Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2006 o 19:04, -=Sir=-Yarpen napisał:

Eh Panowie dzień się jeszcze nie skończył :) . Nadzieja nadal jest, bo to popołudnie mozna
dwojako zrozumieć :) . Ponarzekacie po północy :P (chociaż to narzekanie i niecierpliwość wg.
mnie jest nie wskazana, lecz to tylko me skromne zdanie ;) ). Co do wyglądu Bezimiennego to
jest na to jedna rada jak komuś się nie podoba. Trzeba będzie się przyzwyczaić, a przecież
nie jest wcale tak źle ^^



Ech...ale po co oni tak obiecuja, obiecuja a potem milcza? Lubia wyzywac sie nad ludzmi czy cos? Jak nie maja zamiaru nic mowic to moze lepiej siedziec cicho? Dla mnie to jest wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze zaczelu tu sie spekulacje na temat Jaz Z ktory niby powiedzial ze dzisiaj po poludni beda informacje o G3 (premiera itp) ale wam cos pokaze ,pozwole sobie zacytowac jego wypowiedz :"Nieoficjalnie: premiera 19 października, edycja kolekcjonerska zbliżona zawartością do niemieckiej. Oficjalnie będzie pewnie popołudniu. Kochani fani Gothia, brak informacji z naszej strony nie wynika z grzechu zaniechania, albo tego, że Gothic nas "zlewa" (czy raczej my jego). Doskonale zdajemy sobie sprawę z kultowości tytułu i dokładamy wszelkich starań, aby produkt, który znajdzie się na rynku sprostał Waszym oczekiwaniom. Niestety nie da się przeskoczyć niektórych etapów finalizowania pakietów i wydań gry, szczególnie w rozmowach z kontrahentem o dość zawiłych korzeniach."
Napisal on w tej wypowiedzi ze" Oficjalnie będzie pewnie popołudniu" widnieje tam slowo pewnie czyli on tez tego niewiedzial czy bedzie czy nie tylko spekulowal i nikomu nieobiecywal ze napewno sie pojawi dzisiaj jakis news o G3 wiec nieatakujcie go ze znowu zuca obietnice na wiatr bo on niczego nieobiecywal
(a tak na marginesie to czekanie na G3 jets bardzo mile bo mozna podyskutowac jaki bedzie co i jak cieszmy sie tym ze wogule ma wyjsc w tym roku w polsce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ziom to na co teraz patrzysz to jest Bezimienny jakiego zobaczysz w G3
to co widziales na googlach to
ten z dlugimi czarnymi wlosami to Dego
a tego z grzybem to nie kojaze ;)

ale tego ze po za zbroja to nic nie bedzie mozna zmienic w wygladzie Bezimiennego jestem pewien na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech...ludzie, czytajcie.:/ Pisalem juz kilka razy, wiec po co spekuluje i od razu rzuca cien nadzieji na info? Skoro nie jest pewnien a pelni tak odpowiedzialna funkcje to lepiej niech nic nie pisze do czasu, az na gram.pl pojawi sie oficjalne info...przynajmniej nikt sobie nie bedzie robil nadzieji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest wlasnei strategia marketingowa bo niby uchylil rabka tajemnicy ale jednak niemozna mu zazucic tez ze to obiecywal(takie podgrzewanie atmosfery)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż to :) Jak już mówiłem cierpliwości nie zaszkodzi. No i postwcie się na miejscu ludzi pracujących w CDP. Czy czulibyście się dobrze słysząc narzekania, że to nie pasuje albo tamto, że miało info być dzisiaj, a będzie jutro (co nie znaczy, iż rzeczywiście będzie :P )? Czy też nie pracowałby się Wam lepiej gdybyście słyszeli "Spokojnie. Czekaliśmy już tak długo poczekamy jeszcze ten dzień, czy też tydzień" :) ? Tak więc spokojnie informacje pewnie będą w swoim czasie. Nie widzę tędy powodów by się denerwować, czy zadawać non stop te same pytania. Od paru dni śledzę sobie wątek i naprawdę myślę, iż po przeczytaniu, niektórych wypowiedzi mozna by było załamać ręce i spuścić głowę ^^''''''. Tak więc poczekamy zobaczymy i jeszcze raz apeluję o cierpliwość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 19:25, matma3 napisał:

Ale to jest wlasnei strategia marketingowa bo niby uchylil rabka tajemnicy ale jednak niemozna
mu zazucic tez ze to obiecywal(takie podgrzewanie atmosfery)


Wiesz co, ja mam takie podgrzewanie daleko w...no. Nie sa poprostu wzgledem nas fair. Co, ja mam dac im ze 150 zł za gre za 3 tyg pamietajac na jaki stres i frustracje mnie narazili tymi swoimi obietnicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehehehe tzreba dac sobie troche luzu i Tobie tez doradzam sie wyluzowac bo w pazdzierniku napewno sobie pograsz i jak bedziesz chcial to sobie kupisz nawet EK w pazdzierniku bo na 100% bedzie ona w pazdzierniku wydana(gra G3).
A ze niepodaja nam wszystkiego odrazu to dlatego ze niechca zucac slow na wiatr wola sie upewnic czy wszystko bedzie tak jak powinno.

A co do -=Sir=-Yarpen zgadzam sie w nim w 100% , niema co nazekac tylko pochwalic CDP ze wydadza G3 jeszcze w pazdzierniku , bo przeciez mogliśmy czekac z G3 tak jak to bylo z poprzednimi czesciami troche dluzej niz te pare tygodni(2-3 tygodnie).
WEDLUG MNIE POCHWALA DLA CDP ZA TO
(i nienazekajmy tak ze ciagle jest cos zle tylko pochwalmy ich to napewno da im wiecej motywacji niz nazekanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko ciekawi, dlaczego TYLKO Polska ma problemy z G3 (nie liczac ameryki, ale dla niej, ma byc "zamerykanowana" wersja)... Nawet takie kraje jak włochy czy francja nie mają z tym problemu. Może to dlatego, iż polska lokalizacja zawierać będzie również polskie dialogi (w postaci dźwiękowej) ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Polska niema zadnego problemu z G3, to gracze stwarzaja sami te problemy i to niepotrzebnie bo przeciez wiadome bylo ze G3 niewyjdzie 13 pazdziernika bo jest to niemozliwe(no chyba zebysmy mowili po niemiecku) a 2 czy 3 tygodnie przesuneicia niz data premiery G3 w wersji niemieckiej to dlamnie zaden problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Garść informacji dla gothicmaniaków;)

- Nie wiem kto obiecywał dziś newsa (hmmm nie ja, pewnie Jay Z), jesli obiecywał to powinnien być a jeśli nie ma to niedobrze (w jego imieniu przepraszam), na pewno wkrótce będzie.

- Moge uchylić rąbka tajemnicy (w nagrodę za tak niecierpliwe oczekiwanie). Otóż daty premiery nie podamy wcześniej niż 6 października, gdyż wtedy otrzymamy do testowania najnowszą, teoretycznie ostateczną wersję gry i od jej jakości, a konkretnie ilości bugów będzie uzależniona decyzja, czy idzie ona do produkcji czy nie. Oczywiście wydarzenie mogą się potoczyć różnie, kierunku standard (pnkt1.), po optymistycznego (pnkt2), do takiego co wymaga uczenia się cierpliwości (pnkt 3), ale nagradzanej:)

1. Jowood nie podeśle nam jej na obiecaną datę, mimo zobowiązania, gdyż mają palącą sytuację na rynku Niemieckim.
2. Będzie ok, wtedy puścimy grę do produkcji (czyli ok 10-14 dni i premiera)
3. Wersja będzie zabugowana i będziemy negocjować z autorami, kiedy możemy otrzymać nową naprawdę doszlifowaną.

Gdybym miał się zakładać o pieniądze to pewnie postawiłbym na pnkt3. tym bardziej, że ZAWSZE jeśli mamy możliwość staramy się wybrać opcję najlepszą dla jakości produktu, mimo przekleństw jakie się na nas sypią ze strony graczy (taka praca :-\ )

Jak by się sprawa nie potoczyła to podkreślam, że rozmawiamy tu o POJEDYŃCZYCH tygodniach, więc bardzo źle to na pewno nie będzie.

Aha moja wypowiedź, nie oznacza, że nie będzie oficjalnego newsa bardzo niedługo. Będzie, tylko z tego co wiem pierwszy news będzie raczej o zawartości pakietu i o tym jak toczą się prace.

Pozdr.

PS. Bardzo proszę o nieporównywanie syt z Nocą Kruka, z którą były kosmiczne pierepałki z tytułu zmiany praw do Gothica pomiędzy zachodnimi wydawcami (atari i jowood się nie mogły dogadać). Wtedy spowodowało to opóźnienie liczone w miesiącach (choć cały świat poza Niemcami i PL musiał czekać ZNAAAACZnie dłużej). Kiedy nie ma problemów tego typu, Gothic w PL wychodzi bardzo szybko, jako drugi po wersji niemieckiej, i nawet przed wielkimi rynkami tj. USA, UK, czy francja. I tak jak pisałem zrobimy aby tradycji stało się zadość! Howgh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 19:47, matma3 napisał:

Moim zdaniem Polska niema zadnego problemu z G3, to gracze stwarzaja sami te problemy i to
niepotrzebnie bo przeciez wiadome bylo ze G3 niewyjdzie 13 pazdziernika bo jest to niemozliwe(no
chyba zebysmy mowili po niemiecku)

Co ty gadasz? Hiszpania, Włochy, Francja i Anglia nie gadają jakoś po niemiecku i mają premiere 13 października...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko wiesz Hiszpania ,Francja , Wlochy czy UK to wieksze rynki od polskiego to napewno tez wplunelo na to ze mu dostaniemy troche puzniej G3 (a z tego co slyszalem oni maja wersje z napisami-ale tak tlyko slyszalem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować