Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Czy osoby, które zamówiły preorder nw gram.pl są w stanie sprawdzić status przesyłki? U mnie jest "brak wyniku wyszukiwania". :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 12:59, Pupu2 napisał:

Czy osoby, które zamówiły preorder nw gram.pl są w stanie sprawdzić status przesyłki?
U mnie jest "brak wyniku wyszukiwania". :(


Sprawdź wieczorem, bo numer przesyłki nie jest jeszcze wprowadzony do systemu, każdy tak ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 12:56, Elhan napisał:

Sprawdziłem sobie z ciekawości ceny na aukcjach i widzę, że ceny poszły nieźle w górę,
po ok. 210 zł. nawet za zwykła edycję Oo


Dlatego napisałem, że wcześniej można było kupić kluczyk na różnego rodzaju akucjach w granicach tych 160 zł. Sam wczoraj pomyslałem nad klucze, ale tak jak mówisz obecnie wszyscy windują ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypiętym poście przydało by się dorobić sekcje z kontaktami po Guest Pass, bo każdy kto kupił D3 otrzyma dwa zaproszenia na demo do rozdysponowania.
Jestem więcej jak pewien, że wiele osób jak zwykle nic z takim giftem nie zrobi i przez miesiąc się jedynie zmarnuje [niniejszym swoje 2 GP chętnie rozdam, znajomi i tak kupili pełniaki, jak ktoś jeszcze ma dylemat i będzie chciał po premierze sprawdzić demko to u mnie 2 wejściówki czekają]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 13:04, Pietro87 napisał:

W przypiętym poście przydało by się dorobić sekcje z kontaktami po Guest Pass,
bo każdy kto kupił D3 otrzyma dwa zaproszenia na demo do rozdysponowania.
Jestem więcej jak pewien, że wiele osób jak zwykle nic z takim giftem nie zrobi i przez
miesiąc się jedynie zmarnuje [niniejszym swoje 2 GP chętnie rozdam, znajomi i tak kupili
pełniaki, jak ktoś jeszcze ma dylemat i będzie chciał po premierze sprawdzić demko to
u mnie 2 wejściówki czekają]


Fajny pomysł.

Jeżeli ktoś by miał w okolicy północy Guest Pass to ja chętnie bym przygarnął ;) żeby zacząć rozgrywkę wcześniej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi w kwietniu na aukcjach były wersje pudełkowe za 140zł, 150zł. I tak uważam, że na początku czerwca będą takie a może nawet i niższe ceny, chcociaż nie wiem jak to było w przypadku starcraft 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2012 o 13:09, Kafar napisał:

Jeżeli ktoś by miał w okolicy północy Guest Pass to ja chętnie bym przygarnął ;) żeby
zacząć rozgrywkę wcześniej ;P


Wstydź się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie zakupilem Book of Cain i sobie czytam. Mapka w srodku tez spoko. Teraz bije sie z myslami czy spedzic te kilka godzin do 23 czytajac wypociny Caina czy isc do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zrobił może ktoś rozpoznanie cen diabła w Poznaniu ??

Planuję jutro po pracy wybrać sie na polowanie tylko nie wiem za bardzo gdzie ... podobno w media expercie ma być za ~ 160 zł.

Jak by ktoś miał potwierdzone informacje to prosze o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 13:17, MisticGohan_MODED napisał:

Ja już mam ponownie info na stronie sklepu i wpis ,że przesyłka została wysłana :]
Także odbiorę ją jutro osobiście najprawdopodbniej :]


Ja takowe miałem już około 12 w południe :)
Tylko jak znam życie to kurier wieczorem przyjedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 13:09, Kafar napisał:

/.../ - M-I
Jeżeli ktoś by miał w okolicy północy Guest Pass to ja chętnie bym przygarnął ;) żeby
zacząć rozgrywkę wcześniej ;P


Ja tak samo byłbym bardzo wdzięczny za podanie kodu, ze swojej strony mogę zaproponować "oddanie" guest passa od razu po odbiorze swojej paczki. Nie oszukuję się i szanse na dzisiejsze popykanie oceniam na mniej niż 20% a chciałbym już troszkę popykać w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kupując na gramie D3 EK dostaję ją w wielkim pudle z podwójnym dnem razem z tymi promocyjnymi 2 książkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wybaczcie, ale nie mam zamiaru czytać w tej chwili 388 stron.
Chciałbym się dowiedzieć, czy są jakieś informacje na temat 2 tury EK "Diabełka"?

Wiem, wiem.. powinien o tym szybciej myśleć, jednak są inne priorytety, a że teraz kaska odłożona, więc mogę sobie pozwolić :)

Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2012 o 13:09, Kafar napisał:

Fajny pomysł.

Jeżeli ktoś by miał w okolicy północy Guest Pass to ja chętnie bym przygarnął ;) żeby
zacząć rozgrywkę wcześniej ;P



Ja swój będę miał dopiero jutro i to gdzieś późnym południem [paczkę już mi wysłali, dziś mam nockę, wrócę, kimnę się z rana z 6-7 godzin i wtedy odbiorę mojego nowego "zjadacza czasu" xD]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 13:25, InfiX napisał:

Czy kupując na gramie D3 EK dostaję ją w wielkim pudle z podwójnym dnem razem z tymi
promocyjnymi 2 książkami?


Tak. Najlepsze jest to, że kilka dni temu przyszły mi dwa preordery wysyłane tego samego dnia w dwóch wielkich pudełkach. Hehe. Niezłe jajca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się do prośby o Guest Pass - bardzo chętnie bym sprawdził jak gra działa na moim starym już sprzęcie, a co za tym idzie, czy jest sens zakupu. Jeśli ktoś byłby tak miły, to bardzo proszę o podesłanie mi klucza na maila (mail w podpisie). Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się