Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Ojejku przecież to mydlenie oczu nowymi klasami. Różnią się głównie nazwami i trochę innym stylem gry. Mogliby Barba równie dobrze nazwać Wojownikiem. Wizard = Sorceress, Witch Doctor przypomina troszkę Nekromantę, Monk jest nowością ale wydaje mi się że ostatecznie będzie połączeniem stylów walki Paladyna i Amazonki na oszczepy - chodzi mi głównie o te dynamiczne ataki. Ostatnią klasą będzie zapewne albo Hunter, albo Ranger, albo Slayer, albo coś w tym stylu korzystające z broni dystansowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 14:55, Ringno5 napisał:

A Czarodziejka to niby co? Pamiętaj, że w D3 istnieje możliwość wyboru płci postaci,
którą grasz.


Tylko że female w D3 to nadal Wizard a nie Sorceress, co jest o tyle ważne, że związane z fabułą i organizacjami w Diablo.
Czarodziejka z D2 pochodzi z klanu kobiet Zann Esu, nie ma tam mężczyzn. I posługują się jedynie magią żywiołów. W porównaniu z tym Wizardzi z D3 posługują się magią z wielu innych źródeł. I zapewne będą pochodzić z zupełnie innej organizacji jeśli w ogóle.
Z Wizardem jest o tyle problem, że po prostu posługuje się magią w sposób typowy i dlatego ludzie twierdzą, że to to samo co Czarodziejka z D2.
Sam blizzard mówił, że jedyną powracającą klasą będzie Barbarzyńca (pod względem fabularnym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 17:54, juhyter napisał:

Już za rok kolejny Blizzcon i ujawnią 5 Klase xDDD

Może wcześniej, przynajmniej ja mam taką nadzieję:) Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale wizarda ujawnili chyba bez specjalnej okazji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 18:12, Dark_elves napisał:

Może wcześniej, przynajmniej ja mam taką nadzieję:) Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale
wizarda ujawnili chyba bez specjalnej okazji..


Wizarda zapowiedzieli na zeszłorocznym Blizzconnie. Samą grę (i pierwsze dwie klasy) na WWI w Paryżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 17:11, Daimon_Frey napisał:

Tylko że female w D3 to nadal Wizard a nie Sorceress, co jest o tyle ważne, że związane
z fabułą i organizacjami w Diablo.


Mhm. Ale zauważ też, co napisano na temat Wizarda (wizardzicy?) na oficjalnej stronie:
Originally under the guidance of the Zann Esu mage clan, she was eventually handed over to the Vizjerei in the hopes that their strict and unbending discipline would break her anarchic spirit.

A zatem mamy adeptkę Zann Esu, która następnie zostaje przekazana na szkolenie klanowi Vizjerei. Mamy tu połączenie Sorceress z D2 z Sorcererem z D1. Czyli tak naprawdę nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 19:17, Pawlo09 napisał:

A jak myśli cię czy multiplayer będzie wyglądał identycznie jak w Diablo 2 czy coś urozmaicą
?


O co pytasz? O rozgrywkę? O tryby?

Pewnie będzie PvE z elementami PvP. Do tej pory tak właśnie było. Rozdzielenie tych dwóch elementów (osobne serwery dla PvP, osobne dla PvP) nie miałoby za bardzo sensu. Czy coś do tego dodadzą? Pewnie z biegiem czasu tak, na tej samej zasadzie, co w D2 - jakieś World Eventy, Uberbossów... W końcu muszą coś wykombinować dla tych, którzy mają już wyższe poziomy doświadczenia, żeby się nie nudzili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2009 o 20:14, Ringno5 napisał:

Pewnie będzie PvE z elementami PvP. Do tej pory tak właśnie było. Rozdzielenie tych dwóch
elementów (osobne serwery dla PvP, osobne dla PvP) nie miałoby za bardzo sensu. Czy coś
do tego dodadzą? Pewnie z biegiem czasu tak, na tej samej zasadzie, co w D2 - jakieś
World Eventy, Uberbossów... W końcu muszą coś wykombinować dla tych, którzy mają już
wyższe poziomy doświadczenia, żeby się nie nudzili ;)


A właśnie chyba jeszcze nawet nie ujawnili, który maksymalny lvl będzie można zrobić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 19:17, Pawlo09 napisał:

A jak myśli cię czy multiplayer będzie wyglądał identycznie jak w Diablo 2 czy coś urozmaicą
?

Na kilku stronach czytałem (również na gramie), że ma być płatny, ale to pewnie plotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 10:16, Medyk napisał:

> A jak myśli cię czy multiplayer będzie wyglądał identycznie jak w Diablo 2 czy coś
urozmaicą
> ?
>
Na kilku stronach czytałem (również na gramie), że ma być płatny, ale to pewnie plotki.

A czy to nie dotyczyło starcrafta 2?Po 2 to tylko możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 12:04, donard napisał:

> > A jak myśli cię czy multiplayer będzie wyglądał identycznie jak w Diablo 2
czy coś
> urozmaicą
> > ?
> >
> Na kilku stronach czytałem (również na gramie), że ma być płatny, ale to pewnie
plotki.
A czy to nie dotyczyło starcrafta 2?

Nie, zdecydowanie Diablo 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile razy to już było wałkowane... Battle.net nie będzie płatny. Wystarczy chociaż poczytać relacje z ostatniego Blizzconu i FAQ z tamtego panelu, i pierwszą odpowiedzą jest tam właśnie to, że będzie darmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 16:41, Arcling napisał:

Ile razy to już było wałkowane... Battle.net nie będzie płatny. Wystarczy chociaż poczytać
relacje z ostatniego Blizzconu i FAQ z tamtego panelu, i pierwszą odpowiedzą jest tam
właśnie to, że będzie darmowy.

Nie ale coś chyba pisało ,że jak się zapłaci to będzie się miało dostęp do jakiś statystyk czy czegoś tam w star craft 2.PS Przepraszam za offtopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Coś" to klasyka horroru, z SC2 nie ma wiele wspólnego. Jak się nie zna źródła, to po co pisać o cosiach i innych pierdołach, o których zasłyszało się od kolegi kolegi? Póki co BN2.0 ma być darmowy, jeśli jakieś jego elementy będą w przyszłości płatne, to najpierw usłyszymy o tym bezpośrednio od Blizzard, a nie ze stron "fanowskich", których autorzy cierpiąc z powodu niskiej ilości odwiedzin, próbują podbudować sobie statystyki tanią sensacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 17:08, donard napisał:

Nie ale coś chyba pisało ,że jak się zapłaci to będzie się miało dostęp do jakiś statystyk
czy czegoś tam w star craft 2.PS Przepraszam za offtopa.

Nie, nic takiego nie pisało. To wszystko to są bzdury wymyślone przez różne strony. Statystyki i achievementy będą dostępne dla wszystkich, to są podstawowe elementy każdego konta. BN będzie w pełni darmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 17:08, donard napisał:

Nie ale coś chyba pisało ,że jak się zapłaci to będzie się miało dostęp do jakiś statystyk
czy czegoś tam w star craft 2.


Blizz ogłosił plany uruchomienia marketu w grze, gdzie będzie można zakupić mapy premium do SC2. Część zysków ze sprzedaży map premium dostanie twórca mapy.

Aby mapa została uznana za mapę premium, będzie musiała spełniać pewne wymagania (jak elementy grafiki i muzyki przygotowane przez twórcę mapy).

Co do Diablo 3 - na chwilę obecną nie wiadomo czy w ogóle będą jakiekolwiek elementy płatne dostępne dla tej gry. Sam dostęp do battle.netu będzie darmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się