Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Tego po prostu nie widziałem. Wszedłem w link, nikt ani w opisie ani w samym filmie takiej wiadomości nie zamieścił. Jednocześnie skoro filmik jest pocięty, to już bym wolał, aby go wcale nie wypuszczali, bo w ten sposób tylko psują efekt końcowy. Summa summarum, jak na razie jestem raczej zawiedziony tym co zobaczyłem. To samo dotyczy Pandarii. Tylko darmowy dostęp do D3 mnie cieszy, bo prawie na pewno z annual pass skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 21:08, Niflheim napisał:

Obaw co do niesamowitości filmików już nie mam. ;>

Jak to Blizz, mistrzostwo. Mógłbym nawet powiedzieć, że ten filmik przekonał mnie do tej gry : P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem skąd to całe narzekanie? Filmik jest świetnie zrobiony.
Takie jest zadanie tych wszystkich zwiastunów - mają podtrzymywać zainteresowanie. Spełniają swoją rolę świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 21:34, GanD napisał:

Tego po prostu nie widziałem. Wszedłem w link, nikt ani w opisie ani w samym filmie takiej
wiadomości nie zamieścił.


A, to sorry. Ja obejrzałem sobie ceremonię i Metzen tam o tym wspomniał.

Dnia 21.10.2011 o 21:34, GanD napisał:

Jednocześnie skoro filmik jest pocięty, to już bym wolał, aby
go wcale nie wypuszczali, bo w ten sposób tylko psują efekt końcowy.


Powiedział, że filmik jest lekko ocenzurowany, żeby pewnych fabularnych rzeczy nie zaspojlować. Nie mam pojęcia co to oznacza dokładnie.

Dnia 21.10.2011 o 21:34, GanD napisał:

Summa summarum,
jak na razie jestem raczej zawiedziony tym co zobaczyłem. To samo dotyczy Pandarii. Tylko
darmowy dostęp do D3 mnie cieszy, bo prawie na pewno z annual pass skorzystam.


Tak szczerze, to mnie ten film z D3 też nie zachwycił jakoś szczególnie. Owszem, technicznie jest dobry i widać w nim pewien klimat Diablo, ale trochę rozczarowuje. Za to trailer S2:HotS jest świetny - i mówi to ktoś, kto nigdy nie grał w Starcrafta. Gdyby to nie była strategia tylko np. shooter albo MMO, to już bym się nastawiał, że to kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 22:10, Eniro napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=9ns8oXwC3Ec
Filmik ogólnie świetny, ale może znajdzie się ktoś, kto mi wyjaśni... o co chodzi? Co to za stwór? W poprzednich częściach chyba o nim wspomniane nie było?

Z tego co mówi to jest to Asmodan, nie pamiętam już dokładnie bo od jedynki minęła kupa czasu ale nie był to przypadkiem jeden z tych mniejszych (w porównaniu do Prime Evils oczywiście) demonów odpowiedzialnych za wygnanie Diablo, Mephisto i Bhaala z piekieł?
A filmik super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się co do oceny trailera S2:HotS, zdecydowanie wybija się ponad resztę, szczególnie muzyka w nim... Miód dla moich uszy. No i ta Number Six... Kerrigan znaczy się, ehh aż się łezka w oku kręci.

Poza tym trailer DOTA też jest całkiem całkiem. Red vs Blue, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, rzeczywiście... O ile mnie pamięć nie myli to bodajże byli dwaj bracia. Azmodan to "pan grzechu".
Ciekawe tylko skąd wziął się "czarny kamień dusz". I jak to się będzie miało do postaci Diablo. Bo bez niego gry nie będzie :)
Mam nadzieję, że data premiery nie będzie już dalej przeciągana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 22:45, Eniro napisał:

Mam nadzieję, że data premiery nie będzie już dalej przeciągana.


Dla tych co oglądali tylko filmik cytat z Metzena:
"In the classical Blizzard way, it will be ready when it''s ready."

Ale mówił to ze śmiechem i twierdził też, że jest już bardzo blisko ukończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 22:45, Eniro napisał:

Ach, rzeczywiście... O ile mnie pamięć nie myli to bodajże byli dwaj bracia. Azmodan
to "pan grzechu".
Ciekawe tylko skąd wziął się "czarny kamień dusz". I jak to się będzie miało do postaci
Diablo. Bo bez niego gry nie będzie :)

Stawiam na to że moc Diablo (i być może jego braci) jest zamknięta w tym kamieniu dusz a stworkowi z trailera marzy się że ją przejmie... Ciekawe jakie są szanse że kiedy położy na nim swoje łapki to on zostanie przejęty a nie na odwrót? ;P
Swoją drogą ciekawe kim jest ta panienka? Siostrzenicą/bratanicą Caina?

Dnia 21.10.2011 o 22:45, Eniro napisał:

Mam nadzieję, że data premiery nie będzie już dalej przeciągana.

Mamy tu do czynienia z Blizzardem więc najlepiej nie rób sobie zbyt wielkich nadziei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w D1? Pamiętasz Adrię? No więc to jest jej córka. Jakim cudem Cain jest jej wujkiem, to już dla mnie większa zagadka... Bardziej chyba przyszywanym wujkiem. Natomiast o wiele bardziej zastanawiam się nad jej ojcostwem. Czyżby był to sam wybraniec/syn Leorica/wojownik/nowe wcielenie Diablo? Jakoś nic lepszego nie przychodzi mi do głowy. W dodatku to by tłumaczyło, skąd dziewczyna ma te wizje. Bo zakładam, że Black Soulstone spadł z nieba w postaci Fallen Star, no chyba że Adria trzymała go w chacie pod podłogą przez cały ten czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 22:52, pkapis napisał:

> Mam nadzieję, że data premiery nie będzie już dalej przeciągana.

Dla tych co oglądali tylko filmik cytat z Metzena:
"In the classical Blizzard way, it will be ready when it''s ready."

Ale mówił to ze śmiechem i twierdził też, że jest już bardzo blisko ukończenia.


Mała poprawka "it''ll be done when it''s done". Takich słów użył ów jegomość. Swoją drogą koleś ma niesamowity głos. Świetnie prowadził swoje show. Dużo lepiej niż ten cały szef przed nim. Pełen profesjonalizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 23:02, GanD napisał:

Grałeś w D1? Pamiętasz Adrię? No więc to jest jej córka.

Adria, Adria... To była może ta magiczka (wiedźma?) w samotnej chatce za mostkiem od której można było kupować księgi z czarami?

Dnia 21.10.2011 o 23:02, GanD napisał:

Bardziej chyba przyszywanym wujkiem. Natomiast o wiele bardziej zastanawiam się nad jej ojcostwem. Czyżby był to sam wybraniec/syn Leorica/wojownik/nowe wcielenie Diablo? Jakoś nic lepszego nie przychodzi mi do głowy. W dodatku to by tłumaczyło, skąd dziewczyna ma te wizje. Bo zakładam, że Black Soulstone spadł z nieba w postaci Fallen Star, no chyba że Adria trzymała go w chacie pod podłogą przez cały ten czas...

Hmmm. A sam kamień dusz nie wystarczyłby jako źródło takich wizji? Ja bym takiego czegoś u siebie w domu wolał nie trzymać XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wygląda na to, że gra już jest naprawdę w zaawansowanej fazie... Chciałbym na niej położyć swoje łapki nie dłużej niż w przeciągu pół roku.

A co do kamienia, to... Cóż, dogmatycznie rzecz biorąc to chyba dusze Diablo i jego braci zostały unicestwione. Widocznie pojawienie się jakiegoś nowego "czarnego kamienia" to klasyczny "myk". Mam tylko nadzieję, że zrobią to na tyle sensownie, żeby jakoś trzymało się kupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 22:45, Eniro napisał:

Ciekawe tylko skąd wziął się "czarny kamień dusz". I jak to się będzie miało do postaci


Z magicznego kapelusza, oczywiście. Potęga odległości w czasie powoduje, że retcony tak mocno nie bolą. Chociaż osobiście stawiam na spaczony odłamek Worldstone''a, którego moc pozwoli Azmodanowi wskrzesić, a następnie przejąć kontrolę nad trzema głównymi braćmi.

Oczywiście coś nie wyjdzie, Azmodan padnie w praniu a na świat przyjdzie Diabolo, zespawany z dwoma pozostałymi braćmi i nasza wesoła ekipa go ubije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 23:37, luzac napisał:

Chociaż osobiście stawiam na spaczony odłamek Worldstone''a, którego
moc pozwoli Azmodanowi wskrzesić, a następnie przejąć kontrolę nad trzema głównymi braćmi.


To by było dosyć przekonywujące imo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 23:22, Karharot napisał:

Adria, Adria... To była może ta magiczka (wiedźma?) w samotnej chatce za mostkiem od
której można było kupować księgi z czarami?


Dokładnie ona. Zresztą, gdybyś obejrzał choćby jeden beta walkthrough już byś to wiedział (a nawet sporo więcej), ale rozumiem, że nie każdy lubi oglądać takie rzeczy.
Przy okazji: http://www.diablowiki.net/Leah Nawet w wiki wyraźne stoi, że Cain tylko ją adoptował.

Dnia 21.10.2011 o 23:22, Karharot napisał:

Hmmm. A sam kamień dusz nie wystarczyłby jako źródło takich wizji? Ja bym takiego czegoś
u siebie w domu wolał nie trzymać XD


Ja też, ale w końcu ona była dość pokręconą wiedźmą... Poza tym wątek z ojcostwem jakoś bardziej mi z tym współgra. Bo skoro w WoW właśnie dostaliśmy Pandy i Pokemony, to czemu w Diablo nie może wylądować słynne: "Leah, I''m your father!" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 23:57, GanD napisał:

Przy okazji: http://www.diablowiki.net/Leah Nawet w wiki wyraźne stoi, że Cain tylko ją adoptował.

Czyli w takim wypadku powinna go określać "ojcem" a nie "wujkiem"... Damn, it''s too messed up :/

Dnia 21.10.2011 o 23:57, GanD napisał:

Ja też, ale w końcu ona była dość pokręconą wiedźmą... Poza tym wątek z ojcostwem jakoś bardziej mi z tym współgra. Bo skoro w WoW właśnie dostaliśmy Pandy i Pokemony, to czemu w Diablo nie może wylądować słynne: "Leah, I''m your father!" :P

Sporo by pomogło gdybyśmy wiedzieli kiedy dokładnie (w odniesieniu do wydarzeń z I i II) się urodziła. Całkiem możliwe jest też że powyższy trailer ostatecznie nie będzie miał związku z samą grą (pamiętam podobne z Diablo II które zostały scrapnięte) i jej postać ma zastąpić w cyklu Caina (mniej z powodu jego posuwającego się wieku a bardziej z tego że reklamy z nią będą bardziej przyciągały oko :/), choć liczę na to że powodów jest więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten post może być dla niektórych spoilerem więc jeżeli ktoś nie chce się dowiedzieć niektórych informacj ( np o Leah albo o bossach)i przed premierą niech tego nie czyta.

Spoiler

Leah została poczęta przez naszego wojownika i Adrie ( prawdopodobnie po tym jak zabił diablo i wsadził sobie kamień duszy w czoło. Dlatego moim zdaniem Leah może zostać opętana przez diablo dlatego, że jej ojcem był mroczny wędrowiec). W trójce ma około 20 lat i jak wspomniał Karharot w niektórych momentach ma zastąpić Caina (cóż starość nie radość), którego nazywa wujkiem nie ze względu na jakieś pokrewieństwo a to, że została przez niego przygarnięta.

Mefisto został definitywnie pokonany i "nie miał żadnego planu awaryjnego" więc nie pojawi się w trójce. To pewna informacja podana przez jednego z pracowników Blizza jakiś miesiąc temu. Dosyć dawno temu potwierdzono, że będziemy walczyć z:
Belialem
Azmodanem
Diablo (potwierdzony został przez przypadek gdy na Twitterze jeden z pracowników zdradził, że gra jest z grubsza zrobiona i każdy z pracowników, który chce zabić diablo może to zrobić)
plotka głosi, że głównym przeciwnikiem 1 aktu będzie Astroga.

Co do czarnego kamienia dusz to na razie nic o nim nie wiadomo. Prawdopodobnie juto dowiemy się o nim więcej.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się