Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2009 o 20:35, Pawlo09 napisał:

Jeśli miał byś Xbox 360 to jeszcze co innego ale o Diablo 3 na PS3 nawet bym nie marzył.

Hahhaha dobra, nie ma z tobą rozmowy, pokazujesz swoją inteligencje, ja pytam się dlaczego a ty wyskakujesz z żałosnym tekścikiem. EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje wnioski co do powyższej dyskusji:
Pawlo piszę głupoty.
Kaucz nie może zrozumieć, że ktoś nie lubi konsol ( czyt. w większości przypadkach, nie ma możliwości na nich grania.)
Dajcie spokój, jak będzie to będzie, jak nie będzie to trudno.
Ja tak czy siak wybiorę wersję pctową, nie widzę opcji, aby wersja konsolowa miała lepsze sterowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 raczej nie powstanie na konsolę z już wyżej wymienianych powodów. To ma być dynamiczna gra ze zmianą skilli, broni, łykaniem potek i poruszaniem się w trakcie powyższych a tego pad ogarnąć nie jest w stanie, klawiaturę do konsoli ma raczej niewielu... poza tym niewielki jest sens w kupowaniu jej dla jednej gry którą (jak znam Blizzarda) udźwignie średniej klasy komputer. Pojawia się też problem Battleneta, tutaj M$ będzie pewnie chciał przepchnąć Liva... na ich nieszczęście wydaje mi się, że akurat Blizzarda stać na powiedzenie temu koncernowi "spadać na drzewo". Czekać na D3 na konsole można pytanie jaki w tym sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../ To ma być dynamiczna gra ze zmianą skilli, broni, łykaniem potek i poruszaniem się w trakcie /.../
Ogólnie sie zgadzam, oprócz tych mikstur, których podobno nie będzie i zostaną zastąpione przez kulki życia wypadające z monsterków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, wy naprawdę nie macie komputerów, które udźwignęły by tę grę, że tak z utęsknieniem czekacie na konsolową wersję !? Przecież grafika z Half-Life 2 jest lepsza, a na nią super kompa nie potrzeba.

Dziwna ta wasza mentalność. Tak jak powiedział Bambusek, czekać to sobie możecie, ale to będzie faktycznie trochę trwać. Blizzard nie jest firma developerską która musi wydać jak najszybciej daną grę. Kasy to oni mają pełno dzięki WoWowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 19:07, Abi_Dalzim napisał:

Ogólnie sie zgadzam, oprócz tych mikstur, których podobno nie będzie i zostaną zastąpione
przez kulki życia wypadające z monsterków.


Ma być chyba i to i to, czyli zarówno kulki jak i mikstury. Kulki mają być tym szybszym sposobem, który się stosuje w ogniu walki, a miksturki pijesz jak nie ma przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co dla jednego jest sufitem ,dla innego jest podloga. Male wymagania sprzetowe mozna rozumiec na kilka sposobow.Moj komp ma kilka juz ladnych lat i napewno nie uruchomie na nim d3,albo uruchomie ale zamiast gry plynnej ,bedzie slide show. Blizzard ewentualnie nie da wygorowanych wymagan minimalnych ,ale podejrzewam ze komputery 5-cio,4-ro letnie beda mialy problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 10:19, Darkstar181 napisał:

Dziwna ta wasza mentalność. Tak jak powiedział Bambusek, czekać to sobie możecie, ale
to będzie faktycznie trochę trwać. Blizzard nie jest firma developerską która musi wydać
jak najszybciej daną grę. Kasy to oni mają pełno dzięki WoWowi.


Tu nawet nie chodzi o kasę, a o wizerunek firmy. Blizzard nigdy jeszcze nie wydał gry złej, nawet w czasach, kiedy WoW był malutkim projektem w głowie jednego z producentów. Oni po prostu chcą wydać jak najlepszą grę, u nich czas i kasa nie grają roli. A teraz gdy mają od cholery kasy z WoW-a, to mogę sobie pozwolić na jeszcze większe dopracowanie swojej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale z tymi wymaganiami to się zgodzę, każda gra blizzarda w momencie premiery
chodziła mi bez problemu, bez jakiegokolwiek ulepszania kompa. Chciałbym mieć nadzieję
że z Diablo będzie podobnie , choć mój jednordzeniowy procesor może nie podołać wyzwaniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2009 o 12:27, Kraju napisał:


Tu nawet nie chodzi o kasę, a o wizerunek firmy. Blizzard nigdy jeszcze nie wydał gry
złej, nawet w czasach, kiedy WoW był malutkim projektem w głowie jednego z producentów.
Oni po prostu chcą wydać jak najlepszą grę, u nich czas i kasa nie grają roli. A teraz
gdy mają od cholery kasy z WoW-a, to mogę sobie pozwolić na jeszcze większe dopracowanie
swojej gry.


Cóż, Kraju wiem że się zdziwisz, ale jest zupełnie na odwrót. Malutkie studia, nie są poganiane, często są robione przez ludzi którzy znają się osobiście i za niemal głodowe pieniądze. A gigantyczne, zarabiające miliardy koncerny, liczą pazernie każdy dolar, a produkt końcowy często nie przypomina tego czym powinno być - widać, że to nie coś co powstało z ręki grupki zapaleńców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 16:15, Woo-Cash napisał:

Kiedy będzie pecetowa premiera? Założyłem się z kolesiem, że w tym albo następnym roku.
A szkoda by przegrać 50zł :P

2011. 5 dych w plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 16:15, Woo-Cash napisał:

Kiedy będzie pecetowa premiera?

A ma być inna, niż pecetowa ? :P
>Założyłem się z kolesiem, że w tym albo następnym roku.

Dnia 24.09.2009 o 16:15, Woo-Cash napisał:

A szkoda by przegrać 50zł :P

No to źle zrobiłeś. Bo gra pewnie wyjdzie w 2011.
Nie mogłeś się spytać przed zrobieniem zakładu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 17:59, Doreczek napisał:

Oemgie, dopiero w 2011 roku? Dochodziły mnie słuchy, że ma wyjść w tym roku...


Nie ma na to szans.
Wcześniej niż D3 wyjdzie StarCraft 2, a ten ma mieć premierę dopiero w 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się