Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2006 o 10:44, zajacisko napisał:

Chcecie żeby były burze piaskowe?

Zależy-jeśli to będzie czar-z chęcią.Jeśli to będzie efekt na pustyni-nie za bardzo bym się cieszył, chyba, że ta burza piaskowa by nas tylko zpowalniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie sobie najnowszą informację na http://www.gothic.phx.pl/

- oj, coś nie chce mi się wierzyć, że ten NPC z targów, to Bezimienny, chyba KaiRo coś ściemniał...
Z drugiej strony, tyle osób było na tych targach i nikt nie zapytał twórców gry wprost, czy ta postać na ekranie to Bezimienny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 10:51, verbum napisał:

Sprawdźcie sobie najnowszą informację na http://www.gothic.phx.pl/

- oj, coś nie chce mi się wierzyć, że ten NPC z targów, to Bezimienny, chyba KaiRo coś ściemniał...
Z drugiej strony, tyle osób było na tych targach i nikt nie zapytał twórców gry wprost, czy
ta postać na ekranie to Bezimienny.

Ciekawe dlaczego Diego, a nie np. Lee, będzie najważniejszą postacią w grze?Czyżbyśmy mieli z Diego jakiegoś wspólnego wroga?A może Diego chce się zemścić na jakimś Magnacie ze SO?Pożyjemy, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 10:55, plada napisał:

Ciekawe dlaczego Diego, a nie np. Lee, będzie najważniejszą postacią w grze?Czyżbyśmy mieli
z Diego jakiegoś wspólnego wroga?A może Diego chce się zemścić na jakimś Magnacie ze SO?Pożyjemy,
zobaczymy...


A w jedynkę się grało? :) Przecież Diego, to pierwsza spotkana przez Bezimiennego postać w grze, która w dodatku nam pomogła i była tak jakby opiekunem bohatera przez sporą część Gothic 1...potem pojawił się Milten, Lester i Gorn, którzy pomagali przy poszczególnych misjach - a Lee zawsze był z boku, był przywódcą najemników i szefem bohatera lub tylko znajomym, ale zawsze miał własne cele...W Gothic 3 też prawdopodobnie Lee będzie miał na uwadze głównie własną zemstę, w której pewnie będzie mu można pomóc, ale nie będzie biegał z nami, a taki Diego możliwe, że pomoże nam osobiście rozwiązać kilka misji... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 10:51, verbum napisał:

Sprawdźcie sobie najnowszą informację na http://www.gothic.phx.pl/

- oj, coś nie chce mi się wierzyć, że ten NPC z targów, to Bezimienny, chyba KaiRo coś ściemniał...
Z drugiej strony, tyle osób było na tych targach i nikt nie zapytał twórców gry wprost, czy
ta postać na ekranie to Bezimienny.


A ja cie ciesze, jesli sie okaze, ze to Bezi, swoja droga z tymi wlosami bez kucyka wyglada lepiej, bardziej mesko;) choc zdaje sobie sprawe, ze ciezko bedzie sie przyzwyczaic do nowego wygladu naszego bohatera. Jednak prawda jest taka, ze wszystko wyglada u niego po staremu(twarz) tyle tylko, ze nie ma tego kucyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało prawdopodobne że to bezi, bo przecierz na różnych filmikach są różni goście. A mówiono że beziego ukrywają gdzieś tu ktoś pisał. prosze zdięcie beziego z N K troche nie wyszło poruwnaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ale na serio jesli chodzi o twarz to ten z twojego obrazka i ten, ktorego moglismy zobaczyc na GC(UWAGA! NA GC prowadzono zawsze TĄ SAMĄ postać) są bardzo podobni, ta sama broda, brazowe wlosy, układ twarzy...no wszystko. Tylko włosy się nieco roznia, ten z GC nie ma kucyka i ma jakby nieco mniej bujne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...i znacznie lepiej wygląda niż ten brunet z trailera.Tak chyba będzie wyglądać Diego, chociaż troszeczkę za młodo na tym filmiku wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Moim zdaniem Bezio z Games Convention jest nawet podobny do tego z poprzednich części Gothica.

Dnia 01.09.2006 o 11:38, Mr Black napisał:



No oczywiscie, ze jest, ja mniemam sadzic, ze to jest juz ostateczny "prototyp" Bezimiennego w G3. Teraz nalezy sie juz raczej spodziewac jakis drobnych kosmetycznych zmian odnosnie finalnej wersji, ale juz zapewne niewielkich.

Boże, kiedy wreście CDP poda ostateczna cene EK Gothic''a 3 i co w niej będzie?! Kurcze, przecież kazdy chce wiedziec jak najwczesniej ile mu jeszcze brakuje kasy i czy zdazy dozbierac do premiery G3!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 11:43, LordJuve napisał:

No oczywiscie, ze jest, ja mniemam sadzic, ze to jest juz ostateczny "prototyp" Bezimiennego
w G3. Teraz nalezy sie juz raczej spodziewac jakis drobnych kosmetycznych zmian odnosnie finalnej
wersji, ale juz zapewne niewielkich.

Boże, kiedy wreście CDP poda ostateczna cene EK Gothic''a 3 i co w niej będzie?! Kurcze, przecież
kazdy chce wiedziec jak najwczesniej ile mu jeszcze brakuje kasy i czy zdazy dozbierac do premiery
G3!

Hmmm... kosmetyczne poprawki? Może zwrócą mu kucyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 11:55, LordJuve napisał:

Mozliwe, taka opcje nalezy tez przyjac, choc ja nigdy nie bylem fanem tego typu fryzur u mezczyzn.


Ale Bezio bez kucyka, to już nie ten sam Bezio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem...to jak kon u Ferrari czy byk u Lamborghini?:P Jak juz napisalem, jesli bedzie to wszystko bedzie po staremu i mi on nie bedzie przeszkadzal, no, chyba ze bedzie przenikal sie ze zbroja:( A jesli go nie bedzie, no coz...nowe doswiadczenia panowie i panie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napisze tak, jesli ten kucyk ma byc i wystawac jakby byl duchem przez zbroje to nie chce go, ale jesli bedzie sie zachowywal jak przystalo na czesci wlosow to moze byc. Bo zniose brak kucyka, ale niematerialny kucyk jest dla mnie porazka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z resztą... podejrzewam, że gdy już dostaniemy grę, to nie zwrócimy uwagi na takie szczegóły... No chyba, że po pewnym czasie gdy już ochłoniemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować