Zaloguj się, aby obserwować  
Hamynelypham

Warhammer 40,000 Dawn of War : Dark Crusade

65 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2006 o 13:06, Grond napisał:

http://uk.gamespot.com/pc/strategy/warhammer40000dawnofwarexp2/news.html?sid=6159410

Troche o SM, CSM i IG w Dark Crusade, a także screeny i imiona nowych dowódców :)

Ciekawe, ale nie lepiej postować w głównym temacie o Dark Crusade? W każdym razie nowi bohaterowie ciekawi, zwłaszcza ten Lord Chaosu. Mnie zresztą i tak najbardziej cieszy powrót niektórych postaci z poprzednich części, zwłaszcza Gorgutza :D Ciekawe tylko czemu w Dark Crusade nie pojawi się Krull. Być może on zginął na Lorn V?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 22:24, Grond napisał:

Taaa? Że imię zawiera w sobie kastę do której należy osobnik, jego pozycję społeczną, świat
z którego pochodzi, oraz "właściwe" imię (albo raczej określenia tego osobnika). O to ci chodziło?
;-)

grond masz może jakieś problemy ze sobą?
>Eeee...
xD
>Chodzi ci o XV88 Broadside Battlesuits?
może tak, może nie. W pełną wersje nie grałem dlatego nie wiem która to dokładnie jednostka.
>Ile razy mam tłumaczyć... Kiedyś założyłem temat o DC. Ale niestety niewielu wiedziało o DC, i nikt nie pisał. >Temat cofnął się gdzieś daleeeeko w tył, i pewien pan założył drugi temat ("opcja szukaj? taaa... jasne..."), w >którym ludzie zaczęli postować. Dlatego, żeby ludzie się ciągle nie czepiali....
wiesz, może ludzie cie nie lubią i nie chcieli postować w twoim temacie ;P a odświeżanie starego i wprowadzanie go do życia, chociaż faktycznie został zastąpiony innym --- nie ma sensu, ulecz swoje ambicje i wracaj na http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=11211&u=443

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 19:22, Skwarek pl napisał:

> Taaa? Że imię zawiera w sobie kastę do której należy osobnik, jego pozycję społeczną,
świat
> z którego pochodzi, oraz "właściwe" imię (albo raczej określenia tego osobnika). O to
ci chodziło?
> ;-)
grond masz może jakieś problemy ze sobą?
>Eeee...
xD
>Chodzi ci o XV88 Broadside Battlesuits?
może tak, może nie. W pełną wersje nie grałem dlatego nie wiem która to dokładnie jednostka.
>Ile razy mam tłumaczyć... Kiedyś założyłem temat o DC. Ale niestety niewielu wiedziało
o DC, i nikt nie pisał. >Temat cofnął się gdzieś daleeeeko w tył, i pewien pan założył drugi
temat ("opcja szukaj? taaa... jasne..."), w >którym ludzie zaczęli postować. Dlatego, żeby
ludzie się ciągle nie czepiali....
wiesz, może ludzie cie nie lubią i nie chcieli postować w twoim temacie ;P a odświeżanie starego
i wprowadzanie go do życia, chociaż faktycznie został zastąpiony innym --- nie ma sensu, ulecz
swoje ambicje i wracaj na http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=11211&u=443

SIEMA ZIOMEK!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SORRYY ZA DRUGI POST:/


TRZEBA ROZRUSZAĆ TEN TEMAT BO OD WCZORAJ GRA JUŻ JEST DOSTĘPNA ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO UDZIELENIA SIĘ NA TYM TEMACIE:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2006 o 10:30, dziongas napisał:

TRZEBA ROZRUSZAĆ TEN TEMAT BO OD WCZORAJ GRA JUŻ JEST DOSTĘPNA ...


Dla kogo jest dostępna, dla tego jest ... ja tam nadal czekam na listonosza : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Cię, że nie jesteś sam. Do tego ja mam jeszcze większy problem polegający na tym, że jutro wyjeżdżam i wracam w niedzielę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze; jeśli jest jakiś częściej odwiedziany temat o Warhammer 40k Dawn of War to prosiłbym o skierowanie (w wyszukiwarce próbowałem "Dawn of War" i "Warhammer")

Problem; Mam dwa kompy w domu i chciałbym pograć po LAN''ie bo demo mi się spodobało ale na słabszym kompie (mocniejszy nie ma porblemu z maksymalnymi detalami w rozdziałce 1440x900) gra w "safe mode" przycina nawet na początku potyczki kiedy jest kilka budynków i jednostek. Ten sprzęt to P4 1,8GHz, 256MB DDR i radeon 9550, Czy dokupinie nawet do 1GB ramu pomoże?? ewentualnie wymiana karty graficznej?? (może na jakiegoś GF z seri 7 czyli 7300GT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 15:00, player000 napisał:

Po pierwsze; jeśli jest jakiś częściej odwiedziany temat o Warhammer 40k Dawn of War
to prosiłbym o skierowanie (w wyszukiwarce próbowałem "Dawn of War" i "Warhammer")


Ten jest bardziej popularny -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11211&u=23111

Co do problemu - winę za ten stan rzeczy ponosi mała ilość ramu. Dokupienie 1 GB powinno znacząco pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować