Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Podróż do fantastycznego świata już w przyszłym tygodniu - demo Final Fantasy XIII-2 w drodze!

26 postów w tym temacie

Czyli dwa ciekawe demka ukażą się w styczniu. Final Fantasy XIII-2 właśnie i Asura''s Wrath, troszkę później premiera odświeżonych SH2 i SH3. Styczeń szykuje mi się pod znakiem japońszczyzny ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swietna wiadomosc! Niespodziewalem sie zupelnie, ciekawe co zawrza w demie? Poczatkowe etapy czy jakies pozniejsze poziomy, oby mi nie zaspoilowali fabuly bo sciagne na pewno! Mam nadzieje ze tak jak XIII, kolejna odslona starczy na ponad 100h zabawy :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowani, a jak! Demo najważniejszej gry pierwszej połowy roku trzeba ograć. Ech, ledwo się jeden obfity kwartał skończył, a już zaczyna się następny. Dobrze, że reszta roku spokojniejsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a podobno nie miało być dema. Chociaż przynajmniej z drugiej strony będzie wiadomo czy kupować czy nie, skoro ma być troszkę inny system walki niż w XIII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam - jeśli nie grałeś w pierwszą XIII, to nawet trailery XIII-2 mogą Tobie popsuć odbiór "jedynki". Sam obejrzałem jeden trailer XIII-2 przed zakończeniem pierwszej części i krew mnie zalała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam owy artykuł z tym trailerem, już go włączałem a tu telefon zadzwonił i niestety<chociaż teraz dzięki tobie stety>nie obejrzałem.
Choroba, trzeba się zatem wziąć za jeden produkt wydany przez Kwadratowych <Deus EX HR> i go przejść a następnie ograć ich FFXII.
Czyli dzięki za rade<beer>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba naprawdę pogratulować SE odwagi i dobrego nastawienia wobec graczy. Ostatnimi czasy rzadko, która gra ma demo, a te wydawane przed premierą gry to w ogóle na palcach jednej ręki można policzyć. Tak trzymać SE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 13:49, L33T napisał:

Zmiana podstawowych "klas" dla Hope... bo kuźwa znowu będzie potrzebny a go lekko nie
trawie...

Popieram. Wg mnie mogliby w ogóle go sobie odpuścić w dwójce. Najnudniejsza i najbardziej irytująca postać ze wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Popieram. Wg mnie mogliby w ogóle go sobie odpuścić w dwójce. Najnudniejsza i najbardziej

Dnia 11.01.2012 o 00:24, Headbangerr napisał:

irytująca postać ze wszystkich.


So true ;-). Szczególnie to jego "mazgajstwo" doprowadzało mnie do szału. Z drugiej strony, IMO on ma najfajniejszego eidolona :). I w sumie w squadzie do grindu, w rozdziale XI Hope''a mam jako lidera ( + Lightning i Fang jako "maszyny do zabijania") i tak najlepiej mi się gra :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To był również mój zespół w końcowych rozdziałach. Tyle, że "ulubiony" raczej siłą rzeczy - przez paradigmy. Bo gdyby tylko się dało, to przeszedłbym całe FF bez Hope''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować