Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2012 o 21:42, Kapas napisał:

Nie mówię o tym, chodziło mi o to, że pierwszy raz całą grę chcę przejść sam, a dopiero
potem pograć w coopa :)


Ok, to rozumiem. Ale dlaczego automatycznie do coopa chcesz tworzyć nową postać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 21:39, Kafar napisał:

Zwracam honor i gratuluje dobrego przygotowania do odpowiedzi. Takie posty chętnie się
czyta ;)

Heh dziękuję bardzo. Ale na ewentualne zwracanie honoru to pewnie pamiętasz, że ja również byłem przygotowany lecz po prostu myśl wbicia 99 w dni grania 24/7 była niemożliwa. Nawet jeśli częstotliwość bicia mobów byłą by ogromna. Czas czas i jeszcze raz czas. Jego jeszcze chyba nic i nikt nie oszukał :)
Choć i tak trzeba przyznać maniakom np 94 [Paladynem i Soso] w 4 dni od totalnego zera bez UT expa to jednak niezły wyczyn. Ale to wciąż do 99 mało. Od 95 z tego co pamiętam osiąga się kolejny próg zmniejszania przydzielanego expa i potwory dają zdecydowanie mniej a do ubicie jest jeszcze więcej niż wcześniej. Diablo II wciąż mam zainstalowane. Nie sobie będzie miejsca aż tak na dysku mi nie zabiera i będę śledził bacznie drabinę więc jak coś to Ci postne po jakim czasie wbity został 99 ;-)

A teraz zupełnie inna beczka.
Odnośnie tego filmiku co zapodał Jeggred
link: http://uk.ign.com/videos/2012/05/06/diablo-iii-blizzards-top-tips-for-inferno-mode?objectid=714955
Najciekawsze IMO zaczyna się od 57 sekundy do minuty 24s.
Zwrócił ktoś uwagę na sprzedawany damage ? :D [chodzi mi o te szybko pojawiające się cyferki]
Niezła tam rozbieżność jest od 600+ do nawet 7K niby nie wiele ale life potworom schodził tyle co kot napłakał. Zapowiada się baaardzo ciekawy poziom trudności! Jeżeli Inferno będzie dosłownie tak gorący jak jego nazwa to pewnie gracze będą dziękować Blizzardowi za taki poziom jaki jest właśnie Inferno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż na początku pewnie będę grał głównie solo ale od czasu do czasu przyda się porządne towarzystwo do niszczenia zła. Fanagir#2503 You have my Crossbow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 22:12, Fanagir napisał:

Cóż na początku pewnie będę grał głównie solo ale od czasu do czasu przyda się porządne
towarzystwo do niszczenia zła. Fanagir#2503 You have my Crossbow!

And My Wand! ;-)

A co do tego miecz o którym, żeśmy ostatnio rozprawiali :D to Ci powiem ja encyklopedią nie jestem ale się już trochę pogubiłem w tym wszystkim i może jednak coś mi się je**o. Jednak Azureblade równie dobrze pasuje to Azurewarth. W sumie pies to gryzł. Miecz Sprawiedliwości to jest jednak bez dwóch zdań gdyż sam Tyrael jest jest ucieleśnieniem wspomnianej sprawiedliwości więc jak coś to sorka za błąd. Jednak "Błękitny Gniew" po części był samego Tyraela i to przez niego został pobłogosławiony by dać go Izualowi :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, łatwo się w tym pogubić, nazwy są strasznie podobne :x. Zresztą to i tak mały szczegół na tle ogromnego świata. Bardziej niż samym mieczem, jestem zainteresowany źródłami wiedzy o Sanktuarium. Zabieram się do zdobycia trylogi Sin War i byłem ciekaw czy jest coś jeszcze oprócz tego i starszych książek o Diablo. Wg dopiero tutaj się dowiedziałem, że jest coś takiego jak Book of Cain.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 22:12, Fanagir napisał:

You have my Crossbow!


And my Mojo!

Niesamowicie się wkręcam w schemat zarówno Diablo III, jak i Witch Doctora... Z jednej strony nie chcę, aby 15 nadszedł (14 mam maturę :p), ale z drugiej strony nie mogę się już tego doczekać.
Największy fun, imo, będzie po wbiciu tego upragnionego 60 levelu i zaczęciu gry na Inferno, 100% czystego i przemyślanego demolowania mobów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 22:50, Mohair napisał:

Największy fun, imo, będzie po wbiciu tego upragnionego 60 levelu i zaczęciu gry na Inferno,
100% czystego i przemyślanego demolowania mobów ;)


Kto kogo będzie demolował to się dopiero okaże ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2012 o 22:53, Korek92 napisał:

Kto kogo będzie demolował to się dopiero okaże ;]


Też fakt :D

Swoją drogą, ja myślałem, że niektórzy tutaj (jak Braveheart :p) mają obsesję na punkcie Diablo, ale patrzcie na tego faceta:
http://scythedesigns.com/forums.diabloexpressions.com/index.php?/topic/518-diablo-dedicated-tattoo-tyrael-now-with-pics/

Ewentualnie:
http://www.diablofans.com/topic/35578-my-diablo-tribute-tattoo-now-with-pics/page__hl__tattoo__fromsearch__1

To już jest obsesja ;)
Chociaż, pomijając nawet sam fakt powiązania z Sanctuarium, to ten motyw jest genialny i wygląda świetnie, jak na tatuaż. Obłęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 22:57, Mohair napisał:


Mówiąc o maniakach znalazłem przy okazji jakiegośtam konkursu takie oto zdjęcia. Myślicie, że dałoby się jeszcze gdziekolwiek dorwać te komiksy czy któreś książki?
Kolekcja zacna,a sam bym poczytał kilka z nich.

20120506230322

20120506230327

20120506230330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 22:57, Mohair napisał:

Swoją drogą, ja myślałem, że niektórzy tutaj (jak Braveheart :p) mają obsesję

/Ciach! reszta/
Ty.... :P Bycie fanem no może delikatnie więcej niż fanem a fanatykiem! z obsesją to dwie różne sprawy!.
Kiedyś myślałem nad tatuażem tematyki Diablo ale nie aż takie coś. Choć te co zapodałeś są dosyć ciekawe to ja chciałem sobie wytatuować znak runy ZOD z D2 która dawała Niezniszczalność ;-) ten pomysł jest w tak odległej przyszłości jak galaktyki miliony lat świetlnych stąd :P.
A co do postaci to dla Twojej informacji już się zdecydowałem :) Dziś zrobiłem szybki wywiad po znajomych kto kim ma zamiar w pierwszej kolejności grać i większość wali na Mnicha, Barba i DH. Sam bym chciał Mnichem grać ale to jednak nie ma sensu. Postanowiłem, że w ewentualnym Co-Opie przyda się jakaś niewyżyta, zbuntowana złakniona wiedzy, zwiększania magii i zniszczenia Wizadrdka!!!! więc o to jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Książki można chyba nadal na stronie empika zamówić. Osobiście polecam Dziedzictwo Krwi, jedna z moich ulubionych książek overall. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pal licho komiksy!!! xD [choć nie mam nic do nich]
Czarną Drogę, Królestwo Cienia, Pajęczy Księżyc, oraz Dziedzictwo Krwi to mozna kupić nawet dziś. Sam te księgi posiadam, są dobre, przyjemne ale luźne. Najbardziej interesujące są 3 tomy "Sin War" która przedstawia ojojojojoj i jeszcze trochę przy której te cztery tytuły wysiadają!
Sam przeczytałem księgę pierwszą i drugą. Trzeciej w łapach nie miałem. A pierwszą mi ktoś K*** za**ać musiał na mojej 18stce :C a to w ogóle już inna historia ;/. Choć kolekcja zacna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 23:03, Kamil2142 napisał:

Mówiąc o maniakach znalazłem przy okazji jakiegośtam konkursu takie oto zdjęcia. Myślicie,
że dałoby się jeszcze gdziekolwiek dorwać te komiksy czy któreś książki?
Kolekcja zacna,a sam bym poczytał kilka z nich.


Nie wiem, ale za 10 000 PLN mogę Ci sprzedać prawdziwy artefekt - drukowany poradnik do Diablo. Do pierwszego Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 23:09, Wojman napisał:

Nie wiem, ale za 10 000 PLN mogę Ci sprzedać prawdziwy artefekt - drukowany poradnik
do Diablo. Do pierwszego Diablo.

Masz na myśli starych złotych ? ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 23:09, Wojman napisał:

Do pierwszego Diablo.


A ja kiedyś myślałem, że jak mam poradnik do "dwójki", to jestem fajny... Marzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 23:10, Braveheart napisał:

Masz na myśli starych złotych ? ]:->


Nie. Mam na myśli polskich nowych złotych. Ale może być i euro, nie ma problemu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 23:12, Mohair napisał:

A ja kiedyś myślałem, że jak mam poradnik do "dwójki", to jestem fajny... Marzenia ;)


Do dwójki też mam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 21:47, Mohair napisał:

Ok, to rozumiem. Ale dlaczego automatycznie do coopa chcesz tworzyć nową postać?


Bo i tak chcę grać wszystkimi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się