Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2006 o 16:30, LordJuve napisał:

Kase na EK mam, ale nie kupie przez ta skóre...a wiecie co, zeby tak obroncy praw zwierząt
wycofali tą EK z rynku, tak wam na złość...:/ Co tam, skora tu, sktora tam...

Wypluj te słowa człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:30, LordJuve napisał:

Kase na EK mam, ale nie kupie przez ta skóre...a wiecie co, zeby tak obroncy praw zwierząt
wycofali tą EK z rynku, tak wam na złość...:/ Co tam, skora tu, sktora tam...


LoL obroncy praw zwierząt ... To czemu nie wycofują ciuchów ze skóry ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem EK Gothic 3 i mam pytanko , czy to normalne , że po wysłaniu zamówienia dalej mam produkt w koszyku i dopisek , że zamówienie zostanie wysłane dopiero 31 października gdy produkt będzie dostępny.Pierwszy raz zamawiam w pre-order i stąd moje wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:38, KrzychW napisał:

Właśnie zamówiłem EK Gothic 3 i mam pytanko , czy to normalne , że po wysłaniu zamówienia dalej
mam produkt w koszyku i dopisek , że zamówienie zostanie wysłane dopiero 31 października gdy
produkt będzie dostępny.Pierwszy raz zamawiam w pre-order i stąd moje wątpliwości.

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:30, LordJuve napisał:

Kase na EK mam, ale nie kupie przez ta skóre...a wiecie co, zeby tak obroncy praw zwierząt
wycofali tą EK z rynku, tak wam na złość...:/ Co tam, skora tu, sktora tam...

Powinni też wycofać mięso ze sklepów i meble z drewna (bo drzewa też cierpią). Nie przesadzasz troszkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:30, LordJuve napisał:

Kase na EK mam, ale nie kupie przez ta skóre...a wiecie co, zeby tak obroncy praw zwierząt
wycofali tą EK z rynku, tak wam na złość...:/ Co tam, skora tu, sktora tam...

tutaj takie cos pisze a pewnie wcinasz mieso jak glupi :P
jak sie zabije swinie dla miesa to skora zostaje... i lepiej ja oprawic np ta ksiege niz wyrzycic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:51, orcwarrior napisał:

Czy mi się wydaje czy w EK nie bedzie Art of Gothic? :/


będzie, tylko w większym formacie i z twardą okładką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:51, orcwarrior napisał:

Czy mi się wydaje czy w EK nie bedzie Art of Gothic? :/

Ten albumik to "Art of Gothic" który można nabyć zamawiając egzęplasz w sklepie.gram.pl.

Post Jay Z:

Dnia 11.10.2006 o 16:51, orcwarrior napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez Evil Khan

Dnia 11.10.2006 o 16:51, orcwarrior napisał:

Ten album to taki tylko że polski ? :
http://www.halycon.de/index.php?templateid=artikel&id=89



Ahaś :)

Link: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=12981&pid=56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:35, Furusu napisał:

> Kase na EK mam, ale nie kupie przez ta skóre...a wiecie co, zeby tak obroncy praw zwierząt

> wycofali tą EK z rynku, tak wam na złość...:/ Co tam, skora tu, sktora tam...

LoL obroncy praw zwierząt ... To czemu nie wycofują ciuchów ze skóry ?:P


Bo ludzie musza w czyms chodzic, choc ci ktorzy chodza cali w skorze to nadete dziady i tyle. A tutaj chodzi TYLKO o pudełko do gry a nie buty...ech, jestescie idiotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:56, LordJuve napisał:

ech, jestescie idiotami.

Prosiblym o zachowanie umiariu w kierowaniu inwektyw w kierunku innych uczestnikow tego forum. Inaczej otrzymasz degradacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:56, LordJuve napisał:

> > Kase na EK mam, ale nie kupie przez ta skóre...a wiecie co, zeby tak obroncy praw
zwierząt
>
> > wycofali tą EK z rynku, tak wam na złość...:/ Co tam, skora tu, sktora tam...
>
> LoL obroncy praw zwierząt ... To czemu nie wycofują ciuchów ze skóry ?:P

Bo ludzie musza w czyms chodzic, choc ci ktorzy chodza cali w skorze to nadete dziady i tyle.
A tutaj chodzi TYLKO o pudełko do gry a nie buty...ech, jestescie idiotami.


nooo, pozatym te zwierzeta nie cierpia bo zazwyczaj to jest tak:

zwierze idzie na uboj czyli robione zostaje na jedzenko ktore jesz i nic nie mowisz, skora jest do wyrzucenia ale ludzie intelegetni wpadli na pomysl zeby mozna bylo ja uzyc do pudelka na gry, podejrzewam ze skora bedzie z krow rob bardziej ze swini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:56, LordJuve napisał:

Bo ludzie musza w czyms chodzic, choc ci ktorzy chodza cali w skorze to nadete dziady i tyle.
A tutaj chodzi TYLKO o pudełko do gry a nie buty...ech, jestescie idiotami.

Hej, bez takich tekstów proszę. Możesz się nie zgadzać z naszymi poglądami, ale takie epitety są nie na miejscu.

Leiej żeby świńska skóra trafiła na pudełko gry, niż żeby gniła za rzeźnią przez 2 tygodnie.
Świnie, z których robione są okładki G3 i tak już nie żyją, więc nie mam wyrzutów sumienia. Skórzana okładka to rzecz bardzo klimatyczna i jak najbardziej odpowiadająca grze. To duży plus tej edycji i nie rozumiem, czemu mianoby z tego zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... troszkę się zawiodłem na EK... nie,nie zrozumcie mnie źle, sama w sobie jest naprawdę niezła...ale...
Ech,to wszystko przez zwykłą edycje... bo czym się one tak naprawdę różnią? Chyba tylko tym,że mapa jest skórowana,tak samo jak pudełko... no i mamy dodatkowy album...a nie,jeszcze wisiorek(tylko że on już w jedynce był)

Mimo tego,chyba jednak zostane przy zwykłej.

I dajcie sobie spokój z powoływaniem się na prawa zwierząt,czy coś takiego.Skóra pewnie jest i tak już po zabitych wierzakach które poszły na mięcho, a nie zabite tylko po to,bo CDP potrzebował skóry na Gothica3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja obserwuję każdą stronę tematu od paru dni i czasem boję się napisać, żeby nie rozpocząć nowej kłótni...
Skóra - tak, jest po martwych zwierzakach. Tak, jest miła w dotyku. Nie - nie gnije
Moje pytanie - mapa - w EK jaka w końcu będzie? Jeżeli miała by przypominać takie prawdziwe, stare mapy (nieco miękkie), to za EK i więcej mogę zapłacić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 17:32, Czarkinson napisał:

Ja bym zamówił EK tylko że teraz zaczyna sie okres wysypu dobrych gier i musze oszczędzać na
Dark Messiaha więc mi edycja zwykła wystarczy.

Ja na Gothicu nie oszczędzam ta gra jest THE BEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie co tak się cieszymy G3 każdy już zamówił (ja też :P), ale trapi mnie jedna rzecz, za pewien czas rok, może więcej wszyscy przesiądą sie na Viste, wyjdą karty z DX10, a jak wiadomo Vista będzie kompatybilna wstecz do wersji DX9.0 a GI i GII były robione na 8.0 albo 8.1 nie pamiętam, i co my wtedy poczniemy bez tej gry :(.


mam nadzieje że ktoś wymyśli jakiś sprytny program do starych gier albo coś w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować