Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2012 o 10:52, Magok napisał:

"spokan" - jakis modek musiał edytować mój post - chodziło o skan klucza, tam samo widze,
ze ktos mi zmienil ze sklepu na "sklpy"


Kpisz sobie? W jakim celu miałby ktoś edytować Twojego posta? Proszę nie wprowadzać użytkowników w błąd bo nikt Twojego posta nie edytował, jest taki jakiego dodałeś... Po co kłamiesz? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 11:16, Manix69 napisał:

Po za tym co raz większość osób ma szybki
internet (mam 50Mbps z UPC) więc ściągnięcie takiej gry to chwila...

ja mam 20mb i nie narzekam. Wiem co masz namyśli lecz ściągnięcie takiej gry to chwila - fakt ale mieć możliwość pobierania gry z max transferem to już inna sprawa ;-) Pobierając BETE miałem, że tak powiem lekkie "szczęście"
bo ssało z prędkością 400kbs + więc nie aż tak najgorzej :P

Pozdrawiam.

@Magok
"spokan" - jakis modek musiał edytować mój post - chodziło o skan klucza, tam samo widze, ze ktos mi zmienil ze sklepu na "sklpy"
Lol. Może sam, żeś jakąś literówkę palnął =.= Modzi zawsze przy edycji dodają te swoje [M - pierwsza literka nazwy moda]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 11:08, Steelshadow napisał:

Niby jakim cudem CDP miałby wynegocjować lepszą cenę dla nas jeśli mógłby kupić u nas
grę a potem ściągnąc swoją wersję językową?

Sorki, ale nie bardzo rozumiem to zdanie.

Dnia 15.04.2012 o 11:08, Steelshadow napisał:

Czy wolałbyś abyśmy byli traktowani jako kraj trzeciego świata

Dla mnie Polska to kraj piątego świata, no ale tam...

Dnia 15.04.2012 o 11:08, Steelshadow napisał:

i ajko jedyni na świecie nie mieli możliwości wyboru wersji językowej?

A dlaczego nie mielibyśmy możliwości ściągnięcia innej wersji językowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 10:52, Magok napisał:

"spokan" - jakis modek musiał edytować mój post - chodziło o skan klucza, tam samo widze,
ze ktos mi zmienil ze sklepu na "sklpy"


1. Tnij cytaty
2. Nie mamy ochoty na zabawy z toba. Żaden Moderator nie edytował posta i mamy swoje sposoby, aby to sprawdzić.
3. Jeśli nadal będziesz trollował to się pożegnamy.
4. Nie zamieszczaj reklam (to akurat wyciąłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 12:10, Jeggred napisał:

Sorki, ale nie bardzo rozumiem to zdanie.

Chodzi mi o to że gdyby Diablo III w Polsce kosztowało połowę tego co np. w Niemczech to bardzo wielu Niemców by tą grę z Polski ściągnęło i potem pobrało swoją wersję językową z BN. Jedyne co pozwoliłoby Blizzardowi czegoś takiego uniknąć to blokada polskiego klucza do polskiej wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema,
mam 2 pytania:
1. Czy to prawda, że każdy gracz widzi tylko "swój loot"? Tzn czy jeżeli wyleci nam np. miecz to tylko my go możemy podnieść bo reszta graczy go nie widzi, a my z kolei nie widzimy co wypada innym?
2 Czy jeżeli zamówiłem kolekcjonerkę na gram.pl w dniu ogłoszenia premiery, czyli w sumie 1ego dnia gdy można było składać zamówienia, to mam szansę by ją otrzymać? Pytam bo zastanawiam się nad kupnem klucza z battle.net w razie gdybym się na kolekcjonerkę nie załapał jednak.
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 12:49, Pit404 napisał:

1. Czy to prawda, że każdy gracz widzi tylko "swój loot"? /.../


Tak to prawda, widzimy tylko to co nam wypada, jeśli wyrzucisz to z ekwipunku wtedy widzą to wszyscy gracze.

Dnia 15.04.2012 o 12:49, Pit404 napisał:

2 Czy jeżeli zamówiłem kolekcjonerkę na gram.pl w dniu ogłoszenia premiery, /.../


Spokojnie otrzymasz swój egzemplarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 12:49, Pit404 napisał:

1. Czy to prawda, że każdy gracz widzi tylko "swój loot"? Tzn czy jeżeli wyleci nam np.
miecz to tylko my go możemy podnieść bo reszta graczy go nie widzi, a my z kolei nie
widzimy co wypada innym?


Tak

Dnia 15.04.2012 o 12:49, Pit404 napisał:

2 Czy jeżeli zamówiłem kolekcjonerkę na gram.pl w dniu ogłoszenia premiery, czyli w sumie
1ego dnia gdy można było składać zamówienia, to mam szansę by ją otrzymać?


Tak i to bardzo dużą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje pytanie nie dotyczy konkretnie diablo 3, ale wydaje mi się, że to jest najlepszy temat by poprosić o pomoc, bo to teraz tutaj jest najwięcej ludzi którzy znają na produktach blizzardach i wszystkim wokół
sytuacja wygląda następująco: wczoraj naszło nas na odswieżenie pamięci o diablo przez granie w d2, lecz moj znajomy ma dziwny problem, z jakiegoś powodu jego konto na battle.net zostało zablokowane, mimo, że jedyną grą którą stamtad ściągnał w ciągu ostatnich dwóch lat był trial do wowa z którego zrezygnował po jakichś dwóch godzinach, a poza tą aktywnościa konto leżało odłogiem..
podczas próby zalogowania wyskakuje mi taka wiadomość
Ze względu na podejrzaną działalność użytkownika to konto zostało zablokowane. Na adres e-mail przypisany do tego konta została wysłana wiadomość zawierająca szczegółowe informacje na temat rozwiązania
no więc.. na mejlu na którym zarejestrowane jest konto nie ma ani jednej wiadmości od blizza (tak spam też sprawdzony)
teraz nie bardzo wiem, co możemy zrobić
na stronnie battle.netu nigdzie nie mogę znaleść jakiegos adresu email do blizzarda w którym mógłbym opisać sytuację i spróbować ją jakoś wyjaśnić, support jest tylko do starcrafta, wowa i diablo 3
czy jest gdzieś jakiś uniwersalny adres email do blizzarda, na który mógłbym wysłać wiadomośc jako zwykły smiertelnik, czy blizz nie udostępnił takiego adresu?

wszystko odpisałem dośc chaotycznie, ale mam nadzieję, że zrozumiale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valve i Blizzard, dwie świetne firmy nie zerujące na klientach. Jednak to Blizzard lepiej pamiętam/szanuję ponieważ jest pionierem w aż 3 gatunkach gier. To do Diablo wymyślili H''N''S, Bez Starcrafta i Warcrafta RTSy nie wyglądały by tak jak dziś, esport też by leżał, przynajmniej jeśli chodzi o RTSy. WoW także jest świetną grą, jedną z najlepszych w swoim gatunku. Valve zaś jest pionierem w gatunku FPSów.

Apropo tematu. Na jakiej wersji językowej planujecie zacząć grę?
Ja tylko i wyłącznie na Polskiej. W D2 grałem chyba z 4 lata na singlu, ze względu na młody wiek i brak internetu. Zawsze Polska wersja. Świetny lektor, głosy, mam tylko nadzieję, że w D3 też będą tak dobre. No i że obsada nagle się nie zmieni w końcu Cain oraz Tyrael już byli w D2. No i Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 13:53, Drazok napisał:

Jakie są konsekwencje śmierci naszej postaci w d3 ?

Z tego co czytałem i oglądałem (bety nie posiadam) to tracimy 10% wytrzymałości wyposażenia oraz wracamy do ostatniego checkpointu. Z tego co mi wiadomo to naprawy są i mają być drogie, wiem moim zdaniem jet to wystarczająca kara. Chyba, że grasz postacią Zawodową (Hardcore) to wtedy ją tracisz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 13:53, Drazok napisał:

Jakie są konsekwencje śmierci naszej postaci w d3 ?


Jeśli jest to Hardcore to postać umrze i nie będzie już można nią grać. Jeśli zwykła to zdaje się, że traci trochę doświadczenia, złota i nie wiem gdzie się odradza. :) Jeśli gramy z przyjaciółmi to mogą nas wskrzesić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 03:02, Wojman napisał:

Grać w dniu premiery, a grać od chwili startu serwerów to jednak dwie róźne sprawy. :)
Konto BN podpięte na ten sam adres mailowy co w ustawieniach konta? Jeśli tak to wyślę
zaproszenie do znajomych.


Jeśli będziesz mógł grać w czasie, kiedy wystartują serwery to gratuluje :) Ja nie wiem, kiedy przyjdzie mi paczuszka od gramu kurierem, mam nadzieję, że dzień wcześniej ;p Tak zgadza się, mail jest taki sam jak tutaj na gramie. Byłbym wdzięczny za zaproszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 14:08, vegost napisał:

Jeśli będziesz mógł grać w czasie, kiedy wystartują serwery to gratuluje :)


Pewnie, że będę mógł, mam w końcu Annual Pass, a Diablo III mam już ściągnięte. Pozostanie oczekiwanie na Edycję Kolekcjonerską. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się