Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kingdoms of Amalur: Reckoning i Syndicate wyłącznie w angielskiej wersji językowej

107 postów w tym temacie

Ooo EA Shit znów zaczyna wojnę :) Doskonale ! Będę miał co robić przez kolejny miesiąc ! :) Obecni tu gracze, którzy zostali zasmuceni obecną tutaj decyzją. Nie martwcie się, EA Polska to kupa nisko profilowanego gówna :) Już dawno sięgnęło dna i ciągle pokazuje ze tak własnie jest. Olejcie tego wydawcę i tak nie ma co oferować w zamian ze piękne ceny, który wystawi za obie te gry :) Nikt nie będzie kupował czystego importu z UK. Sami możemy to zrobić i to taniej od sąsiadów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie robią polskich wersji językowej a potem mają pretensje o piractwo w naszym kraju no ale po co kupować taką gre jeśli nie mają co nam zaoferować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 12:27, maggit napisał:

Gorzej, że ME3 będzie przymusowo z polskimi napisami...


Zaraz zaraz... To znaczy, że nie będzie można grać w wersję full ang? Nie będzie wyboru wersji podczas instalacji (powtórka z ME2 z grzebaniem w plikach)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA się stacza. W BF3 polski dubbing wyszedł wspaniale (dużo lepiej niż w bc2), dlatego nie mam pojęcia dlaczego nie chcą zrobić TYLKO napisów do KoA...Chciałem to kupić, ale zmieniam zdanie. Wole sobie kupić mass effect...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 14:18, Phobos_s napisał:

> Gorzej, że ME3 będzie przymusowo z polskimi napisami...

Zaraz zaraz... To znaczy, że nie będzie można grać w wersję full ang? Nie będzie wyboru
wersji podczas instalacji (powtórka z ME2 z grzebaniem w plikach)?


No przecież będziesz grał w full ENG ? Będziesz miał dubbing angielski i wszystko wokół.. Napisy na dole nie zmienią ci gry na Polską wersję ma jej tam zwyczajnie nie ma. Napisy to żadna lokalizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to obie gry zbyt mnie nie interesują, mam całą masę zaległych pozycji które wydają mi sie dużo ciekawsze a wypięcie się EA na polski rynek tylko pogłębił stan mojego niezainteresowania tymi tytułami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 14:37, vegost napisał:

No przecież będziesz grał w full ENG ? Będziesz miał dubbing angielski i wszystko wokół..
Napisy na dole nie zmienią ci gry na Polską wersję ma jej tam zwyczajnie nie ma.


Z tym, że ja wolę te napisy na dole też mieć po angielsku.
Poza tym, może napisy nie zmieniają za wiele, ale obawiam się, że potem będą doskonałą wymówką, żeby znów zablokować sprzedaż DLC w Polsce.

Dnia 19.01.2012 o 14:37, vegost napisał:

Napisy to żadna lokalizacja.


Nie? Kurde a zawsze mi się wydawało, że istnieje coś takiego jak "polska wersja kinowa".
Z polskimi napisami to nie jest wersja full angielska, sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak polskich napisów + grafika sprzed jakiś siedmiu lat, to wady dla których nie kupię tej gry ( a miałem nań chrapkę ) - o ile jeszcze grafikę można przeboleć ( bo nie o nią tu chodzi ), to brak napisów jest już grzechem niewybaczalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 14:54, Phobos_s napisał:

Poza tym, może napisy nie zmieniają za wiele, ale obawiam się, że potem będą doskonałą
wymówką, żeby znów zablokować sprzedaż DLC w Polsce.


No patrz, a taki Dragon Age II nie miał problemów z DLC, a też miał tylko napisy. Chociaż znając firmę różnych jaj należy się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkamy w Polsce i raczej wymaga się POLSKIEJ lokalizacji, chociażby kinowej, a nie angielskiej, tak trudno to zrozumieć? Zachowują się jakby weszli na rynek Polski 2 lata temu, nie znając jego specyfiki oraz wymagań, może parę stołków musi polecieć? ALE To jak rozumiem - cena powinna być ODPOWIEDNIO niższa z uwagi na brak lokalizacji, a jest?
EA Polska robi graczy w przysłowiowego balona, i niech spieprzają na drzewo... Lokalizacja napisów to nie taka kosztowna sprawa jak dubbingu, niech nie przeginają bo zachowują się jakby byli w głębokim kryzysie, i liczyli dosłownie każdą wydaną złotówkę,już nawet tak znienawidzona Cenega wydaje po Polsku...

Ja osobiście wolę jakąś lokalizację niż zadnej,do tych gier zapewne też wyjdą autorskie spolszczenia, tak jak to miało miejsce n.p przy Dead Space 2, ale trzeba będzie na to poczekać parę miesięcy, no może w przypadku Syndicate mniej ale cRPG raczej więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 14:56, NeroNarmeril napisał:

No patrz, a taki Dragon Age II nie miał problemów z DLC, a też miał tylko napisy. Chociaż
znając firmę różnych jaj należy się spodziewać.


Nie chwal dnia przed zachodem... To raz. ;)
A dwa, proponuję przeczytaj moje wcześniejsze posty w tym wątku. Ja nie chcę, żeby ME3 było tak ja KoA:R w całości po angielsku. Chcę tylko mieć wybór przy instalacji, a nie być zmuszonym do polskich napisów "bo tak".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA osiąga z zatrważającą prędkością dno. Po świetnym Dragon Age: Początek (mówie o dubbingu), jest już tylko gorzej -> najpierw informacja o braku dubbingu DA2, koszten Crysisa 2, już mnie bawi. (jednakże angielksie głosy, były dobre, nie powiem - nie wyobrażam sobie polskiego Hawka), no ale napisy do Mass Effecta 3 i brak jakiegokolwiek spolszczenia do Amalura? Szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 14:18, Phobos_s napisał:

Zaraz zaraz... To znaczy, że nie będzie można grać w wersję full ang? Nie będzie wyboru
wersji podczas instalacji (powtórka z ME2 z grzebaniem w plikach)?

Prawdopodobnie nie, bo Origin podobno sprawdza IP i ustawia język. Tak wyczytałem na BSN.

Lol @ narzekający: a filmy to jak oglądacie? Tam są napisy. I już nagle wam nie przeszkadzają? Dubbing kosztuje. Napisy również. I to sporo, bo dobre tłumaczenie i testy wymagają sporego nakładu kasy i ludzi.
W pełni rozumiem EA - te gry są w Polsce mało znane i przez to sprzedaż ich byłaby niska. To biznes - jak coś się nie opłaca to tego nie robią. Zrozumcie to w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 16:19, Henrar napisał:

> Zaraz zaraz... To znaczy, że nie będzie można grać w wersję full ang? Nie będzie
wyboru
> wersji podczas instalacji (powtórka z ME2 z grzebaniem w plikach)?
Prawdopodobnie nie, bo Origin podobno sprawdza IP i ustawia język. Tak wyczytałem na
BSN.


Zarzuć źródłem bo coś mi się wierzyć nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 16:19, Henrar napisał:

W pełni rozumiem EA - te gry są w Polsce mało znane i przez to sprzedaż ich byłaby niska.
To biznes - jak coś się nie opłaca to tego nie robią. Zrozumcie to w końcu.


Polska to największy rynek środkowo-wschodni Europy, więc coś chyba jest nie tak , czyli że te gry będą aż tak słabe że nie opłaca się ich lokalizować nawet na PC? Czyli że wiedzą że te gry będą porażką, już miesiąc przed premierą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 15:11, Phobos_s napisał:

Nie chwal dnia przed zachodem... To raz. ;)
A dwa, proponuję przeczytaj moje wcześniejsze posty w tym wątku. Ja nie chcę, żeby ME3
było tak ja KoA:R w całości po angielsku. Chcę tylko mieć wybór przy instalacji, a nie
być zmuszonym do polskich napisów "bo tak".

Przecież Mass Effect 3 będzie działać tylko z Origin. Problem z wyborem napisów rozwiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 16:19, Henrar napisał:

Prawdopodobnie nie, bo Origin podobno sprawdza IP i ustawia język. Tak wyczytałem na
BSN.


moge zrodelko poprosic ? Bo kupilem ruski klucz do BFa i gram po angielsku, a mieszkam w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 16:21, NeroNarmeril napisał:

Zarzuć źródłem bo coś mi się wierzyć nie chce.

Próbuję to znaleźć, ale za Chiny nie pamiętam, w którym to temacie było. Chyba w tym o ME3 i Origin (ten na ponad 200 stron), ale głowy nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować