Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2012 o 14:19, maniekk napisał:

Gdy grałem w betę, to mój barbarzyńca używał takich jakby małych kos barbarian only.
Nie zauważyłem, żeby był jakiś duży spadek w szybkości ciosów. Natomiast przyrost obrażeń
dość wyraźny i całkiem przyjemny.


A zwiększa się celność o ile tam w ogóle jest coś takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 14:28, Niflheim napisał:

2:10, czy on zamienia się w Super Saiyan''a?

Tak zmienia się w pseudo Super Saiyan''a... poroniony pomysł Rozumiem jakąś przemianę [może jakiś tymczasowy ''Final Form'' ]. Ale to co oni nam dali to przegięcie. Te włosy ala SSJ3 zupełnie nie pasują..... to skopali doszczętnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 14:49, vegost napisał:

A zwiększa się celność o ile tam w ogóle jest coś takiego ?

W sumie chyba nie ma... :D
Dziwnie jest to zrobione bo każda klasa wykorzystuje dany atrybut w sumie nawet to jest tam napisane. [To jest of kors BETA i nie wiadomo jak to będzie wyglądać w pełnej wersji ale coś czuję, ze to zmian nie ulegnie]
Barbar im ma więcej Stra tym lepiej ciosa.... Monk z Demon Hunterem im ma więcej Dexa tym lepiej/[celniej?] ciosa. Wizard z Doctorem im mają więcej inteligencji tym bardziej ciosają XD. Dziwnie to trochę wygląda na ten moment.
No dobra. Czas zobaczyć Wizarda po "apdejcie" XD. Mniszką już 13y max wbity więc mogę spać spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 14:49, vegost napisał:

A zwiększa się celność o ile tam w ogóle jest coś takiego ?


Powiem szczerze, nie patrzyłem w statystyki, celność mogła odrobinę spaść, ale tego nie zauważyłem, może przez to, że miałem kilka przedmiotów dodających prędkość ataku. Więc mogło być tak, że mimo tego, iż spadła damage output był wysoki i niejako zasłaniał niższą celność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 14:54, Braveheart napisał:

> 2:10, czy on zamienia się w Super Saiyan''a?
Tak zmienia się w pseudo Super Saiyan''a... poroniony pomysł Rozumiem jakąś przemianę
[może jakiś tymczasowy ''Final Form'' ]. Ale to co oni nam dali to przegięcie. Te włosy
ala SSJ3 zupełnie nie pasują..... to skopali doszczętnie...


Że niby im więcej furii tym dłuże włosy mu rosną. .... ? jak napisałeś, pomysł poroniony. Ale jak ludziom sie to będzie podobać to marna szansa żeby to zmienili :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 15:24, Szymon666 napisał:

Że niby im więcej furii tym dłuże włosy mu rosną. .... ? jak napisałeś, pomysł poroniony.
Ale jak ludziom sie to będzie podobać to marna szansa żeby to zmienili :/

Chyba nikt z Blizza nie oglądał Dragon Balla :D bo ktoiś by tam z ekipy powiedział/zauważył: [Ej słuchajcie nie może tak być.To wygląda jak to i owo z tego i tamtego] Aczkolwiek ktoś mógł się tym inspirować ale jednak nawet taka firma jak Blizzard wyżej czterech liter nie podskoczy no i wyszło jak wyszło... nawet w komentarzach pod tym filmikiem wszyscy z miejsca widzą w tym przemianę SSJ. Na bank nie długo będzie na oficjalnym forum o tym plecenie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 15:06, maniekk napisał:

Powiem szczerze, nie patrzyłem w statystyki, celność mogła odrobinę spaść, ale tego nie
zauważyłem, może przez to, że miałem kilka przedmiotów dodających prędkość ataku. Więc
mogło być tak, że mimo tego, iż spadła damage output był wysoki i niejako zasłaniał niższą
celność.


A mógłbyś się upewnić ? Zdejmij wszystkie itemki co wpływają na szybkość ataku i wtedy miałbyś pewność czy trzymanie 2x jednoręcznych broni nie wpływa negatywnie na celność. Byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 15:29, vegost napisał:

A mógłbyś się upewnić ? Zdejmij wszystkie itemki co wpływają na szybkość ataku i wtedy
miałbyś pewność czy trzymanie 2x jednoręcznych broni nie wpływa negatywnie na celność.
Byłbym wdzięczny.

Szybkość ataku zawsze jakaś będzie. Chociażby z danej broni bo każda broń ma bazowy IAS. Taki miecz może mieć iasu 1.40 [jedna reka]... a topór 1.20.[druga ręka].
Jednak widzę, że w D3 raczej nie ma tzw progów jakie były w D2 które trzeba było mieć by zobaczyć zmianę w IASie np miałeś 39% zwiększoną szybkość ataku a pierwszy próg stanowił 40%. To szybkość dalej zostawała bez zmian mimo iż miałeś 39%.
Tutaj raczej tego nie ma i nawet głupie 5% idzie zauważyć :). Więc nie martw się o takie błahostki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 15:29, vegost napisał:

A mógłbyś się upewnić ? Zdejmij wszystkie itemki co wpływają na szybkość ataku i wtedy
miałbyś pewność czy trzymanie 2x jednoręcznych broni nie wpływa negatywnie na celność.
Byłbym wdzięczny.


Tu niestety Ci nie pomogę, od ponad dwóch tygodnie nie mam już bety (wypożyczenie). Poza tym chyba przedwczoraj był nowy patch i związany z tym wipe postaci.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Braveheart dzięki za info. Mam nadzieję, że będzie to efektywne. Mam ochotę pograć barbem, ale jak się nie przyjmie to będę grał mniszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 15:44, vegost napisał:

Braveheart dzięki za info. Mam nadzieję, że będzie to efektywne. Mam ochotę pograć
barbem, ale jak się nie przyjmie to będę grał mniszką.

Mnichem gra się fajnie i Barbem gra się fajnie. Obie postaci dają frajdę. Ja przed chwilą zabiłem Kinga Wizardem :D
Nie pożałował staffu. Dał rare item [akurat armor] czyli jest dobrze :-)
Jednak to co wcześniej pisałem odnośnie delikatnych zmian skilli .... cóż. Nawet u Wiza jeden się zmienił.
Wcześniej wpierw była wiązka chłodu a później [już z runą] było coś jak zimna otoczka wokół nie co ciosała wszystkich chłodem kto się znajdował w zasięgu. Teraz jest lepsza wersja wiązki tego chłodu, który bądź co bądź również ładnie reza przeciwników.
Czas zobaczyć co tam ciekawego zmienili Babie :D

PS:
To co nikt w Co-Opie nie chce pograć ? :>

20120411174709

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2012 o 17:50, Braveheart napisał:

Mnichem gra się fajnie i Barbem gra się fajnie. Obie postaci dają frajdę. Ja przed chwilą
zabiłem Kinga Wizardem :D
Nie pożałował staffu. Dał rare item [akurat armor] czyli jest dobrze :-)


Jak już ktoś zauważył (tylko nie pamiętam czy na tym forum czy na oficjalnym, na oba często zaglądam) pierwsze zabicie Leorica daną postacią daje najlepszy drop. Mi Wizzem wypadły 2 rare, potem monkiem 1. Teraz same niebieskie lecą. A po patchu zauważyłem że chyba golda coś więcej leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 18:10, destro177 napisał:

Jak już ktoś zauważył (tylko nie pamiętam czy na tym forum czy na oficjalnym, na oba
często zaglądam) pierwsze zabicie Leorica daną postacią daje najlepszy drop. Mi Wizzem
wypadły 2 rare, potem monkiem 1. Teraz same niebieskie lecą. A po patchu zauważyłem że
chyba golda coś więcej leci.

Nie zgodziłbym się z tym do końca. Drop to drop. Leoric to jedyny jak na BETE najbogatszy monster co daje największą szanę na zdropienie rare itemu. Mi raz [za pierwszym razem] nie dał nic rare prócz niebieskich ;/.
Czasem jednak warto w Co-Opie polecieć na niego bo potrafi tak jak mówiłeś aż 2 wyrzygać :)
Monkiem mam z itemów 25% MFa bodaj i szału wciąż nie ma ale bo BECIE nie ma co się za wiele spodziewać.
Oby MF inaczej tu działał. Nie tak samo jak w Diablo ][.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 17:50, Braveheart napisał:

Mnichem gra się fajnie i Barbem gra się fajnie. Obie postaci dają frajdę. Ja przed chwilą
zabiłem Kinga Wizardem :D
Nie pożałował staffu. Dał rare item [akurat armor] czyli jest dobrze :-)
Jednak to co wcześniej pisałem odnośnie delikatnych zmian skilli .... cóż. Nawet u Wiza
jeden się zmienił.


Nie wiem czy dobrze widziałem, albo mi się zdawało. Ale na filmiku widziałem jak Wiazrd puszcza taką falę jak laser czy coś takiego. Jest taki skill ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2012 o 19:56, vegost napisał:

Nie wiem czy dobrze widziałem, albo mi się zdawało. Ale na filmiku widziałem jak Wiazrd
puszcza taką falę jak laser czy coś takiego. Jest taki skill ?


Ray of Frost. Pisałem o nim dwie strony do tyłu. Przed patchem wymiatał, teraz jest do kitu IMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 19:59, destro177 napisał:

Ray of Frost. Pisałem o nim dwie strony do tyłu. Przed patchem wymiatał, teraz jest do kitu IMO.


Eee nie przesadzaj. Chciałbyś jednym uderzeniem kłaśc wszystkich na ekranie? ;]

Pograłem trochę po nowym patchu i mam wrażenie, że zwiększyli róznorodność itemków. Znalazłem dwa rodzaje pancerza a wcześniej tylko jeden się udawało. Jeśli chodzi o wyglad oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2012 o 20:07, HumanGhost napisał:

Eee nie przesadzaj. Chciałbyś jednym uderzeniem kłaśc wszystkich na ekranie? ;]


Zwróć uwagę, że skill wchodził dopiero w momencie, gdzie powinniśmy iść dalej w grze - na mocniejsze moby. Na betę to wszystko co dostajemy od 9 lvl jest overpowered...

Dnia 11.04.2012 o 20:07, HumanGhost napisał:

Pograłem trochę po nowym patchu i mam wrażenie, że zwiększyli róznorodność itemków. Znalazłem
dwa rodzaje pancerza a wcześniej tylko jeden się udawało. Jeśli chodzi o wyglad oczywiście.


Nie zauważyłem, ale fajnie że dali pierścienie u merchanta. 2x 2-4 dmg i dps poszedł o 12 w górę :D A trafiłeś już na gościa przy tych stojakach z książkami, który nie chce dać nam kolejnego scrolla z pamiętnikiem? Przed ostatnim patchem nie spotkałem go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć dwie rzeczy? Czy faktycznie tak jest, że grając w singla D3, można zaprosić znajomych do gry i ona [gra] automatycznie przechodzi w multi? Co do skilów witch doctora... czy wiadomo ile można maksymalnie przyzwać tych psów zombie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się