Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Syndicate bez wsparcia dla nowszych wersji DirectX

32 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2012 o 16:46, MBi napisał:

jestem w szoku :D heh ludzie bez XPka sobie nie pograją xd :P

O czym Ty piszesz człowieku? Przecież zarówno Vista i 7 ma DX9, a jak nie ma to można samemu doinstalować co pewnie będzie robił instalator gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ok. Dzięki temu będą mniejsze wymagania, a przecież nie grafika jest najważniejsza, czego najlepszym dowodem sukces Minecrafta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie nie trafione z tym DX na XP ;p

Co do nie wpspierania 10 i 11 to wiesiek udowodnil iz nie sa one zbyt potrzebne ;p a przynajmniej wymagania sa zawsze nizsze. Ludzie posiadajacy mocne kompy z dx11 beda pewnie zawiedzeni ale duzej wiekszosci jest to na reke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 16:46, MBi napisał:

jestem w szoku :D heh ludzie bez XPka sobie nie pograją xd :P


Najczęściej cytowany komentarz?

My jesteśmy w szoku przez Twój poziom wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 16:46, MBi napisał:

jestem w szoku :D heh ludzie bez XPka sobie nie pograją xd :P


Też ciebie musiałem zacytować, a tak, żeby podbić statystyki :P

Co do newsa, DX11 zawsze jest dla mnie mile widziany i miło jak jest, ale wątpię, żeby znalazła się jakaś "normalna" (powtarzam, normalna!) osoba, która by zrezygnowała z gry tylko ze względu na brak obsługi DX11... Cieszy mnie fakt, że nie idą śladem BF3, czyli żegnaj DX9 i XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli implementacja DX11 miała wyglądać jak w większości gier, czyli znikomy przyrost jakości obrazu kosztem zarzynania najpotężniejszych krat graficznych to jestem to popieram twórców Syndicate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 18:59, Ekonochrist napisał:

Rozumiem, że nikt z Was nie pomyślał, że kolega MBi zastosował ironię ale cóż
pewnie mózgi w szkolnych szafkach pozostawały. .

a ja raczej jestem przekonany że kolega MBi się pomylił i źle zinterpretował tytuł bez dokładnego przeczytania artykułu.

ale DX9 do dnia dzisiejszego jest dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 18:59, Ekonochrist napisał:

Rozumiem, że nikt z Was nie pomyślał, że kolega MBi zastosował ironię ale cóż
pewnie mózgi w szkolnych szafkach pozostawały. .


Pomimo braku zastosowania DX10 i 11. Będzie mozna go odpalić na nowych systemach MS.
Więc kolega MBi, się tylko troche za wczesnie... ucieszył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doskonała gra bez wsparcia najnowszych technologii jest moim zdaniem grą niedoskonałą. Różnica pomiedzy dx 9 i 10 jest znikoma itu sie zgadzam ale pomiedzy dx9 i 11 jest juz widoczna i np ja odczuje brak dx 11. Ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać w Deus Ex (nie ujmuje nic z wielkość HR) takie gry wyglądają właściwie tak samo niezależnie od zastosowanego DX ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 20:32, Zorkman napisał:

Doskonała gra bez wsparcia najnowszych technologii jest moim zdaniem grą niedoskonałą.
Różnica pomiedzy dx 9 i 10 jest znikoma itu sie zgadzam ale pomiedzy dx9 i 11 jest juz
widoczna i np ja odczuje brak dx 11.

Różnica między DX9 a 11 jest widoczna tylko wtedy, gdy ten drugi jest dobrze zaimplementowany. A patrząc na większość tytułów - nie jest. Różnice są widoczne tylko na filmach od twórców i statycznych screenach (a czasem nawet wtedy ich nie widać - Deus Ex).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 16:46, MBi napisał:

jestem w szoku :D heh ludzie bez XPka sobie nie pograją xd :P


Ja również ciebie zacytuję, żeby podbić statystykę.Nie wiem czy ty żartujesz, czy po prostu jesteś tak nie ogarnięty;]

A co do newsa, to ja widzę to tak.Nie będzie wsparcia dla nowych DX ponieważ gra jest robiona pod konsole, a nam się nie chce bardziej przyłożyć do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 20:32, Zorkman napisał:

Doskonała gra bez wsparcia najnowszych technologii jest moim zdaniem grą niedoskonałą.
Różnica pomiedzy dx 9 i 10 jest znikoma itu sie zgadzam ale pomiedzy dx9 i 11 jest juz
widoczna i np ja odczuje brak dx 11. Ale to tylko moje zdanie.

Bzdura między dx9 a dx10 jest znacząca różnioca! No ale skąd masz to wiedzieć jak na dx10 wyszło zaledwie kilka gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować