Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2008 o 10:47, azure83 napisał:

Oj, ja też się mocno napaliłam ;) ciężko będzie czekać, ale myślę że kolejne nowinki
od czasu do czasu osłodzą ten czas. Natomiast jestem zaskoczona jak to dziwnie działa.
Już od dawna nie pogrywam w Diablo II, a wystarczyła zapowiedź trójeczki i mnie co nie
co ciągnie do ponownego grania.


Mnie też ciągnie do Diablo II ale nie niestety nie posiadam. Te emocje to fascynacja, bardzo dziwnie działają na człowieka, potrafią w jednej sekundzie zmienić całe życie człowiekowi. U mnie tak samo było z StraCraftem II rok temu jak go zapowiedzieli, od razu sięgnąłem po "jedynkę" i zacząłem grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 10:47, azure83 napisał:

> Gameplay jest genialny. Cieszę się że Blizzard zdecydował się nam go pokazać, a
nie tylko
> również dobre intro.Po obejrzeniu gameplay''a aż chce się już zagrać, ale niestety
trzeba
> czekać z 1,5 roku.
Oj, ja też się mocno napaliłam ;) ciężko będzie czekać, ale myślę że kolejne nowinki
od czasu do czasu osłodzą ten czas. Natomiast jestem zaskoczona jak to dziwnie działa.
Już od dawna nie pogrywam w Diablo II, a wystarczyła zapowiedź trójeczki i mnie co nie
co ciągnie do ponownego grania.


Mam to samo. Po zmianie komputera, nawet jeszcze nie zainstalowałam Diabełka 2 z dodatkiem. A po zapowiedzi przez Blizzarda - trójeczki, już ściągnęłam najnowszego patcha do D2 i zabieram się do instalowania. Co ta reklama z ludźmi robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde nieźle mnie wciągło to D3 chociaz co ciekawe nigdy nie przepadałem za h''n''s ale jak ogladnalem ten gameplay to od razu mnie wciagneło...już mam nowe postanowienia zbierać kase na nowego kompa i zagrać w diablo 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 12:47, Steel Dogg napisał:

kurde nieźle mnie wciągło to D3 chociaz co ciekawe nigdy nie przepadałem za h''n''s
ale jak ogladnalem ten gameplay to od razu mnie wciagneło...już mam nowe postanowienia
zbierać kase na nowego kompa i zagrać w diablo 2 :)

Jak mogła cię wciągnąć gra, która jeszcze nie wyszła? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 14:30, hubert0 napisał:

> kurde nieźle mnie wciągło to D3 chociaz co ciekawe nigdy nie przepadałem za h''n''s

> ale jak ogladnalem ten gameplay to od razu mnie wciagneło...już mam nowe postanowienia

> zbierać kase na nowego kompa i zagrać w diablo 2 :)
Jak mogła cię wciągnąć gra, która jeszcze nie wyszła? ;)


oj czepiasz sie :)

poprostu już od samego ogladania gra mnie wciagła...nawet zachciało mi sie zagrać w D2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 12:47, Steel Dogg napisał:

zbierać kase na nowego kompa i zagrać w diablo 2 :)


Nie wiem, jaki stary komputer masz, ale D2 to na pewno na nim pójdzie ... :P Może raczej zbieraj na komp pod D3 :)

A ja się już doczekać nie mogę. Moja przygoda z gram.pl zaczęła się od D2 i prawie wyłącznie w tamtym wątku się wypowiadałam :D Już tak się napalałam na kontynuacje ponad rok. Tym bardziej, że się rozbestwiłam i grafika z D2 wydaje mi się już za słaba, ale do takich klimatów wciąż mnie ciągnie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest odpowiedź na posta dodanego przez shelion

> > zbierać kase na nowego kompa i zagrać w diablo 2 :)
>
> Nie wiem, jaki stary komputer masz, ale D2 to na pewno na nim pójdzie ... :P Może raczej
> zbieraj na komp pod D3 :)


chyba mnie źle zrozumiałeś bo właśnie mi o to chodziło że bede zbierał na kompa pod D3 :)


EDIT: co sie kurde dzieje przedzież dałem odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2008 o 15:08, Steel Dogg napisał:

poprostu już od samego ogladania gra mnie wciagła...nawet zachciało mi sie zagrać w D2

Ze mną jest tak samo xd Chyba znów pobuszuje po BN i chyba nekromantą, bo w D3 będzie mi go brakowało.To moja chyba ulubiona klasa ze wszystkich we wszystkich grach.Miałem robić za niedługo upgrade kompa,ale poczekam na informacje,kiedy D3 wyjdzie i mniej więcej wtedy go zrobię, na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w sumie racje mają ^^.
Jeżeli blizz chce, aby tak wyglądało otoczenie, to good luck...
Klimatu nie będzie, widoczki rodem z WoW''a...
Mam nadzieje, że to się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh ... mam dosyć ludzi takich jak ci od petycji ... Opierają się TYLKO I WYŁĄCZNIE na tym co zobaczyli na gameplay`u który jest dopiero z początkowej fazy gry. Nie chce im się w ogóle sprawdzić/poszukać czy aby Blizzard nie wypowiadał się na temat grafiki jaka będzie w finalnej części gry. Łatwiej iść na łatwiznę, zrobić kilka przeróbek, napisać petycje ... Bo po co ruszać mózgownicą i czegoś poszukać ?

Znalazłem kilka podsumowań wszystkich aktualnych informacji o Diablo 3, w których autorzy przytaczają wypowiedzi developerów, w których jest mowa, że gra będzie bardziej "mhhhoczna". Nie ... nie podam linków ... jeden już podałem w tym temacie, a drugi w temacie o tej właśnie petycji. Teraz kolej, żebym ja był leniwy.

A teraz oczywiście jak Blizzard wprowadzi mrok do gry, to odezwą się ci od tej petycji i będą twierdzić, że to ONI zmusili developerów do tej zmiany.

Jak zwykle ... lepiej od razu marudzić, zamiast poczekać na więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się, jest jeszcze wystarczająco dużo czasu, żeby zmienić odpowiednio image gry i zrobić ją bardziej mroczną. bo na tych screenach to ona jest po prostu ciemna, niezbyt mroczna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 19:17, pizmak666 napisał:

zgadzam się, jest jeszcze wystarczająco dużo czasu, żeby zmienić odpowiednio image gry
i zrobić ją bardziej mroczną. bo na tych screenach to ona jest po prostu ciemna, niezbyt
mroczna....


Mnie grafika się bardzo podoba. Co z tego że nie jest mroczna, jest klimatyczna a to ważne, każda z gier Blizzarda teraz pewnie będzie w takim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 19:19, Kraju92 napisał:

Mnie grafika się bardzo podoba. Co z tego że nie jest mroczna, jest klimatyczna a to
ważne, każda z gier Blizzarda teraz pewnie będzie w takim stylu.


Grafika zdecydowanie jest na poziomie i widac ze przerasta II ( w koncu troche minelo,czas isc do przodu ) . Wedlug mnie nawet moglaby zostac taka jak w gameplay''ach poniewaz wieksza grywalnosc by miala gdyby wymagania nie bylby wygorowane,jak w przypadku co raz to nowszych gier..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż, jak się tak głębiej zastanowić...
Przecież Blizzard ma ekipe specjalistów, znających się na swym rzemiośle, i to oni powinni dyktować jak grafika będzie wyglądać.
Myśle, żę nas nie zawiodą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podobać i mi się podoba, ale imo nie jest klimatyczna... nie jest jakaś taka uber, żeby dostawać orgazmu od jednego spojrzenia... przepraszam za tak dogłębne porównanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się