Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Co się zmieniło od premiery dodatku? Zastanawiam się czy by znowu nie pograć, z tego co czytam to widzę że dodali sezony i greater rifty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak widzę, że w sumie trafiłem dzisiaj z zalogowaniem się. Nie wiedziałem, że sezon startuje i zdziwiła mnie ilość znajomych online. Chociaż nigdy nie zrozumiem sensu postaci sezonowych. Po co tworzyć coś kolejny raz od 0 bez niczego jak można grać na aktualnych postaciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2015 o 16:00, Isildur napisał:

[...]

Panie, zarzuć pan bejtltagiem to ubijemy jakieś demony w nowym sezonie.

#Braveheart
A jak pan stoisz z drugim sezonem, rozpoczął rozgrywkę czy jeszcze czeka i czeka? Zastanawiam się nad pograniem jutro i rozpoczęciem przygody w części drugiej, dehaczem.


Okej! Z cyklu screen na poprawę humoru:
Wydropiło mi wczoraj drugie Kukri, ale je wyrzuciłem. Było... lipne. Bardzo lipne. Znajomy mógł się chociaż ucieszyć. Na pocieszenie, jednak, portale do SKARBECZKA otwierają się jak szalone.
Wracam! Może otworzy się trzeci.

20150214013350

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi turbo-sezon idzie pełną parą.
Wbite 70, rzemieślnicy na max, skrzynka tak samo, pierścionek wspaniałości jest [kiepski, ale na start musi być] - można iść się wyspać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2015 o 02:30, Pietro87 napisał:

Drugi turbo-sezon idzie pełną parą.

Tak właśnie AFKując nad książką patrzyłem jak nabijasz kolejne levele i achievki. Imponujące, rzeczywiście imponujące (nawet jeśli jednak ciut no-life''owe :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie było założenie xD
Zebrać się ekipą na sezon, zrobić od startu 70 pierwszego dnia. Niestety niebiescy mają nas w tyłku i sezon startował od 18.00 z lekkimi lagami [bo nie mogli już tego zrobić np na 14 czy 15, żeby człowiek skończył wyścig po pierwsze 70tki w rozsądnej porze], zeszło się prawie do 2giej. Od ładnych kilku miesięcy nie przegrałem cięgiem tyle godzin co dziś.

Aczkolwiek tempo farmy jest wręcz zawrotne, nie zbieraliśmy specjalnie wiele gratów, przeważnie te poziomy 1-70 się mocno olewczo bije na wysokie tempo. Mimo to udało mi się luzem [z zapasem prawie miliona golda w kieszeni] wykupić całą skrzynię [wszystkie zakładki] i ulepszyć wszystkich rzemieślników. Trochę to odstrasza, bo pewnie pogramy w weekend z ekipą i od poniedziałku połowa ludzi będzie już tip-top ubrana niemalże jak na non-sezonie. Tempo bicia mistrzowskich poziomów tez jest zawrotne. Liczyłem jednak, że blizz obniży nieco progress a tu dupa -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2015 o 01:34, Morris12 napisał:

> [...]
Panie, zarzuć pan bejtltagiem to ubijemy jakieś demony w nowym sezonie.



Proszę: marrcinuss#2759

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2015 o 01:34, Morris12 napisał:

#Braveheart
A jak pan stoisz z drugim sezonem, rozpoczął rozgrywkę czy jeszcze czeka i czeka? Zastanawiam
się nad pograniem jutro i rozpoczęciem przygody w części drugiej, dehaczem.

Wczoraj miałem lekki melanż. Nie ma to jak po pijaku grać przed kompem.... w drugi sezon czy wjadę [bo jeszcze nie wjechałem] raczej też go oleje. Praktycznie każdy z moich znajomych rozpoczął przygodę "na liściu" mnie jak coś ostanie sie granie na non-sezonie w grach publicznych bo co to za filozofia dołączyć do gry z tagiem "rift"

Dnia 14.02.2015 o 01:34, Morris12 napisał:

Okej! Z cyklu screen na poprawę humoru:
Wydropiło mi wczoraj drugie Kukri, ale je wyrzuciłem. Było... lipne. Bardzo lipne. Znajomy
mógł się chociaż ucieszyć.

Graty kolejnego Kukri !!! mnie ostatnio znów Piec spadł ale był tak słaby, że też go oddałem.

Dnia 14.02.2015 o 01:34, Morris12 napisał:

Na pocieszenie, jednak, portale do SKARBECZKA otwierają się
jak szalone.
Wracam! Może otworzy się trzeci.

Gratuluje. Ten skarbiec to na sezonie ma się rozumieć ? :> Ważne, że torment 6 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2015 o 02:45, Pietro87 napisał:

Tempo bicia mistrzowskich poziomów tez jest zawrotne.

Lol, pewnie w weekend zrobisz tyle paragonów, ile ja na głównej postaci przez całą grę. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś pękło 110 .
Cały set akhana jest, jakaś tymczasowa buława starożytna 2h też, tarcza zastępcza podobnie, pierścień wspaniałości zrobiony - norma wykonana xD

Jestem w stanie spokojnie farmić t4 solo, 5-6 też idzie ale wolniej, brakuje ciut cd na perma akarata.
Sezon ma swój urok, zbieranie upgradeów i "wyścig szczurów" też.


@Braveheart

Leniwy szczurze, masz się stawić na sezonie !
Osobiście cie "wytaxsuje" patentowany opierdzielaczu. dodatkowa czarka albo mnich by się przydał w party =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2015 o 12:22, Braveheart napisał:

Gratuluje. Ten skarbiec to na sezonie ma się rozumieć ? :> Ważne, że torment 6 ;]

Tamten skarbiec, nie. Ale ten już tak :)

20150215044221

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2015 o 22:13, Kadaj napisał:

Lol, pewnie w weekend zrobisz tyle paragonów, ile ja na głównej postaci przez całą grę.


Dokladnie to samo mialem powiedziec. Patrze na takie osiagniecia z podziwem i zazdroscia, bo mnie cos takiego nigdy sie nie udalo. Moze to kwestia ekipy (nie mam znajomych grajacych w Diablo, wiec dalaczam do losowych grup), moze jakiejs tajemnej wiedzy, moze szczescia... ale tez bym tak chcial. :(

Moze trzeba w koncu kupic Diabelka na PS4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2015 o 08:28, Ring5 napisał:

Patrze na takie osiagniecia z podziwem

Ja też. A na dodatek mam podgląd "na żywo". ;p

Dnia 15.02.2015 o 08:28, Ring5 napisał:

i zazdroscia,

A tu już nie, bo dobrze bawię się grając po swojemu. :3

Dnia 15.02.2015 o 08:28, Ring5 napisał:

Moze to kwestia ekipy (nie mam znajomych grajacych
w Diablo, wiec dalaczam do losowych grup)

Ja gram solo, więc idzie jeszcze wolniej. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2015 o 11:03, Kadaj napisał:

Ja gram solo, więc idzie jeszcze wolniej. ;d


Czemu grasz solo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2015 o 13:26, Isildur napisał:

Czemu grasz solo?

Czyżbyś po wczorajszym chciał dzielić swoje szczęście z resztą świata? :)
Albo swoje pracowite levele, a moje szczęście do legendarek trolololololo :P

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2015 o 13:26, Isildur napisał:

Czemu grasz solo?

Mam jak najgorsze zdanie o randomowych graczach z internetów. ;p
A do tego własne tempo i styl zabawy - jak parę dni temu Miszcz Braveheart do mnie dołączył, to nawet nie ogarniałem co się dzieje, a on był już 3 pomieszczenia dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce na sezonie pograć [tylko pewnie jutro, bo dziś już się z kolegami ugadałem na wieczorną partyjkę] to można mnie znaleźć przez społeczność. Nie ma spiny, mogę pobiegać na udręce 1 albo nawet i niżej [na mistrzu, chociaż u1 daje ten plus, ze już na nim wypadają starożytne legendy].

Mogę latać całe rifty, mogę polatać niskie i wyższe głębokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2015 o 03:34, Pietro87 napisał:

@Braveheart

Leniwy szczurze, masz się stawić na sezonie !
Osobiście cie "wytaxsuje" patentowany opierdzielaczu. dodatkowa czarka albo mnich by
się przydał w party =)

Cóż za piękny jad... ;-) Poprawiłeś mi humor tym postem. Na liść powinienem wjechać. Wciąż się zastanawiam czy znów Wizardem czy Monkiem. Czy dziś jeszcze wjadę. Tego nie wiem. Ostatnio bardzo pięknie mi się po pijaku grało.. piątek był bardzo upojny. Na taxi of kors liczę. Graty sezonowego dropu. Jak się nawala Crusem ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2015 o 13:26, Isildur napisał:

Czemu grasz solo?

Pograłem troszku z Kadajem. Fakt krótkie to było party ale było. :D W iście piękny epicki sposób padł na eksplozjach. 5 wybuchów na raz to nie wiem czy ja bym wytrzymał mimo iż to był Torment III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2015 o 14:58, Braveheart napisał:

W iście piękny
epicki sposób padł na eksplozjach.

Prawie się wtedy przeturlałem po dywanie ze śmiechu. ;d

>5 wybuchów na raz to nie wiem czy ja bym wytrzymał
Takiś cieniarz. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się