Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Jakiej poczty używasz? Podaj szczegóły maila (w gmailu ta opcja nazywa się "pokaż oryginał"). Całkiem możliwe, że to próba wyłudzenia danych do konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seems legit. Kropka w kropka jak moje, adres jest prawidłowy (możesz ręcznie wystukać sobie battle.net, i tak powinieneś co pewien czas zmienić hasło). Ja takie coś dostałem jak przez parę dni logowałem się przez mobilny internet (zmienne IP), nawet z autentykatorem za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na normalu opłaca się sprzedawać albo kupować coś na AH albo RMAH czy spokojnie da się wyjechać na samym droppie?
Bo póki co sprzęt mam niezły, 45k kisi się. Czasem jednak mnichem jest ciężko, do tej pory padłem tylko raz i zastanawiam się, czy eq nie dokupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oplaca sie taka podmiana?
kupilem tarcze za grosze i ta bron za 10k tak na probe
ale zycie juz dramatycznie w dol przez tarcze i ta bron to ze 12k hp

kurde mam tylko 300k wiec dobrej broni nie kupie a wydac cala kase to tez lipa bronie od powiedzmy 900dps zblizaja sie pod mln wiec lipa

20120623103012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawać, nie, nic co Ci dropi na normalu, nightmare, i Hell nie nadaje się do sprzedania (może z wyjątkiem Tomes of Jewelcrafting i losowego legendary/setu o DOBRYCH statach jak Andariel Visage).

Kupować, jak najbardziej, ustaw sobie tylko filtry np. do 10 000 buyout, więcej imo nie warto dawać na leveling gear. Jak dojdziesz do 50, na AH jest zalew przedmiotów-śmieci, które lecą wszystkim po nowym patchu w Inferno, więc jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 09:57, Abi_Dalzim napisał:

/cięcie


Mi zablokowali konto jak pierwszy raz logowałem się do startera. Co ciekawe 1 minutę wcześniej mogłem logować się bez problemu na swoje konto.

I dostałem takiego samego maila i musiałem zmieniać hasło.

Jednym słowem jak zobaczyłem blokadę to zrobiłem WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2012 o 09:57, Abi_Dalzim napisał:

Myśicie, że to próba wyłudzenia hasła? Bo na to mi wygląda, zwłaszcza, że wczoraj D3
odpalałem bez problamu i konto nie było zablokowane.



Najłatwiejsza metoda sprawdzenia co się dzieje to wysłać całą treść maila formularzem na support blizza z zapytaniem czy to jest wiadomość od nich czy tez jest to jakiś dobrze przygotowany scam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 11:12, Pietro87 napisał:

Najłatwiejsza metoda sprawdzenia co się dzieje to wysłać całą treść maila formularzem
na support blizza z zapytaniem czy to jest wiadomość od nich czy tez jest to jakiś dobrze
przygotowany scam.

Ten jest legit, ale o ile twoja rada normalnie jest dobra, to teraz... gl hf. Ich support jest po prostu zalewany i dostaniesz tylko info zwrotne, że wszyscy są zajęci i trochę im zajmie zanim przekopią się do twojej sprawy, o ile w ogóle.

Ja sam mam 8e, które leży w przestrzeni i zastanawiam się, jak je odzyskać, ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się zdaje czy diablo już zaczyna strasznie pustoszeć. W okolicach premiery w grach publicznych było non stop 12-14tyś. graczy teraz ledwo 2tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko odnośnie sprzedawania w AH.
Jakie rzeczy nadaja się na złoto, a które za normalne euro ? Słyszałem że za prawidziwą kasę to niby tylko przedmioty z inferno, ale ponoć schodzą też tzw śmieci z piekła. Schodzą żółte, czy też nie ma bata, muszą być unikaty, legendarne itp ?

Z koszmaru to pewnie tylko na złoto ? O ile w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 11:47, Zand79 napisał:

takie krótki pytanie
dla DH 2 ręczne kusze czy łuk/kusza dwuręczna???

Dopiero zaczynam grać DH, wcześniej barbem grałem, ale myślę że zależność taka sama. Dwie kusze : dwa razy więcej damage który prawie zawsze przewyższa ten z dwuręcznej, dwa razy więcej dodatkowych właściwości, zwłaszcza jak obie kusze to jakieś unikaty albo dobre żółte. Musisz zadbać oczywiście o wysoką zręczność, szybkość ataku.

Jak grałem barbem to każda kombinacja dwóch jednoręcznych broni wychodziła lepiej od dwuręcznej. Z DH mam 11 poziom i wychodzi na razie na to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 11:50, Darkstar181 napisał:

Dopiero zaczynam grać DH, wcześniej barbem grałem, ale myślę że zależność taka sama.
Dwie kusze : dwa razy więcej damage który prawie zawsze przewyższa ten z dwuręcznej,

Wat? Wat wat wat?

Dualwielding powoduje, że co atak zmienia się broń którą się posługujesz. Jedyne bonusy w niego to 15% ias i atrybuty POZA bonus damage. Jeżeli różnica pomiędzy obiema broniami jest za duża, TRACISZ dps, niż gdybyś używał jednej. A fakt, że DH może używać kołczanów z attack speed powoduje, że w 99% używanie ręcznych kusz jest bezsensowne.

Każdy DH idzie w 2h i kołczan, prócz tych nabitych kabzą, którzy mogą kupić sobie 2x1h po 250e każdy z 1k dps + masą dex/crit chance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 12:05, Nivrax napisał:

> Dopiero zaczynam grać DH, wcześniej barbem grałem, ale myślę że zależność taka sama.

> Dwie kusze : dwa razy więcej damage który prawie zawsze przewyższa ten z dwuręcznej,

Wat? Wat wat wat?

No, napisałem że dopiero zaczynam :)

Dnia 23.06.2012 o 12:05, Nivrax napisał:

Dualwielding powoduje, że co atak zmienia się broń którą się posługujesz.

Tyle to wiem. Nie chodziło mi o to że damage się sumuje, ale przy wysokiej szybkosci ataku zmiana nastepuje bardzo szybko.

Dnia 23.06.2012 o 12:05, Nivrax napisał:

Jedyne bonusy
w niego to 15% ias i atrybuty POZA bonus damage. Jeżeli różnica pomiędzy obiema broniami
jest za duża, TRACISZ dps, niż gdybyś używał jednej.

No ale bonusy typu siła, witalność cały czas działają, nie ?

Dnia 23.06.2012 o 12:05, Nivrax napisał:

Każdy DH idzie w 2h i kołczan, prócz tych nabitych kabzą, którzy mogą kupić sobie 2x1h
po 250e każdy z 1k dps + masą dex/crit chance.

A po polsku ? Znaczy, czym jest te "2h" ? Pozostałe oznaczenia rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 12:17, Darkstar181 napisał:

Tyle to wiem. Nie chodziło mi o to że damage się sumuje, ale przy wysokiej szybkosci
ataku zmiana nastepuje bardzo szybko.

Nieistotne, nigdy nie atakujesz dwoma na raz, atak nigdy nie jest podójny, a większa szybkość 1h powoduje, że zadaja znacznie mniej obrażeń na strzał.

Dnia 23.06.2012 o 12:17, Darkstar181 napisał:

> w niego to 15% ias i atrybuty POZA bonus damage. Jeżeli różnica pomiędzy obiema
broniami
> jest za duża, TRACISZ dps, niż gdybyś używał jednej.
No ale bonusy typu siła, witalność cały czas działają, nie ?

Tak, ale zdobycie dwóch broni 1h z dexem, wysokim dpsem i crit chance/socket jest nieosiągalne bez wydawania mnóstwa real money.

Dnia 23.06.2012 o 12:17, Darkstar181 napisał:

A po polsku ? Znaczy, czym jest te "2h" ? Pozostałe oznaczenia rozumiem.

2h -> Two hander -> Dwuręczniak (kusza/łuk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech to inferno... połowa II aktu i pograne bo elity są za mocne. Ten poziom to typowo dla masochistów albo dla bogaczy, którzy wykupią AH. Szkoda bo liczyłem przed premierą na coś ciut innego, a nie farmienie godzinami golda, żeby kupić średniej klasy sprzęt.
Jak mogą lecieć rzadkie itemy - bronie co mają po 150-200 dmg na INFERNO :O albo rzeczy na 52 poziom. Czemu Blizzardowi tak zależy, żeby nie można było się dorobić czegoś samemu, a nie AHRM. Sprzedali grę w rekordowej ilości, a jeszcze chcą sie nachapać na tych prowizjach...
I teraz pytanie czy odstawić grę do następnego patcha czy klepać I akt i zbierać te crapy żeby sprzedać u vendora za marny gold. Jeszcze jak bym miał czas na takie rzeczy, jak gram maks 2 godz i to nie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 11:45, gracz_155 napisał:

Czy mi się zdaje czy diablo już zaczyna strasznie pustoszeć. W okolicach premiery w grach
publicznych było non stop 12-14tyś. graczy teraz ledwo 2tyś.



Nie wiem, nigdy nie wszedłem na grę publiczną, tak samo żaden z moich znajomych. Wnioskuję że coś takiego może dotyczyć sporej części graczy...(bo jaki sens? lepiej solować, a jak chce się w grupie, to fajnie jest z kimś kogo się zna/korzysta z komunikacji głosowej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji. W polskiej wersji w Diablo występuje wiele śmiesznych nazw "stforkuf", jak sławny "Mięsny jeż". Jak natraficie na jakiegoś ciekawego/śmiesznego to podajcie jego nazwę. Ja znalazłem takiego :

20120623123405

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2012 o 12:25, Nivrax napisał:

Tak, ale zdobycie dwóch broni 1h z dexem, wysokim dpsem i crit chance/socket jest nieosiągalne
bez wydawania mnóstwa real money.


Ale tu to nieziemskie bzdety piszesz...
To zamknęli gold ah ? Bo ja jakoś gram dosyć regularnie i jakoś sobie nie przypominam, żeby GAH skasowali.
Tak demonizujecie wszyscy to granie w D3, że jeszcze ludzie zaczną wierzyć w bajki o tym iż dobry sprzęt tylko w RMAH można dostać [co jest totalną bzdurą, nie kupiłem nic na RMAH, kończyliśmy z ludźmi tutaj z gramu całe stare inferno i nowe bez wydania chociazby 1 euro]..

Zgodzę się - że nieosiągalne jest zdobycie takich dwóch wysokich w dps 1h z dexem i crit/socket w krótkim czasie.
Ale sa inne drogi niż kupowanie takich gratów za prawdziwą kasę [farma aktu 1-2 albo poleci porzadany item z czasem albo poleca inne dobre graty np młotki czy miecze z 1.2-1.4k dfps na sprzedaż za gold i wtedy ten uzyskany gold wyda się na swoje 1h, ba jest 3cia opcja - grać ze znajomymi którzy nie spinają dupska o każdy piksel który mogą sprzedać, wtedy jak się grupowo farmi inferno zwyczajnie sie wymienia dropami]


A do tematu właściwego - zgadzam się, u DH działa idealnie combo dobre 2h + quiver, bo jest relatywnie tanie i szybsze do zdobycia [widzę po farmie na infernalu, że leci mi zdecydowanie więcej dobrych 2h z dpsem rzędu 700-900 niż 1h dla DH], reasumując najlepiej tak właśnie zainwestować fundusze i dopiero mając względnie dobry 2h z owym quiverem i tak farmic spokojnie sępiąc na dwa wykoksane 1h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się