Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2013 o 13:52, Alehor napisał:

W temacie Loot 2.0 w wersji na xboxa mogę powiedzieć że jest miodnie. Grając we troje,
do końca pierwszego aktu poleciały nam 4 legendary, dzisiaj brat grał już sam w drugim
akcie i w ciągu 30min poleciały dwie pomarańczki ;]

Jest dobrze.


Na pececie też legendarne dało radę zdobyć. Inną sprawą była jakość tych przedmiotów. Anyway - problemem wersji PC nie był drop na normalu tylko na Hellu i Inferno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 22:49, Bambusek napisał:

Na pececie też legendarne dało radę zdobyć. Inną sprawą była jakość tych przedmiotów.
Anyway - problemem wersji PC nie był drop na normalu tylko na Hellu i Inferno.


Problemem wersji PC jest to ze statystyki jakie sie losuja na itemach sa przewaznie o kant d*py potluc:/
Od czasu jak gram w D3 (przegrane ponad 300h) moze 3-4 na 100-150 legendary badz setowych itemow byly jakkolwiek uzyteczne dla mojej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 22:49, Bambusek napisał:

Na pececie też legendarne dało radę zdobyć. Inną sprawą była jakość tych przedmiotów.
Anyway - problemem wersji PC nie był drop na normalu tylko na Hellu i Inferno.

Hym na PC wbiłem 10 postaci na 60 lvl dla achiva i nigdy na normalu koszmarze nie widziałem legendy .. od piekła mi dopiero czasem 1 padła.
Teraz na konsoli po 1 akcie widziałem już 3 szt. w drugim 2 i to takie które zakładałem bo były dobre !
Nie ma co porównywać crap lotu z wersji PC.
I po tych kilku dniach gry z boxie powiem tyle - brak AH to mód bo sam wreszcie coś znajduje i sam progresuje a nie moje wizyty na AH.
Te kilka dni dały mi więcej funu niż kila m-cy w wersji PC,
Do patach i loot 2.0 nawet kijem d3 na pc nie tykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą skończyłem Diablo 3 na normalu w wersji na Xboxa360 demon hunterem na 33lvl''u. Z PCtową wersją nie miałem styczności po za YouTubem, ale przyznam że grało się zaskakująco wygodnie, zarówno w local coopie jak i po sieci. Sterowanie jest genialnie zrobione. Sam system lootu jest bardzo satysfakcjonujący, wypada masa pomarańczek i nie nie mogę sobie wyobrazić przypadków w których gracze pecetowi nie widują legendarek aż do samego inferno, o których opowiadają ludzie. Mi wypadło z 20 jak nie więcej, czasem po 2 ze złotnika. W moim odczuciu gra wypadła lepiej niż oczekiwałem, niestety zakończenie było jakieś takie... nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

X360, ~22 level, drugi akt, Normal (poziom trudności - hard). Chce ktoś dołączyć, bo samemu już mi się nudzi niemiłosiernie i powoli tracę ochotę na granie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa z optymalizacją gry? Zastanawiam się właśnie nad zakupem lecz nie wiem na jaką platformę pc czy ps3. Z pewnością na pc gra jest wygodniejsza i etc., natomiast nie do konca jestem pewien jak gra zachowa się na moim przedawnionym już trochę pececie. gtx260 i7 2,79, 3gb ram - pozwoli na jakieś w miarę średnie ustawienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz sprawdzić instalując Starter Edition (o ile jest nadal dostępna, bo się nie orientuję), czyli demo umożliwiające przejście kawałka pierwszego aktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie...jakiś tydzień temu przyszła mi na mail, lądująca od razu w folderze spam, wiadomośc od noreply@battle.com wiadomość, że niby próbuję sprzedać konto (czego rzecz jasna nie robię) i żeby potwierdzić autentyczność moich danych, bo inaczej zamkną konto. Ale gdy prubuję wejść na stronę podaną w mailu, pokazuje się informacja że owa strona zarejestrowana jest jako wykradająca dane. Jak poznać, czy to nie próba kradzieży konta? Cała wiadomość wygląda tak:

Greetings!



It has come to our attention that you are trying to sell your personal Diablo III account(s).
As you may not be aware of, this conflicts with the EULA and Terms of Agreement.
If this proves to be true, your account can and will be disabled.
It will be ongoing for further investigation by Blizzard Entertainment''s employees.
If you wish to not get your account suspended you should immediately verify your account ownership.

You can confirm that you are the original owner of the account to this secure website with:
https://us.battle.net/login/en/?ref=http%3A%2F%2Fus.battle.net%2Fd3%2Fen%2Findex&app=com-d3

Login to your account, In accordance following template to verify your account.

* First and Surname
* Secret Question and Answer
Show * Please enter the correct information

If you ignore this mail your account can and will be closed permanently.
Once we verify your account, we will reply to your e-mail informing you that we have dropped the investigation.

Regards,

Account Administration Team
Blizzard Entertainment
http://www.blizzard.com/support/
Diablo III , Blizzard Entertainment 2013

Dziś taka wiadomość przyszła ponownie, nie wiem co robić. Ktoś miał podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 10:10, KofeinowyPablo napisał:

Dziś taka wiadomość przyszła ponownie, nie wiem co robić. Ktoś miał podobnie?

Ja miałem. Olej to - to złodzieje próbują włamać Ci się na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 10:38, Abi_Dalzim napisał:

> Dziś taka wiadomość przyszła ponownie, nie wiem co robić. Ktoś miał podobnie?
Ja miałem. Olej to - to złodzieje próbują włamać Ci się na konto.

Dzięki, tak właśnie myślałem, z resztą niedawno dodałem sobie Authenticator, żeby jeszcze bardziej utrudnić życie cwaniakom próbującym ukraść konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy byłby ktoś na tyle uprzejmy by pomóc mi zrobić Ubery, może być kilka osób, sam posiadam 4 maszyny, interesowało by mnie MP4 i więcej .Sam prawdopodobnie nie dam rady.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Vaadeer-2803/hero/2751637
Link do mojego Barba, szału nie ma bo ubieram go w to co znajde/uda się kupić a przy obecnej inflacji i moim szczęsciu do lootu jest to crap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wersja konsolowa tez jest zabezpieczona kodem? Chodzi mi o to, czy po paru dniach/tygodniach grania w diabolo na ps3 będę mógł bez ogródek sprzedać grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 17:00, Qbasmok napisał:

Czy wersja konsolowa tez jest zabezpieczona kodem? Chodzi mi o to, czy po paru dniach/tygodniach
grania w diabolo na ps3 będę mógł bez ogródek sprzedać grę?


Żadnych kodów, postacie nie zapisują sie na serverach a na HDD. Grę możesz odsprzedać bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 17:38, Alehor napisał:

Żadnych kodów, postacie nie zapisują sie na serverach a na HDD. Grę możesz odsprzedać
bez problemu.

Przy graniu przez internet też nie ma żadnych mankamentów? Jakieś online passy or sth?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 17:40, Qbasmok napisał:

Przy graniu przez internet też nie ma żadnych mankamentów? Jakieś online passy or sth?


Nope, ja miałem tylko kod na preorderowe stuffy. Insalacja bez żadnych formalności, wbijasz do gry i grasz. Mam wersję X360 i wątpię by w przypadku PS3 było inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc chyba w takim razie zdecyduje się na wersje konsolową z racji możliwości w późniejszym etapie odsprzedania gry i odzyskania paru złociszy. Ciekawi mnie tylko jeszcze kwestia sterowania, zwłaszcza postaciami dystansowymi - jak jest z namierzaniem przeciwników? Jeżeli jak w przypadku Dungeon Huntera, że gdzie wysuniemy gałkę tam dany pocisk leci to trochę lipa, przynajmniej na vicie ten system się kiepsko sprawował. PS. Wiecie gdzie można diabolo na ps3 dostać w jakiejś optymalnej cenie? Na allegro póki co najlepsza oferta to 169zł z kurirem gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 12:34, Qbasmok napisał:

Więc chyba w takim razie zdecyduje się na wersje konsolową z racji możliwości w późniejszym
etapie odsprzedania gry i odzyskania paru złociszy. Ciekawi mnie tylko jeszcze kwestia
sterowania, zwłaszcza postaciami dystansowymi - jak jest z namierzaniem przeciwników?
Jeżeli jak w przypadku Dungeon Huntera, że gdzie wysuniemy gałkę tam dany pocisk leci
to trochę lipa, przynajmniej na vicie ten system się kiepsko sprawował. PS. Wiecie gdzie
można diabolo na ps3 dostać w jakiejś optymalnej cenie? Na allegro póki co najlepsza
oferta to 169zł z kurirem gratis.

Sterownia jest b.dobre, co do celowania postaciami dystansowymi to :
- trzeba być obróconym w stronę celu - cel wtedy automatycznie się podświetla lub przeskakuje na inne cele, jeżeli chcemy zablokować cel wciskamy jeden z klawiszy i tyle. Blokowanie celu przydaje się podczas ucieczki gdy strzelamy "za pleców " w innych przypadkach nie jest wymagane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy Diabolo nr. czy na konsole:
Widziałem screeny jak 4 osoby na raz grają na jednym ekranie. Zastanawia mnie pewna rzecz. W grze przez Internet każdy może chodzić sobie tam gdzie chce, a jak jest z jednym ekranem i np. 4 osobami? Czy wszyscy muszą trzymać się blisko siebie czy tez może ekran (widoczny obszar) się powiększa żeby n-ty gracz mógł trzymać np. większy dystans od kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się