Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

pr0gram - odcinek 67, w którym pojawia się sam prezes

26 postów w tym temacie

Panowie, pogratulować xD
Bardzo ładny layout, podobieństwo aż bije po oczach ale gdy tylko to zobaczyłem to mi się Jay i Silent Bob przypomnięli xP
I znowu pr0gram wyszedł na czas, o dziwo przed północą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 23:57, CptArtur napisał:

34:44 - pan ,,PREZES" mowi o Guild Wars 2 ;>????
Super grafika ,dacie rade zrobic z tego tapetki?? :D

Jest w odpowiedniej rozdziałce, następnym razem damy miniaturkę do powiększenia i pobrania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może pora pomyśleć o trochę profesjonalniejszym sprzęcie nagraniowym? ;) Nawet bardzo tani, pojemnosćiowy mikrofon dałby sporo.

Piszę to od początku praktycznie, powtórze się kolejny raz: nadal czekam na iTunes! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Art fajny choć wydaje mi się że mysza powinien być bardziej ''pakowny'' a nie takie chucherko... co z niego za krasnolud nowej ery?

A tak BTW to ruszyła Europejska Beta TERA Online myślę, że warto o tym wspomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Full wypas grafika :-) Mleka tylko brakuje :D

Po tym materiale rozmarzyłam się, że gdy zamówię Diablo III to jakieś demony z pochodniami zapukałyby mi do mieszkania o północy ach och ^____^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem ciekawe info, ale ciężko wytrzymać te 40 min tak na raz :P

Po za tym co ja bym chciał zobaczyć na gram.pl to kilka nowych opcji na forum. Coś w stylu pokaż nowe posty od ostatniej wizyty, pokaż swoje posty itp.

Co do reklam to ja stosuje wtyczkę AdBlock do Chrome i mnie już reklamy nie denerwują na żadnej ze stron^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I właśnie tyle powinien trwać podcast 30, 40 minut, rozmowa na konkretne tematy bez zbędnych dygresji. Pamiętajcie że słuchają was nie tylko licealiści i studenci, ale równieź ludzie pracujących, którzy mają ograniczone zasoby czasowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, jak dla mnie 40 min to za mało! :o A Dygresje to taka cecha charakterystyczna pr0gramu moim zdaniem :) To się wyróżnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrocław chyba nie ma szans na taką ackję jak przy premierze TOR? Tylko Wwa i okolice, tak?
Jeśli chodzi o pr0gram to trochę za krótko jednak rozumiem, że tym razem miało być rzeczowo i bez zbędnych ceregieli. Grafika jest świetna, a umieszczanie odcinków na YT powinniście praktykować przy każdym nowym. Czekam na owe zmiany zapowiedziane przez pana prezesa. I standardowe pytanie na koniec. Kiedy odcinek z udziałem Adriana Chmielarza? Mam nadzeję, że niebawem usłyszymy go. Może zdradzi jakieś elskluzywne informacje specjalnie dla gram.pl nad czym obecnie pracuje i co dalej z marką Bulletstorm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 06:13, BigLebowski napisał:

Zieeew. Tytuł najgorszego prOramu został właśnie przyznany odcinkowi 67. Bosh, co to
było?


Zgadzam się.
Za poważnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

całkiem przyjemnie się tego słuchało ;) dodam jeszcze, że pomysł z nagraniem na youtube jest, moim zdaniem, pomysłem rewelacyjnym. bardzo wygodny sposób (lepszy od ściągania pliku i przesłuchiwania w playerze - i pisze to ktoś - w sensie ja:D - , kto musi się męczyć na dzielonym łączu przez czas jeszcze jakiś ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować