Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nominowane do Oscara, studio Platige Image realizuje cinematiki na potrzeby gry Wiedźmin

85 postów w tym temacie

Z tak zdolną osobą na stołku reżysera można tylko życzyć powodzenia na targach E3 za kilka dni. Rozgłos i sensacja wisi w powietrzu - ale to tylko zależy w jaki sposób i z jakim rozmachem zaprezentowany będzie trailer - bo talent to nie wszystko...Jak się uda to będzie jedna z niespodzianek tych targów i filmy Blizzarda już takie fajne nie będą :P
Ale z japońskimi gigantami nie macie szans - trailer MGS4 na silniku gry będzie i tak miażdżył wykonaniem wszystko - co udowodnił już podczas zeszłorocznego TGSu pokazując swą potęgę i deklasując wykonaniem i masą detali nawet renderowane prezentacje konkurencji - a zapewne teraz to powtórzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szacuuuuuneeeek! Cieszy mnie to bardzo! Bedzie mega! Tylko jesli etraz podpisaliscie z nim kontrakt, a film ma byc pokazany za tydzien... Jak? Jak macie zamiar tego dokonac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:O
RRRRRRRRISSPEKT!!!
Świetnie! Zgadzam się z Deepdelverem. Mnie to też podniosło na duchu i oddaliło widmo polskiego DNF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tylko jesli etraz podpisaliscie z nim kontrakt, a film ma byc pokazany za tydzien... Jak? Jak macie zamiar tego dokonac?

Nie powiedzieli, ze podpisali teraz. Cytuję "CD Projekt RED ma przyjemność ogłosić, iż podpisało kontrakt z nominowanym do Oskara studiem postprodukcyjnym".
Oczywiście produkcja cinematików musi zająć sporo czasu, więc kontrakt został zapewne podpisany już jakiś czas temu. Jednak dopiero teraz zostajemy o tym poinformowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Polacy nie gęsi, i swój eRPG na E3 mają" ;PPP
Widać, że CDP Red bierze przykład z Blizzard Entertainment - myślę, że to krok w (bardzo) dobrym kierunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma rzeczy niemożliwych :P. Trzeba się terazbliżej przyglądać etapie postępowania Wiedzmina :). Życzę Im dużosukcesów i niech pobiją Gothica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jakaś dobra informacja, bo kolejne króciutkie utwory muzyczne i screeny z powtarzających się lokacji (czemu w grze jest tylko Wyzima i tereny wokół Wyzimy?) nie napawały optymizmem.
Może być dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow, to mogą być jedne z najlepszych filmików w dziejach gier. Trzymam kciuki. Napewno kupię grę , trzeba wspierać polski rynek growy, co nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi sie nie jednak cos nie podoba :
dlaczego dopiero na wiosne 2007 ??!! :)
no dobra, tak tylko juz bym pogral....
swoja droga jak juz tak rozbudzaja nadzieje graczy to lepiej zeby spelnili wszystkie obietnice :) jak nie to tylko smola i pierze ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie niech się nie śepiszą ;)tylko wtedy tytul ma szanse być dopracowany do perfekcji i zawojować zachodnie rynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

!!!!!!!!!!!!!!! Jak inaczej to opisac?! "!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
ŁAAAAAAAAAAŁ!!!!
Widze, ze czerpiecie z najlepszych! Zalatuje mi to Blizzardem - i BARDZO dobrze! Oni tez maja swietna muzyke do gier, oraz mistrzowskie filmiki, a jak Baginski sie wezmie to zrobi swietne animacje.
Mistrzowskie posuniecie. Nie no.... no BRAWO no !!

RESPEKT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to świetnie!!! Ta klatka z flilmu jest świetna!! Jak cały filmik będzie takiej jakości to wspaniale!! Byle jeszcze "treść" filmiku była taka świetna jak jakość obrazu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować