Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Może być na raz, może by na kilkaset godzin. Ilośc buildów, sposobów gry, przedmiotów na Auction Housie, losowość questów pobocznych na każdym z poziomów trudności mnożąc razy pięc, czyli ilość postaci daje naprawde niezłe replay ability :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 08:49, Hareton napisał:

Ciekawe. Ale liniowość chyba jest uciążliwa przy kolejnym przechodzeniu tych oskryptowanych
questów.


Ale liniowosc glownych questow miales juz w pierwszym i drugim Diablo. Zabawa polegala na tym, ze rozny byl uklad korytarzy, i tu, do pewnego stopnia, mamy to samo. Niektore lokacje sa identyczne za kazdym przejsciem (glownie dotyczy to okolic bossow i minibossow), pozostale sa losowe. Przy kazdym przejsciu trafimy tez na inne questy poboczne - raz bedzie to uratowanie farmera przed potworami, innym razem oczyszczenie pola z gniazd potworow. Nie czuje sie wiec tej liniowosci az tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 10:18, Ring5 napisał:

Ale liniowosc glownych questow miales juz w pierwszym i drugim Diablo. Zabawa polegala
na tym, ze rozny byl uklad korytarzy, i tu, do pewnego stopnia, mamy to samo. Niektore
lokacje sa identyczne za kazdym przejsciem (glownie dotyczy to okolic bossow i minibossow),
pozostale sa losowe. Przy kazdym przejsciu trafimy tez na inne questy poboczne - raz
bedzie to uratowanie farmera przed potworami, innym razem oczyszczenie pola z gniazd
potworow. Nie czuje sie wiec tej liniowosci az tak bardzo.


Chodzi mi o skrypty i filmowość, którą widziałem grając w wersję beta. Z bohaterem często chodzą durne NPC-e starając sie za wszelką cenę popsuć zabawę i imersję, a podziemia są równie skomplikowane i rozbudowane co życie intelektualne współczesnych pracowników Blizzarda - często to jedynie prosty korytarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 11:28, Hareton napisał:

Chodzi mi o skrypty i filmowość, którą widziałem grając w wersję beta.


Owszem, to wszystko wystepuje, ale, jak napisalem wczesniej, wszystko to juz mielismy w jedynce i dwojce :)

Dnia 21.08.2013 o 11:28, Hareton napisał:

Z bohaterem często chodzą durne NPC-e starając sie za wszelką cenę popsuć zabawę i imersję


Czemu? Moim zdaniem potrafia sie przydac, szczegolnie, gdy zalozymy im odpowiedni sprzet, podnoszacy i nasze statsy :)

Dnia 21.08.2013 o 11:28, Hareton napisał:

często to jedynie prosty korytarz.


Z tym rzeczywiscie bywa roznie. Czasem (w wiekszosci przypadkow) rzeczywiscie jest to prosty korytarz, czasem mamy do czynienia z plataninami korytarzy, w ktorych dochodzimy do slepych zaulkow i musimy wracac przez pol mapy, zeby dojsc do skrzyzowania, gdzie powinnismy skrecic w lewo, a nie w prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 12:28, ZubenPL napisał:


I byloby super, naprawde, gdyby nie tekst "The essence of Diablo lingers in the Black Soulstone"... No ja pier... Znowu zabili go i uciekl? To po kij rzucac teksty o tym, ze zostal pokonany NA DOBRE w koncowce podstawki? Serio, mogli to juz sobie darowac, odpuscic postac Diablo - naprawde czas najwyzszy pozwolic mu odejsc na zasluzona emeryture. Idac dalej tym tropem wkrotce okaze sie, ze Leah miala dziecko z Tyraelem, ktore zostanie nowym Diablo, tym razem posiadajacym moc i Burning Hells, i High Heavens...

Sheesh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 12:38, Ring5 napisał:

I byloby super, naprawde, gdyby nie tekst "The essence of Diablo lingers in the Black
Soulstone"... No ja pier... Znowu zabili go i uciekl? To po kij rzucac teksty o tym,
ze zostal pokonany NA DOBRE w koncowce podstawki? Serio, mogli to juz sobie darowac,
odpuscic postac Diablo - naprawde czas najwyzszy pozwolic mu odejsc na zasluzona emeryture.
Idac dalej tym tropem wkrotce okaze sie, ze Leah miala dziecko z Tyraelem, ktore zostanie
nowym Diablo, tym razem posiadajacym moc i Burning Hells, i High Heavens...

Sheesh...

Przecież diablo nie będzie, Mathael(obecnie anioł śmierci) zabrał kamień i nie sądzę by zamierzał kogokolwiek(jest w nim 7 demonów) z niego uwalniać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malthael wants to end the eternal conflict by destroying all demons. The Black Soulstone is meanwhile hidden somewhere on Sanctuary by the angels and the Horadrim. But as we see in the opening cinematic, Malthael steals it, nearly killing Tyrael in the process.

Zarys fabuły w D3 RoD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek!? Blizz do dziś nie zrobił pvp z prawdziwego zdarzenia, a to obiecywali jeszcze premierą pokazując nawet filmiki z bitwami na arenach 3vs3... Coś co MIAŁO BYĆ integralną częścią gry nie zostało jeszcze zaimplementowane a oni już wyciągają łapska po kolejną kasę? Dałem 200 złotych za gorszego klona D2, bez choćby JEDNEGO elementu który PO TYLU LATACH pchnąłby tę serię do przodu? Liczyłem że tym elementem będzie tak reklamowane pvp a tu dupa... Sram na was blizz, 200 złotych za uwstecznioną wersję D2 z komiksową grafiką, żałosnymi dialogami rodem z bajek dla dzieci i spłycającymi rozgrywkę rozwiązaniami typu brak rozwoju postaci? Dzięki. Naprawdę niesamowici jesteście.

Ja tam się przesiadam się na Path of Exile, a jeśli Diablo to tylko 2. Obraziłem się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 12:48, ZubenPL napisał:

Przecież diablo nie będzie, Mathael(obecnie anioł śmierci) zabrał kamień i nie sądzę
by zamierzał kogokolwiek(jest w nim 7 demonów) z niego uwalniać .


Nie chodzi o to, czy D bedzie w dodatku, czy nie. Chodzi o to, ze najpierw gadaja o ostatecznym zniszczeniu Diablo (outro D3), a potem w intro dodatku pisza o tym, ze czastka Diablo przetrwala. Sorry, ale dla mnie te dwa stwierdzenia wzajemnie sie wykluczaja i stanowia belkot, a nie fabule.

Natomiast pojawienie sie Malthaela jest ciekawym (acz w miare latwym do przewidzenia) watkiem, mam tylko nadzieje, ze poprowadza go wlasciwie (a najlepszym sposobem bedzie tu "cel uswieca srodki i zrobie wam taka wojne o pokoj, ze kamien na kamieniu nie zostanie").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 14:47, Ring5 napisał:

Nie chodzi o to, czy D bedzie w dodatku, czy nie. Chodzi o to, ze najpierw gadaja o ostatecznym
zniszczeniu Diablo (outro D3), a potem w intro dodatku pisza o tym, ze czastka Diablo
przetrwala. Sorry, ale dla mnie te dwa stwierdzenia wzajemnie sie wykluczaja i stanowia
belkot, a nie fabule.

W uniwersum diablo demon nie może być nigdy unicestwiony na zawsze, jeśli jego dusza nie zostanie uwieziona w kamieniu dusz to powróci do otchłani skąd się odrodzi. W zakończaniu była mowa że diablo został wygnany z niebios na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 15:27, ZubenPL napisał:

W zakończaniu była mowa że diablo został wygnany z niebios na zawsze.


Absolutnie nie. Dokładny tekst: In the end it was a mortal heart that saved two worlds from ruin and cast down the Prime Evil... forever.

Nie wiem, skąd wziąłeś tekst o wygnaniu z niebios.

Dodam jeszcze, że jak na kogoś, kto już dwa razy dostał po tyłku, Diablo nadal dzierży niesamowitą władzę. Przecież za coś takiego powinien już dawno być wyśmiany przez hordy piekielne i mógłby co najwyżej grzeszników w kotle ze smołą gotować, a nie wojny prowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 15:34, Ring5 napisał:

Absolutnie nie. Dokładny tekst: In the end it was a mortal heart that saved two worlds
from ruin and cast down the Prime Evil... forever.

Nie wiem, skąd wziąłeś tekst o wygnaniu z niebios.

Dodam jeszcze, że jak na kogoś, kto już dwa razy dostał po tyłku, Diablo nadal dzierży
niesamowitą władzę. Przecież za coś takiego powinien już dawno być wyśmiany przez hordy
piekielne i mógłby co najwyżej grzeszników w kotle ze smołą gotować, a nie wojny prowadzić.

Z powyższego cytatu nie wynika że diablo został ostatecznie zniszczony, tylko że najwyższe zło zostało wygnane na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 15:37, ZubenPL napisał:

Z powyższego cytatu nie wynika że diablo został ostatecznie zniszczony, tylko że najwyższe
zło zostało wygnane na zawsze.


"Cast down" to niezupełnie to samo, co "wygnany". Już bliższym odpowiednikiem będzie "obalony". Natomiast nadal nie wiem, skąd Ci się tam "niebiosa" wzięły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 14:30, misioo napisał:

Dodatek!? Blizz do dziś nie zrobił pvp z prawdziwego zdarzenia, a to obiecywali jeszcze
premierą pokazując nawet filmiki z bitwami na arenach 3vs3... Coś co MIAŁO BYĆ
integralną częścią gry nie zostało jeszcze zaimplementowane a oni już wyciągają łapska
po kolejną kasę? Dałem 200 złotych za gorszego klona D2, bez choćby JEDNEGO elementu
który PO TYLU LATACH pchnąłby tę serię do przodu? Liczyłem że tym elementem będzie tak
reklamowane pvp a tu dupa... Sram na was blizz, 200 złotych za uwstecznioną wersję D2
z komiksową grafiką, żałosnymi dialogami rodem z bajek dla dzieci i spłycającymi rozgrywkę
rozwiązaniami typu brak rozwoju postaci? Dzięki. Naprawdę niesamowici jesteście.

Ja tam się przesiadam się na Path of Exile, a jeśli Diablo to tylko 2. Obraziłem się...



straszne .....
ja się nie obraziłem mam w pupie pvp - dla mnie po super miodnym D 1 i nieciekawym z mojego punktu widzenia D2 , D3 daje rade - dupy nie urywa ale w obecnych czasach mega gniotów jest przyjemną grą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 15:44, scott napisał:

dla mnie po super miodnym D 1 i nieciekawym z mojego punktu widzenia D2 , D3 daje rade


To są nas dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cinematic niezły a Crusader świetny.Paladyn był moją ulubiona postacią w D2 i żałowałem że niema go w trójce więc jak dla mnie dodatek jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się