Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Boże, ale podnieta w tym wątku - tylko nie posikajcie się co niektórzy :P
Pewnie tak o 00:01 będzie - wtf#%# error 37
Ja tam dopiero jutro na luzie po pracy zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie to wygląda. Czy to prawda, że najpierw D3 wyjechało z magazynów do sklepów i w pkt. odbioru osobistego, a na końcu do osób prywatnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@mateuszekch ja też mam właśnie napisane, że jest w drodze do pkt. odbioru osobistego. Ciekawe czy dojdzie w dniu dzisiejszym, czy może dopiero na jutro. Nie można tego jakoś sprawdzić? Nie powinni dodać nr.paczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nic więcej nie jest napisane, żaden przewidywany termin dostawy. ja mam zamiar zadzwonić do punktu pod wieczór czy może już jest, jako że jest czynny do 21 to może po 20 jakimś cudem będzie można odebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przewidywany termin dostawy to jutro ;) I jutro pewnie wklepią to do systemu i podeślą nam kody aktywacyjne, moja edycja tez ma status w realizacji i "Zamówienie w trakcie przewozu do punktu odbioru osobistego" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

umnie też że wysłane do punktu odbioru ale nie wydaje mi sie żeby dzisiaj można było odebrać bo pisali ze 15 więc ... ale zawsze mozna mieć nadzieje :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 09:49, InfiX napisał:

Ciekawe czy dojdzie w dniu dzisiejszym, czy może dopiero na jutro. Nie można tego jakoś
sprawdzić? Nie powinni dodać nr.paczki?


Numer nadania paczki, masz tylko wtedy jeśli wybierzesz usługę "Kurierem".
Już kiedyś na ten temat rozmawiałem z Akne, bo też mnie to interesowało.
Jeśli do twojego pkt. odbioru osobistego masz trochę drogi, najlepiej jest zadzwonić do nich, podać imię, nazwisko i grzecznie zapytać czy dana gra jest już u nich. Ja sam daleko nie mam, jednak wygodniej jest mi zadzwonić i zapytać niż nadrabiać sobie niepotrzebnie drogi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :) Ja i tak jutro będę w krk koło południa i wcześniej zadzwonię, ale myślę, że już ok.12 będzie do odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zadam jeszcze takie trywialne pytanie - przy odbiorze wystarczy podać nr. zamówienia i wylegitymować się dowodem osobistym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledze z Anglii właśnie kurier dostarczył CE z gamestopu i na chwile obecną rozpakowuje, to chyba tylko u nas jest widzę ten przepis z sprzedażą od 15 ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo mamy takiego polskiego wydawce, powinni wysyłać w piątek a ci się boją, i troche tego nie rozumiem skoro i tak wszyscy będą mogli zagrać o północy, więc co to za różnica czy wysyłali by dzisiaj czy dwa tygodnie temu (to troche przesadzilem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylem przekonany ze sobie dziaiaj posiedze w nocy a tu bonus ;/ dostawa 15-16 ;/ to po co byl pre-order skoro moglem sobie zakupic w sklepie bez przesylki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 10:26, Elhan napisał:

Koledze z Anglii właśnie kurier dostarczył CE z gamestopu i na chwile obecną rozpakowuje,
to chyba tylko u nas jest widzę ten przepis z sprzedażą od 15 ;))


CDP tak sobie zażyczyło a czy im ktoś kazał tak sprzedawać to tego już nie wiem, ale jak UK sprzedawało wcześniej to Blizzard na pewno nie zabronił wysłania D3 z datą dostarczenia 1dzien przed premierą.

No ale w końcu jutro już będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 10:28, CalabriaXX napisał:

Bylem przekonany ze sobie dziaiaj posiedze w nocy a tu bonus ;/ dostawa 15-16 ;/ to po
co byl pre-order skoro moglem sobie zakupic w sklepie bez przesylki ....



Było mówione już od dość dawna, że wysyłka 14 maja z dostarczeniem do klienta 15 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrać potrzebne pliki czyli zainstalować to juz można od kilku dni, no ale coś o północy się bedzie jeszcze pewnie pobierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się