Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2006 o 18:26, ArtuRPGpl napisał:

noale niekotrzy sa malo spostrzegawczy....

przyjdzie tu Moderator i zrobi z nimi pożądek:)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robicie spam.... sami wiecie, że odpowiedzi typu " NO BA ! , TAK ! NIE ! ZGADZAM SIĘ ! NIE ! itd." nie zabardzo się "liczą"....

I znów przełożyli premierę w niemczech na wrzesień... Gothic 3 będzie wciąż na moje urodziny ( 22 kwiecień ) .... ale dopiero w 2007 ( w Polsce ) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 18:31, wdowiakm napisał:

> noale niekotrzy sa malo spostrzegawczy....
przyjdzie tu Moderator i zrobi z nimi pożądek:)
Pozdrawiam


guzik prawda men :) koleś przyznał się do piractwa więc to z NIM zrobią pożądek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.03.2006 o 18:45, WorldWar3PL napisał:

I znów przełożyli premierę w niemczech na wrzesień... Gothic 3 będzie wciąż na moje urodziny
( 22 kwiecień ) .... ale dopiero w 2007 ( w Polsce ) :(

Ale będzie całkowicie spolszczony a do tego zdołasz nazbierać kasy!! Pozdrawiam

A co do spamu to ja zwróciłem tylko uwagę a nie odrazu spamowałem sam spamujesz takimi wypowiedziami!
Jeśli chcesz się wypowiedzieć to nie nalatuj na osoby, które zwracaja uwagę by przetrzegano zasad które mówią że w danym poście obowiązuja wypowiedzi na dany temat który jest zawarty w samym tytule postu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.03.2006 o 18:52, Ponet napisał:

guzik prawda men :) koleś przyznał się do piractwa więc to z NIM zrobią pożądek :)


Kto się przyznał do piractwa?? Bo nigdzie tego nie zauwazyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.03.2006 o 18:52, Ponet napisał:

guzik prawda men :) koleś przyznał się do piractwa więc to z NIM zrobią pożądek :)


- poczytaj sobie kiedy jest data premiery Obliviona, polecam oryginalną stronę twórców gry, a jak nie umiesz po ang. to poproś tatusia...a potem komuś zarzucaj kłamstwo, inaczej tylko się ośmieszasz...

/ehh, sam nie wiem po co to robię...na niektórych nie ma lekarstwa, po prostu muszą podrosnąć/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 18:58, verbum napisał:


> guzik prawda men :) koleś przyznał się do piractwa więc to z NIM zrobią pożądek :)

- poczytaj sobie kiedy jest data premiery Obliviona, polecam oryginalną stronę twórców gry,
a jak nie umiesz po ang. to poproś tatusia...a potem komuś zarzucaj kłamstwo, inaczej tylko
się ośmieszasz...

/ehh, sam nie wiem po co to robię...na niektórych nie ma lekarstwa, po prostu muszą podrosnąć/




hehehe jaki płaczek :) popłakał się i już zaczyna wyzywać :) hehehe i kto tu jeszcze z tatusiem za rączkę (a co do daty premiery to hehehe i tak bedzie przesunieta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.03.2006 o 19:04, Ponet napisał:

hehehe jaki płaczek :) popłakał się i już zaczyna wyzywać :) hehehe i kto tu jeszcze z tatusiem
za rączkę (a co do daty premiery to hehehe i tak bedzie przesunieta)

Mam małą prośbe nie śmieccie tutaj swoimi głupimi kłótniami! załużcie nowy post pod tytułem np. "kłutnie" i tam się wyzywajcie! Rozmawiajcie na temat a nie o tzw. głupotach!
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum o Gothicu III!!! Forum o Gothicu!!! Forum nie tylko o Gothicu!!! Wejdz na www.forumogothicu.fora.pl!!! Dla każdego cus miłego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 19:14, Zworek napisał:

Forum o Gothicu III!!! Forum o Gothicu!!! Forum nie tylko o Gothicu!!! Wejdz na www.forumogothicu.fora.pl!!!
Dla każdego cus miłego!!!

Mogę wiedzieć co ty piszesz?? co tam jest?? Pewnie jakis wirus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 19:18, olki77 napisał:

Gothic to Takie GTA wczesniej :D

Jakie GTA? czy ty wogóle wiesz co mówisz???
Gothic jest gra fabularną a GTA to gra akcji!!!
Idź do tematu o GTA bo widocznie nie wiesz co to jest Gothic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 19:31, wdowiakm napisał:

> Gothic to Takie GTA wczesniej :D
>
Jakie GTA? czy ty wogóle wiesz co mówisz???
Gothic jest gra fabularną a GTA to gra akcji!!!
Idź do tematu o GTA bo widocznie nie wiesz co to jest Gothic!!


Ale on ma rację, w obydwu tytułach mamy bardzo dużą swobodę działania, duży świat do zwiedzania i widok TPP. :D
W Gothic nie ma akcji? Też możemy nazwać ją grą akcji. Między Bogiem a prawdą, jest to właśnie sztandarowe action rpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 18:10, Ponet napisał:

Jakby ci to prosto i przystępnie wytłumaczyć.. byś zrozumiał. Kurierem zazwyczaj piraty nie przychodzą i tak, będzie to oryginał, nawet bym powiedział, że Edycja kolekcjonerska.



ODP->>>wdowiakm

Może rzeczywiście był to mały offtop, za co przepraszam. Jestem fanem obu tych serii, ale jak zobaczyłem nie doinformowanego typka z podpisem "I''m the dummiest" wypowiadającego sie w sposób prostacki na tematy o których nie ma pojęcia to czułem się zobowiązany go w kwestii daty premiery oświecić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 19:36, Krejt napisał:

Ale on ma rację, w obydwu tytułach mamy bardzo dużą swobodę działania, duży świat do zwiedzania
i widok TPP. :D
W Gothic nie ma akcji? Też możemy nazwać ją grą akcji. Między Bogiem a prawdą, jest to właśnie
sztandarowe action rpg.


Może i ma racje ale Gothic jest przede wszystkim grą typu RPG więc niech nie miesza gatunków GTA jest inną grą a Gothic inną! Oto mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ROBICIE TOTALNEGO OFFTOPA !! PRZESTAŃCIE ! NATYCHMIAST WYNOCHA DO TEMATU O GOTHIC 1/2 Z TAKIMI ROZMOWAMI !!!!

Jak myślicie, w ile miesięcy CdProjekt uwinie się z tłumaczeniem ? Ja stawiam na rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 19:38, Ferilas de Rienne napisał:

ODP->>>wdowiakm

Może rzeczywiście był to mały offtop, za co przepraszam. Jestem fanem obu tych serii, ale jak
zobaczyłem nie doinformowanego typka z podpisem "I''m the dummiest" wypowiadającego sie w sposób
prostacki na tematy o których nie ma pojęcia to czułem się zobowiązany go w kwestii daty premiery
oświecić. Pozdrawiam

Ok rozumiem też bym tak zrobił!
pozdrawiam ja również jestem fanem obu gier i czekam na ich premiery z wielką niecierpliwością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 19:43, WorldWar3PL napisał:

ROBICIE TOTALNEGO OFFTOPA !! PRZESTAŃCIE ! NATYCHMIAST WYNOCHA DO TEMATU O GOTHIC 1/2 Z TAKIMI
ROZMOWAMI !!!!

Jak myślicie, w ile miesięcy CdProjekt uwinie się z tłumaczeniem ? Ja stawiam na rok :)

Dobra ja juz się nie mieszam w mniejsze spory:) Przepraszam!
A co do pytania to ja myślę że pół roku góra rok wystarczy by Gothica 3 przetłumaczyć na nasz ojczysty język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.03.2006 o 19:07, wdowiakm napisał:

Mam małą prośbe nie śmieccie tutaj swoimi głupimi kłótniami! (...)


- jeśli to było do mnie, to nie zrozumiałeś...nie wszedłem jeszcze na tym forum w głębszy dyskrus z nikim i nie wejdę. Za młodzi ludzie tu są (poza kilkoma wyjątkami), większości nawet się nie chce czytać postów do końca, bo dla nich więcej niż trzy zdania to już za dużo, nie rozumieją prostych pojęć jak "oficjalna data premiery", a przede wszystkim nie będę wchodził w dyskusję z kimś kto jest 15-18 lat młodszy, bo to lekka przesada...Jedyne co tu robiłem do tej pory to dementowanie plotek i umieszczanie informacji z zachodnich serwisów dotyczących Gothica 3, jeśli takowe się nie pojawiły na stronie tego serwisu (a wiele się nie pojawia). Ostatnio niestety ten wątek schodzi na psy, a moderatorzy nie reagują na spamowanie, wiem jednak, że przeglądanie wszystkich wątków pod tym kątem jest niemożliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować