Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

1 Przyjęcie linehaul 01/11/2006 02:06:52 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1
2 Utworzenie kwitu importowego DPD 31/10/2006 18:58:18 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
3 Magazyn: przyjęcie od kur. 31/10/2006 12:27:51 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1

Nie pojmuje, 7 godzin kurier krążył wokół sortowni, żeby to spowrotem odstawić??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE! Uspokojcie sie my niewiemy czy dostaniecie paczke i czy ja wogle dostaniecie i kiedy dostaniecie wiemy tyle co wy i szcerze powiedziawszy G nas to obchodzi czy sie boicie czy podniecacie czy co tam! DON''T SPAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 10:31, Ufo2 napisał:

1 Przyjęcie linehaul 01/11/2006 02:06:52 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1
2 Utworzenie kwitu importowego DPD 31/10/2006 18:58:18 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1

3 Magazyn: przyjęcie od kur. 31/10/2006 12:27:51 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1

Nie pojmuje, 7 godzin kurier krążył wokół sortowni, żeby to spowrotem odstawić??!!


Hmm, moze dopiero dzisiaj benda sortowac a jutro wysla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni są po prostu dobrzy. W 3 godziny spokojnie by dojechał do Zamościa a on jechał całą noc i odstawił moją przesyłkę gdzieś w Włocławku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo! Ja sie ciesze bo popatrzcie tylko:

1 Linehaul: przyjęcie 01/11/2006 09:55:05 Przesyłka wchodząca do sortowni OPO

A ja jestem z opolskiego więc wypasik juz jest w opolskim! teraz weszla do sortowni w opolskim i kurierzy rusza w moje wojewodztwo jutro, oczywiscie do szkoly nie ide! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 10:46, donaan napisał:

Jesssssssssst w w moim mieście już ^^ jutro czatuje od rana na przesyłkę :)

Ja musze do szkoły iśc bo już za dużo opuściłem ;[ Ale postawię Ojca na czatach, a poza tym nigdy przed 14 nie przyszło a nawet nie jest w moim mieście ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 Przyjęcie linehaul 01/11/2006 05:28:14 Przesyłka wchodząca do sortowni POZ

Moj Gothic jest już w Poznaniu :D
Zamiast zawozić go do sortowni mogli go przywieźć od razu do mnie, to nic, że byłaby to o 5 rano, przynajmniej już bym go miał ;) Hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, nie chwalcie się tym gdzie są wasze paczki i co to kurier nie robi, żeby wam ich nie dać :D, bo ja nawet nie wiem co z nią jest :P Uspokujcie się, gra do was na pewno przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przesyłke musze odbrać osobiści pujde jutro do oddzaiłu w moim mieście i odbiorę bo jak by matka sie dowiedziała ze kupuje gry i jeszcze za 160 zł to bym miał przesrane. Taka matka ze nawet nie pozwala kupować gier, a nie wspomne o czystych płyctach Cd czy DVD mówi ze mam juz ich tyle ze mi juz nie potrzeba wiecej i się wkurza kiedy kupuje nowe. Takie życie, ale tak poza tym jest spoko. Jutro Gothic 3 w mych rekach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 11:05, Toomasi napisał:

Ej, nie chwalcie się tym gdzie są wasze paczki i co to kurier nie robi, żeby wam ich nie dać
:D, bo ja nawet nie wiem co z nią jest :P Uspokujcie się, gra do was na pewno przyjdzie :)

Taaa łatwo ci mówić. Moją wywieźli jeszcze dalej za Warszawę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to nic to moja mama mowi ze poco takie "dziadostwo" kupuje ;/
po prostu moja mama nie zna sie na tym i nie ma zielonego pojecia
ja kupuje zwykla i ja to wkurza ze za 100 zlotych to co by bylo jakbym kupował kolekcjonerka no ale moja mame da sie przekonac jak jej sie wszysciusko opowie <cwaniak>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze w piatek przyjdzie mi awizo do odebrania paczki z gothickiem 3. Nowy komp zakupiony i teraz tylko czekac na paczszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 22:46, Xar91 napisał:

No to gratuluje cierpliwości,lecz my ajko ludzie małej cierpliwości :) niemozemy sie juz doczekać,czekalismy
3 lata i niemamy zamiaru czekać ani chwili dłużej,jeśli jest taka opcja


Wasza sprawa...(już widzę narzekanie...;) - a mi po prostu szkoda psuć sobie przyjemności z gry w momencie, gdy nie wszystkie błędy zostały poprawione. Trzeci patch będzie prawdopodobnie ostatni i poprawi, to co akurat dla mnie jest bardzo ważne w grze - walkę na bliskim dystansie, czyli po prostu walkę mieczem. Drugi patch poprawił wiele rzeczy, ale tego nie. Inna rzeczą nie poprawioną są wszelcy ludzcy NPC - są zbyt łatwi do pokonania, a szczególnie Ci na arenach, w podawanych przeze mnie linkach do wypowiedzi Piranha Bytes Mike Hoge sam przyznał, że rzeczywiście są zbyt łatwi i to będzie poprawione - nie ważne jaki poziom trudności ustawisz teraz nawet "trudnym" są tak samo zbyt łatwi do pokonania. Itd. Trzeci patch pewnie wyjdzie ok. 20 listopada, więc tak długo znowu czekać nie będę musiał - czekałem ponad 3 lata, poczekam i 3 tyg. dłużej...hehe - poczekałbym nawet i pół roku, gdybym miał pewność, że zrobią w tym czasie dodatek, który zmieni znacząco wiele rzeczy w G3. W to jednak nie wierzę Piranha Bytes zapewne będzie chciała solidnie odpocząć po 3 latach harówy zanim się za coś weźmie nowego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Linehaul: przyjęcie 01/11/2006 09:50:01 Przesyłka wchodząca do sortowni JGR

Moja paczka w moim mieście. Podobny do waszych matek jest mój ojciec. Mówi mi tak: "I po co ci to??". Moja mam jest lepsza, bo zawsze jest po mojej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche mi was szkoda podniecacie się tym jak gdyby to był jakiś lek na całe zło ja zamówiłem pre ordera jak dojdzie to będe go miał i tyle ale i tak przed piątkowym popołudniem go nawet nie zainstaluje bo po co sobie psuć zabawe. na 6 rano do roboty trzeba jechać to i wieczorkiem się pograć nie da bo człowiek nie przytomny rano jest. Czekaliśmy na gre tyle że dodatkowy dzień czy 2 nic nie zmieni a poza tym przynajmniej poczekam co tu mądrego wysmarujecie i dowiem się jak to wygląda naprawde. Co do polonizacji nie mam obaw ciekaw jestem jedynie jak bardzo tak naprawde jest poskładana fabuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja paczka godz temu przyjechala do chełma :)

BTW. mi EK kupuje za swoja kase... nie musze nic jej dokladac :P nawet nier mam z czego bo za swoja kase kupilem Obka...i tera zaluje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh kto podkładał glos beziego w G1 i G2 ? I czy będzie ten sam aktor w wersji Polskiej Gothic 3? Za mocno przyzwyczaiłem sie do glosu Bezimiennego z wczesniejszych Gothiców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować