawisze funkcyjne (z Escape jest wszystko ok). Po prostu nie mogę ruszać Śmiercią czasem po wejściu do ekwipunku, czasem po napisaniu na Steamie w rozmowie, a czasem po pominięciu filmiku. Są słuchy o jakimś patchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2012 o 12:03, karolekx23x napisał:

Do zcego jakie gry mozna ja porownac dla kogo ta gra jesta komu moze i co sie nie spodowac.
jakie wady i zalety gry?


Po za pierwszym Darksidersem? :) Mnie to przypominało Prince of Persia i Tomb Raidera. Może troszkę Asasyna, ale tylko gdy mieliśmy tam do czynienia z zamkniętymi lokacjami. Zaletą gry jest to, że daje mnóstwo frajdy, możliwość poskakania, rozrąbania kogoś kosami, rozwój postaci czy zmianę ekwipunku oraz całkiem niezłą fabułę (ponadto dla mnie plusem była mimika głównego bohatera :D ). Wadą jest powtarzalność i monotematyczność tego co robisz, po prostu w pewnym momencie nudzi Ci się skakanie.
Należy wspomnieć, że walka jest w sumie tylko przerywnikiem między ścianami wspinaczkowymi, ale miejscami jest trudna (szczególnie gdy wejdziesz do jakiegoś obszaru nieprzygotowany pod względem ekwipunku czy umiejętnosci). Jak dla mnie gierka jest bardzo dobra. Ale jeśli do tej pory omijałeś PoPy to tutaj też raczej nie masz czego szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować