Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

pr0gram - odcinek 66, w którym kończymy podsumowywać rok 2011

19 postów w tym temacie

Ja po pierwszej części byłem bardzo rozczarowany, podsumowanie bylo nudne, mozolne przy niektorych tytułach.
Przez cały czas miałem nadzieje, że zaraz przyspieszycie i zacznie się opis gry przez, spójną myśl.
Fajnie mysza podsumował Duke nukem F. jednym słowem i koniec następna gra. Wystarczyło ustalić sobie czas 3 minut dla wiekszych tytułów, ustalić kto zabiera głos. Mam wrażenie że nie było pomysłu na podsumowanie tylko coś na zasadzie, zrobimy liste gier i cos powiemy o nich.
Fajnie jest posłuchac o jakimś tytule, historie z nim związane ale w zwykłym pr0gramie a nie podsumowaniu 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie bo nie mogłem się powstrzymać.... a rzecz trochę irytująca i wk*****a =.= "rylli"
Który z waszej trójcy [to się zaczyna jeszcze przed tym jak zaczynacie mówić o Hard Reset].. puka jakby długopisem o biurko, zeszyt ?. Czymś w coś tam. Komuś się chyba nudziło. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że odcinek był nagrywany 01/01/2012 i ekipa na antenie (oraz ta za ścianą) leczyła zakwasy po mleku :p

Może to późna pora, ale zdawało mi się, że słychać kilka razy szept... Trashki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 01:52, Pepe_Pan_Dziobak napisał:

Może to późna pora, ale zdawało mi się, że słychać kilka razy szept... Trashki :)


Częściej śmiech.


Dobry odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysza -co z tym Blade Runnerem? Bo brutalnie ci przerwano, a jestem ciekaw co na poziomie projektu tej gry tak Ci się spodobało, że stawiasz za wzór?

Poza tym - jestem po 30 minutach odcinka, wystarczy mi na dzisiaj, jutro wstaję o 8 ; -).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem słuchać przed północą i dosłuchałem chyba do Dead Island, póżniej obudziłem się na Skyrimie i dosłuchałem do końca.
@Lucas
Bardzo mnie zastanawia jakim cudem ty,po 200h Skyrima nadal masz tam coś do roboty, ja po 163h nie mam już nic kompletnie, chyba że łażenie po Falmerowych jaskiniach (Jak ja ich nie znoszę), rąbanie drewna, zabijanie bandytów czy olbrzymów za 100 sztuk złota. Siedzisz przy kowadle i bawisz się? xD
@Myszasty
Co ty masz do Michała Żebrowskiego?
Bardzo dobry aktor ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 5 rano Was słuchałem :P, a potem poszedłm jeszcze na 11 po wpis ze statystyki, to się nazywa poświęcenie oraz wierny słuchacz.

A tak serio, teraz tylko świeżym umysłem skomentuję kilka kwestii.

Orcs Must Die - tez uważałem, że tytuł zacny i kupiłem na steamie, ALE zapomnieliście o znacznie lepszej towerówce czyli Dungeon Defenders, która miała premierę 19 listopada. Czemu lepsza? Bo z co-opem do 4 osób.

Nie wybaczę całkowitego pominięcia (mogliście choć wspomnieć jak o Resistance 3) Skyward Sword i Xenoblade :P

W sumie to chyba tyle, brak większych zastrzeżeń. Chcę Was słyszeć częściej choć rozumiem, że macie obowiązki. No i kiedy obiecany odcinek z Adrianem Chmielarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Heroes VI to cieszy mnie, że w końcu słyszę jakiś głos, który wypowiada się o tym tytule pozytywnie. Piąteczka Lucas.

Aczkolwiek nie mogę się zgodzić, że uniwersum Ashan nie ma zależności pomiędzy grami. Wraz z każdą nową pozycją jest ich coraz więcej. Na dobrą sprawę Ubisoftowi jeszcze daleko do molocha jakiego stworzył Caneghem i którego w trakcie sam zdążył raz zresetować. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 19:06, luzac napisał:

Aczkolwiek nie mogę się zgodzić, że uniwersum Ashan nie ma zależności pomiędzy grami.
Wraz z każdą nową pozycją jest ich coraz więcej. Na dobrą sprawę Ubisoftowi jeszcze daleko
do molocha jakiego stworzył Caneghem i którego w trakcie sam zdążył raz zresetować. :P


Na razie ma tylko jakby zarys, pewne rzeczy wspólne (jak Orkowie będący istotami stworzonymi przez Magów do walki z demonami: to jest wspólne dla HoMM V i VI). Ale to wciąż taki szkic, pewnych rzeczy dalej nie wiemy, np. co się stało z Sanktuarium, że nie było o nich ani słowa w piątce, a istnieli te 500 lat wcześniej. Oczywiscie wiadomo, że na razie Ashan jest młody, bo na dobrą sprawę istnieje w czterech grach, uniwersum NWC ma na koncie cztery turówki i dziewięć cRPG. Więc jeśli Ubi nagle nie uzna, że im się nie opłaca kontynuować serii albo nie zaczną udziwniać to Ashan ma potencjał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ten Pan z Cenegi ciągle kompromituje się prubując naśladować amerykański akcent.
To strasznie irytuje. Ten Pan urodził się i studiował w Polsce wiec z całą pewnością potrafi mówić normalnie (jego CV jest dostępne na Goldenline). Z tego wnioskuje, że jego językowe wygłupy wynikają tylko i wyłącznie z chęci zaszpanowania przed słuchaczami znajomością angielskiego — żałosne.
Czy on nie zdaje sobie sprawy, że jego język brzmi bardzo nieestetycznie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim Pan z Cenegi sprawia wrażenie jakby znał tylko jedno słowo w języku polskim, a mianowicie: "inaczej" . Ktoś podejmuje się policzyć ile razy ono padło przez te 4 h obu części podcastu? :) Gdyby je wyciąć niewiele innej treści by tam zostało nie mówiąc już o wręcz wpieniającej potrzebie autopromocji i wspomnianym już wtrącaniu raz po raz slangowych angielskich słówek. No panowie, słucham was od jakichś 3-4 odcinków i miałem bardzo dobre zdanie ale takiej obniżki poziomu się nie spodziewałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 13:38, kupon napisał:

Dlaczego ten Pan z Cenegi ciągle kompromituje się prubując naśladować amerykański akcent.

Bo mieszkał 15 lat w Kanadzie. Uciekł tam przed polactwem-buractwem, które nie może spokojnie spać jeśli nie podniesie sobie samooceny poprzez gnojenie innych i robienia wszystkiego aby reszta miała gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować