Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Ludzie, co do tej petycji...

Ja również jestem takim akcjom zazwyczaj przeciwny, ale spojrzałem np. tutaj:
http://img180.imageshack.us/my.php?image=makeluvnotwarcraftzs3.jpg
I to powyżej, czyli przerobione naprawdę wygląda lepiej... Sto razy lepiej niestety. Dlaczego niestety? Ponieważ jak znam życie to firma to oleje, ale przypatrzcie się, dla mnie to jest prawdziwe Diablo i teraz widzę kiedy dali kontrast ze swoją grafiką...
Eh, nie chce narzekać, ale jednak troszkę szkoda. :(
Coraz więcej tych rusynków oglądam... Po poprawie to jest rewelacja wręcz.

Albo tu:
http://img299.imageshack.us/img299/6065/howitshouldlooklikevx5.jpg

Czy ktoś zaprzeczy, że to jest Diablo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widzieliscie w gameplay te piekną akcje na samym koncu jak glowny boss pozera jednego barbarzynce od glowy bodajze do pasa :) mniam cudo :) jak bedą się zdarzały takie zakonczenia zycia to nikt nie bedzie chcial grac w trybie "zawodowca" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 21:55, [KERMI] napisał:

A widzieliscie w gameplay te piekną akcje na samym koncu jak glowny boss pozera jednego
barbarzynce od glowy bodajze do pasa :) mniam cudo :) jak bedą się zdarzały takie zakonczenia
zycia to nikt nie bedzie chcial grac w trybie "zawodowca" :)

hehe, czemu? większe emocje ;P a z tego co się orientuję, to ten stwór to nawet nie był boss :) i takich potworów ma być więcej. Tak gdzieś mówił Blizz, na konferencji chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2008 o 22:06, azure83 napisał:

hehe, czemu? większe emocje ;P a z tego co się orientuję, to ten stwór to nawet nie był
boss :) i takich potworów ma być więcej. Tak gdzieś mówił Blizz, na konferencji chyba.



heh masz racje, nie pomyslalem o tym w ten sposob ;). Oj emocje będą:
"eh mialem wypasionego harcore barbarzynce ale Diablo mu leb upier**** przy samej du**e
:P part my french ale sie podniecilem :) a zawsze jak się podniece co przeklinam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 21:09, lord0 napisał:

oni to robia na tym samym silniku graficznym co WoW czy jak ?


Bez przesady, grafika nie jest AŻ tak podobna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wirtualna Polska i Onet.pl mają zapłon porównywalny z tempem dostarczania przesyłek przez pocztę polską podczas strajku. Dopiero dzisiaj wpadła im w lapki informacja ze DIABLO III nadchodzi :P. Lamusy :P Smiac mi sie chce bo ja juz daaawno przeczytalem wszystko co bylo do przeczytania na stronach blizza, obejrzalem wszystkie dostepne materialy video/jpg etc a tym sie ku**a przypomnialo ze D3 zapowiedziano i ze znaja sporo szczegolow. No ludzie LOL :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 23:10, ..::leŚniak::.. napisał:

Ale onet.pl nadrabia! Dali to jaką tą taką wiadomość dnia u nich po lewej. Aż się zdziwiłem.
Takie coś o grach to chyba pierwszy raz w historii!

spokojnie, niedługo się doczekasz "Diablo III - wychowuje seryjnych zabójców, gwałcicieli i spamerów. Wywiad z prof. E. Sjonalistą oraz p. R. Awnikiem" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odejde troche od tematu onetu itp i powiem wam ze chyba pierwszy raz spotykamy sie z sytuacja taka ze gra ktora mial swa zapowiedz 4 dni temu wzbudzila u jednych ogromne zachwyty u innych wzbuzenie. Chodzi mi tu np o ta petycje aby poprawic graficznie Diablo 3 bo wyglada za bardzo cukierkowo i przypomina WOW-a. Nie wiem jak wam ale mi sie ta grafika bardzo podoba, tamci maja jakies dziwne problemy. Kto slyszal kiedys zeby juz narzekac po tak krotkim czasie. Rozumiem jeszcze gdbyby to byli jacys przeciwnicy ale to sa fani i wogole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a witam i w tym temacie :P troszku dużo piszę dziś, ale trudno :)
wiesz, fani - piszą petycję, bo im zależy. antyfani - zwyczajnie wyśmiewają i się cieszą. jak dla mnie, to grafika faktycznie jest za cukierkowa na diablo. i też podpisałem petycję. ale masz rację, to tylko takie robienie szumu, bo nie wierzę, że Blizz zrobi z Diablo grę dla nastolatek w różu :P zwłaszcza, że nawet nie ma jeszcze daty premiery - czyli czasu jest sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 23:25, MLODY2K6 napisał:

Ja odejde troche od tematu onetu itp i powiem wam ze chyba pierwszy raz spotykamy sie
z sytuacja taka ze gra ktora mial swa zapowiedz 4 dni temu wzbudzila u jednych ogromne
zachwyty u innych wzbuzenie. Chodzi mi tu np o ta petycje aby poprawic graficznie Diablo
3 bo wyglada za bardzo cukierkowo i przypomina WOW-a. Nie wiem jak wam ale mi sie ta
grafika bardzo podoba, tamci maja jakies dziwne problemy. Kto slyszal kiedys zeby juz
narzekac po tak krotkim czasie. Rozumiem jeszcze gdbyby to byli jacys przeciwnicy ale
to sa fani i wogole....


No jakoś tylko na niektórych screenach brakuje mrocznego klimatu. O to tu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to każdy może mieć swoje zdanie. Wg. mnie ta petycja o "umrocznieniu grafiki" niczego nie wniesie, chociaż po części zgadzam się z jej autorami.
PS. Opcja przyciemnienia obrazu napewno znajdzie się opcjach :D (żart).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ale wez pod uwage ze w udostepnionym gameplayu pokazano tylko 2 lokacje jakies tam lochy itp i kawalek ziemi z ruinami itp, wiec tak naprawde moze sie okazac ze pozostale lokacje sa lepsze (mroczniejsze itp) Jesli miala by powstac taka petycja to tylko wtedy kiedy wiadomo jakie sa lokacje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno. Zauwazyliscie na filmiku iedy tworcy graja barbazyncom i ratuja 3 kolesi zaczyna sie dialog a widzieliscie z kim gada??? Jest to sam Decard Cain z 2 czesci :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 23:35, MLODY2K6 napisał:

A i jeszcze jedno. Zauwazyliscie na filmiku iedy tworcy graja barbazyncom i ratuja 3
kolesi zaczyna sie dialog a widzieliscie z kim gada??? Jest to sam Decard Cain z 2 czesci
:))


Nie oglądałem ale fajnie ^^. Ciekawe ile nowych potworaków będzie. Mogą być pająki tylko byle nie jakieś smoki. Możliwe że ulepszą znacznie potwory z 2 np. że będzie diablik ziejący ogniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 23:35, MLODY2K6 napisał:

A i jeszcze jedno. Zauwazyliscie na filmiku iedy tworcy graja barbazyncom i ratuja 3
kolesi zaczyna sie dialog a widzieliscie z kim gada??? Jest to sam Decard Cain z 2 czesci
:))

phi to jeszcze nic bo pozniej ten sam barbarzynca zostaje pozarty :) na to dopiero warto zwrocic uwage :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo to Diablo jeżeli grałeś w DII to na pewno wiesz jakie występują tam klimaty. Jeżeli chodzi o porównanie WoWa do DIII to tylko debil mógł to zrobić bo grafika zawarta w DIII nie jest kompletnie zaczerpnięta z WoWa więc śmiech na sali. Następna sprawa to taka, że ludziom przeszkadzają świecące bronie (IMO bomba) no ale jak widać nie każdy to lubi, ale przepraszam bardzo... Otoczka jeb... na pół ekranu mając pełny set Tal Rasha nikomu nie przeszkadzała tylko teraz nagle jakieś halo ? Po prostu gracze zaczynają wymyślać, niektórzy widzą w DIII bóstwo, inni z kolei zwykła świetną grę. Jak dla mnie wygląd najnowszego Diablo jest bardzo dobry, nie można non stop katować oczu smętną grafiką, obsranymi lochami i nie wiadomo czym jeszcze. Świat nigdy nie uległ totalnemu zniszczeniu... Nawet w tak okropnym świecie jak ten zaprezentowany w serii Diablo można odnaleźć coś zielonego i miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się