Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prawie półtorej godziny cut-scenek w Mass Effect 3. Są też nowe screeny

17 postów w tym temacie

Czekam na Mass Effect 3:) oj będzie sie działo. Apropos wielke "promowanie" PANI Shepard było, a na wszystkich screenach facet ;F.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 19:01, Sejo1 napisał:

Czekam na Mass Effect 3:) oj będzie sie działo. Apropos wielke "promowanie" PANI Shepard
było, a na wszystkich screenach facet ;F.


Pani komandor to tylko dodatek do EK. :P

No, fajnie będzie znów podróżować ze swoim składem (Kaidan/Ashley, Garrus, Liara, Tali - mam nadzieję, że Wrex też powróci do drużyny, jak i parę osób z ME2). No i od Mass Effect 3 oczekuję bezpośrednio lub niekoniecznie, spotkania z Człowiekiem Iluzją. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 19:10, Zb4wiciel napisał:

Czyżby ścigali się na wstawki z Kojimą ? :p

Daleko im do tego brakuje, ale niech próbują.
Im więcej tym lepiej dla nas, oczywiście jeśli będą utrzymane na poziomie.

Ocenę wystawiło również Australian Gov i stwierdzili trochę inaczej "strong violence and sex scenes" info via Twitter.

Spoiler

"Australian Gov hands MA15+ rating to #ME3, cites "strong violence and sex scenes"."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 19:16, crosserXY napisał:

Topic powinien się nazywać "ponad pół godziny spoilerów z me3"
Pierdziele nie oglądam

Eeee.... Przeczytaj, co jest napisane we wstępie do newsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 19:13, Deturis napisał:

Ocenę wystawiło również Australian Gov i stwierdzili trochę inaczej "strong violence
and sex scenes
" info via Twitter.

Spoiler

"Australian Gov hands MA15+ rating to #ME3, cites "strong violence and sex scenes"."


Faktycznie, seks w ubraniu jest bardzo "strong" :P

Na screenach widać, że Tali najwyraźniej nie otrzyma zmian w noszonym pancerzu. Trochę szkoda po tym jak tak Kaidana, Ashley i Garrusa przerobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKKKKKK^^!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!BĘDZIE TALI I GARUSS I ZAJ********* BEZ NICH NIE WYOBRAŻAM TEJ SERII:DDzięks i Najlepszego Dla BIOWARE;)GOOD LUCK=)MASS EFFECT 3 DLA MNIE BĘDZIE RZĄDZIŁ I DOMINOWAŁ I ZDECYDOWANIE GRA JAKIEJ KIEDYKOLWIEK OCZEKIWAŁEM:-)Tak wiem rozpisałem się jak POJ******* ale po prostu nie mogłem sie powstrzymać Kocham uniwersum Mass Effect i tyle:>:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak długo czekam na dodanie tej części do mojej kolekcji, że już o niej zapomniałem, btw już powoli mam to w d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... ME2 też miało BBFC 15 a jaki tam był ładunek brutalności, przekleństw i seksu każdy wie :)
Czyli generalni będzie całkiem grzecznie.

Czekam na ME3 ale nie oglądam już żadnych screenów ani trailerów jakie się pokażą. Nie mam zamiaru zespojlować sobie zabawy jak to zrobiłem przy ME2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 19:25, Arcling napisał:

Na screenach widać, że Tali najwyraźniej nie otrzyma zmian w noszonym pancerzu. Trochę
szkoda po tym jak tak Kaidana, Ashley i Garrusa przerobili.


A od czego są DLC? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 19:36, CrysisPl napisał:

TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKKKKKK^^!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!BĘDZIE TALI I GARUSS I ZAJ********* BEZ NICH NIE WYOBRAŻAM TEJ SERII:DDzięks
i Najlepszego Dla BIOWARE;)GOOD LUCK=)MASS EFFECT 3 DLA MNIE BĘDZIE RZĄDZIŁ I DOMINOWAŁ
I ZDECYDOWANIE GRA JAKIEJ KIEDYKOLWIEK OCZEKIWAŁEM:-)Tak wiem rozpisałem się jak POJ*******
ale po prostu nie mogłem sie powstrzymać Kocham uniwersum Mass Effect i tyle:>:]


Matko, spokojnie czlowieku...
Jakich szczegolnych watkow zadanio-uniwerso-rozdzialy w ME3 oczekujecie ludzie? (pomijac koncowke)
Ja licze na watek Quarian. Straszliwie oczekuje zakonczenia:

Spoiler

mysle tu o znalezieniu/odbiciu planety matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Prawdopodobnie się nie zawiedziesz, bo z oficjalnych wiadomości wiadomo już, że wśród planet, które odwiedzimy, figuruje rodzima planeta quarian(nazwy nie pamiętam), obecnie zajęta przez gethy - co tam będziemy robić, nietrudno zgadnąć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować