Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2015 o 02:10, Kirabaxior napisał:

Wszystko jasne. Trzy składniki już mam, zostały mi dwa ostatnie :)

Z tym ze teraz do Kaprysowa wejdziesz ubijając Tęczowego goblina. Nie wiem czy kijek jest do czegoś potrzebny, może tylko do aczika.

Król Dzwonków wypadł mi tylko raz miałem wiekszy or... uciechę niż przy pierwszym Piecu ;D ale wydaje mi się że w tej chwili (przynajmniej na sezonie) do odblokowania aczika ze wszystkimi bossami nie potrzeba już Dzwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2015 o 14:16, Kirabaxior napisał:

Coś słyszałem, że ten kijek potem można upgrade''ować?


Kiedyś się go ulepszało by móc wejść na wyższych poziomach trudności jak były jeszcze stare poziomy trudności, teraz już nie ma takiej potrzeby z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka, że mnie wczoraj nie było. [nawet nie wiem czy sam byłeś] Znów trochę popiłem i lekko mnie na jedzonko wzięło a obżarłem się tak, że tylko łoże mogło mnie poratować.
Od dziś a dziś pasuje bo 10ty. Nie pije. Trzeźwy od parunastu godzin. Zamierzam znów zrobić sobie przerwę w pijaństwie bo do niczego dobrego to nie prowadzi =/
Patrzenie na świat przez dno butelczyny po piwie nie jest wcale takie cool.

Oby drop był z tobą. ;] jak i całą resztą, która tu zagląda. Ja wciąż mam pecha co do pierścionka królewskiej wspaniałości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem wczoraj, pograłem chwilę, wbiłem chyba z 3 poziomy i walnąłem się na kojo obejrzeć film [konkretnie serial, Służby Specjalne na TVP VOD są już 3 odcinki, polecam], bo nie wbijałeś online =P

Pewnie dziś coś wieczorem pogram, chyba że późno wrócę bo obiecałem, że przewiozę koleżance telewizor i kilka innych gratów do drugiego mieszkania, jak nie wrócę za późno i zbyt zmęczony to pewnie zaatakuje kilka riftów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2015 o 12:38, Morris12 napisał:

widzieli? czytali? kończę koło 600 paragonu, pora stopować

Ma się rozumieć ten 600 to na nie-sezonie ? :> czy już 600tka tak szybko wbita na liściu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten koniec sezonu to nie tak szybko, pewnie jeszcze z miesiąc to pociągnie [może półtora].
Ale znowu skrajności, 1szy był za długi, ten będzie żałośnie krótki, ciekawe jak wyjdzie trzeci.
Jak dla mnie te sezony powinny trwać 3-4 miesiące, to by był optymalny czas, pod warunkiem, że każdy sporo wnosi a nie 5 itemów na krzyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2015 o 19:43, Braveheart napisał:

(...)

Na liściu, paragon leci jak szalony na fast GRach.

Pietro87
Miesiąc, max. Może pod koniec kwietnia?
Optymalnie - 4 miesiące na sezon. Wtedy będę zadowolony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak się zastanawiam czy miesiąc czy może jednak ciut więcej i "głębiej" w sezon wakacyjny się będą chcieli wbić.
Poczekamy - zobaczymy.
Btw sezon kwartalny dla mnie tez był by spoko, tylko j/w jeżeli te sezony będa wnosić duzo nowości, czyli nowy sezon = przynajmniej jeden nowy set dla postaci.

Dochodzimy tylko do pewnego absurdu - gra opiera się w 99% na RNG, zbyt wiele setów zrobi z tego tytułu kaszankę od strony dropu. Trzeba by dorobić albo system craftu do setów, albo mniej randomizowac ich pozyskiwanie, żeby nie pojawiła się sytuacja, że jedna klasa ma 5 zestawów po 6 itemów każdy i dropisz w nieskończoność np jedne brakujące rękawice. Trzeba albo wrzucać stare sety do craftu i dorobić sensowny system tegoż craftu, albo dorzucić jakiś mechanizm rozgrywki, np do riftów, pozwalający zdobywać konkretne kawałki po spełnieniu określonych wymogów.
Bo dorzucanie do koszyka ciągle nowych gratów nie jest dobrą drogą, pojawi się moment, że zrobi się tego zbyt wiele i drop stanie się głupim grind-festem [którym już po części jest]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2015 o 19:47, Pietro87 napisał:

Jak dla mnie te sezony powinny trwać 3-4 miesiące, to by był optymalny czas, pod warunkiem,
że każdy sporo wnosi a nie 5 itemów na krzyż.

Powiem Ci w Diablo II laddery trwały nawet rok Jeden trwał nawet dwa lata i nie było o to spiny. Aktualnie po pewnym głosowaniu na BNie. Zostało uzgodnione, że ladder trwać ma 6 miechów. 6 miechów to też nie aż tak źle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, może zmiany w patchu zachęcą mnie do gry. Bo tak to ekipa wbiła mnie w niecałą godzinę na 70, pograłem może z cztery, pięć od początku sezonu i już raczej nie wrócę, nudne to jak cholera, a same klony biegają dookoła.

Może coś się zmieni za te kilka miesięcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam na liczniku już prawie 100 godzin nabitych w Diablo III, gram na którymś tam poziomie Udręki, a jeszcze nigdy nie wypadł mi choć jeden item z setu, choć według strony internetowej Diabełka można je spotkać częściej niż przedmioty legendarne, których to przewinęło mi się przez ręce już kilka dziesiątek. Mam tak ogromnego pecha, czy może tego typu przedmioty wypadają tylko przy określonych questach lub w określonych miejscach?

BTW. Byłby ktoś chętny popykać od czasu do czasu, ale tak dosłownie dla zabawy? Mam na myśli, że nie korzystam z buildu z neta, żeby zadawać jak najwięcej obrażeń, nie grinduję jak szalony w poszukiwaniu legendarnych przedmiotów, ot, po prostu wpadnę do gry, pogwałcę przez kilka godzin LPM i wychodzę. A, no i od zawsze grałem w Diablo wyłącznie w trybie single player, więc jeżeli chodzi o multi, to jestem newbie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2015 o 21:07, Pietro87 napisał:

Ale lad w D3 ? Czy w D2 ? Masz link ewentualnie ?

Niestety czy stety w D2. Zrobiono swego rodzaju głosowanie i wyszło na to że laddery w D2 trwają pół roku. Of kors to wszystko przegłosowała bociarnia :D. Bo w D2 na levelowaniach czy itemach można jakis grosz zarobić. Pełno jest stron z przedmiotami czy runami.
Gdyby taki sezon w D3 trwał pół roku i ruszył od stycznia to od czerwca na wakacje byłby kolejny aż do grudnia. Mnie by to pasowało. Chyba, że chcą zrobić krótsze np na 4 miechy. Ale wtedy by wypadało dawać jakieś nowe itemy/gemy. No i pozostało by też czekanie na jakieś patche które mogły by coś wprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2015 o 12:03, Evertsen_Dante napisał:

Jest sens wsadzać topaz w hełmy?

nie bardzo. Najcześciej wsadzasz diament pod redukcje czasu odnawiania lub ewentualnie ametyst dla % życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2015 o 11:38, StrictlyBananas napisał:

Są jakieś sposoby na szybkie podbijanie poziomów? Mam obecnie 56 i muszę wbić moją hardkorową
postacią 70 w jak najkrótszym czasie...


Grać non-stop tam gdzie exp szybko leci, czyli na najwyższym możliwym poziomie w lokacjach w których moby Ci się szybko zabija.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się