Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2006 o 15:36, LordJuve napisał:

Jestem nieco rozczarowany...:/
Po pierwsze, pudełko z PRAWDZIWEJ skóry? Niech mi ktoś z CDP wyjaśni z jakiego zwierzątka
ta skora jest?:/
Wracamy sie do średniowiecza, wtedy tez lubili bardzo skorowac rozne PIERDOŁY(tak,
pudełko do gry to pierdoła w porownaniu ze skóra, ktora została uzyta).
Czym mapa ze zwykłej edycji różni sie od tej z EK? Tylko materiałem?

Jestem zawiedziony szczerze powiedziawszy...numerek unikalny? O loool...kto na to bedzie patrzył.
To wszystko 60 zł drożej, jesteście żałośni i tyle. Dlaczego EK Dark Messiah of Might and Magic
lub EK Heroes V mozna kupic tak tanio w porownaniu z ta do G3?
Już wiem dlaczego zwykła edycja jest taka niby wypasiona...bo CDP zdaje sobie sprawe, ze ich
super(drogiej) EK nikt nie kupi.
Żenada.



Ja EK kupie ze względu na album bo uczę się za grafika a projekty Piranii w 3DS MAX są jak dla mnie na wysokim poziomie.. Widziałem już parę skreenów i filmików i to interesuje mnie najbardziej.. Reszta w sumie rzeczywiście była w podstawce poza amuletem, a ta skóra to rzeczywiście nic takiego bo u mnie pudełko zawsze i tak leży gdzieś w kącie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo kosmicznej (jak dla mnie) ceny, jednak kupię. Mam tylko pytanie: dlaczego taka cena? Zbieram kasę na sprzęt do PC, a tu EK Gothica 3 160 zł! 30 zł drożej, niż się spodziewałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem. Za 30 zł raczej nic nie kupię ;D A po namyśleniu odpowiem na moje pytanie: Cena jest wysoka, bo dużo ludzi kupi EK a CDP chce więcej zarobić, ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:09, Mediv napisał:

Mimo kosmicznej (jak dla mnie) ceny, jednak kupię. Mam tylko pytanie: dlaczego taka cena?
Zbieram kasę na sprzęt do PC, a tu EK Gothica 3 160 zł! 30 zł drożej, niż się spodziewałem.

Ale jaka wypasiona art of gothic w A4 stary!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co?? (bez urazy) ale rozwalacie mnei tekstami ze G3 EK jest zadrogie czy np zaskoczyla was taka wyskoa cena EK, ludzie pzreciez to EK a nie zwykle wydanie moim zdaniem to i tak jest tanio na EK bo popatrzcie sobie na inne wydanie EK roznych gier to chodza nawet po 250 zł wiec moim zdaniem jest cena EK akurat perfekcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:12, Mediv napisał:

Wiem, wiem. Za 30 zł raczej nic nie kupię ;D A po namyśleniu odpowiem na moje pytanie: Cena
jest wysoka, bo dużo ludzi kupi EK a CDP chce więcej zarobić, ot co!

Zastanów się... skóra, artbook w A4, wisiorek, mapa na płutnie, gra, instrukcja, poradnik, pudełko, płyta z muzyką... 160 zł to nie jest dużo za taki zestaw.

a nawet jeśli... CDP to przecież nie Caritas :P O to im właśnie chodzi w sprzedawaniu gier... chcą zarobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:14, matma3 napisał:

Wiecie co?? (bez urazy) ale rozwalacie mnei tekstami ze G3 EK jest zadrogie czy np zaskoczyla
was taka wyskoa cena EK, ludzie pzreciez to EK a nie zwykle wydanie moim zdaniem to i tak jest
tanio na EK bo popatrzcie sobie na inne wydanie EK roznych gier to chodza nawet po 250 zł wiec
moim zdaniem jest cena EK akurat perfekcyjna


Ja nie cierpię na nadmiar pieniędzy, to takich komentarzy nie będę wygłaszał, chociaż macie rację xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, co to za skóra.Sztuczna czy prawdziwa?No i skąd Jowood mają te skóry?Czyżby wyłapywali szczury z piwnic swoich pracowników, a potem wiadomo co robili?No i jeśli to nawet prawdziwa skóra, to skąd ta cena?Przecież skóry w tych czasach są takie drogie, że szkoda gadać.Bardzo mnie to interesuje.No i jeszcze ten amulet-z jakiego on jest metalu?Normalnego czy szlachetnego?Dla mnie to troche podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja EK nie kupie bo...
-skórowanie pudełka jest dla mnie barbarzyństwem w XXI wieku, nie rozumiem kompletnie tej decyzji CDP,
-cena nie jest adekwatna do zawartosci w porownianiu ze zwykła edycja G3 czy innymi EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:17, plada napisał:

Zastanawiam się, co to za skóra.Sztuczna czy prawdziwa?No i skąd Jowood mają te skóry?Czyżby
wyłapywali szczury z piwnic swoich pracowników, a potem wiadomo co robili?No i jeśli to nawet
prawdziwa skóra, to skąd ta cena?Przecież skóry w tych czasach są takie drogie, że szkoda gadać.Bardzo
mnie to interesuje.No i jeszcze ten amulet-z jakiego on jest metalu?Normalnego czy szlachetnego?Dla
mnie to troche podejrzane.


Raz: Skórę można kupić. Nie trzeba przecież samemu polować, nie?
Dwa: Uważaj, bo ci dadzą amulet ze złota albo srebra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:16, Mediv napisał:

> Wiecie co?? (bez urazy) ale rozwalacie mnei tekstami ze G3 EK jest zadrogie czy np zaskoczyla

> was taka wyskoa cena EK, ludzie pzreciez to EK a nie zwykle wydanie moim zdaniem to i
tak jest
> tanio na EK bo popatrzcie sobie na inne wydanie EK roznych gier to chodza nawet po 250
zł wiec
> moim zdaniem jest cena EK akurat perfekcyjna

Ja nie cierpię na nadmiar pieniędzy, to takich komentarzy nie będę wygłaszał, chociaż macie
rację xD

Wiesz tez niecierpie na nadmiar kasy ale zbieralem przez 2 lata na G3 i uzbieralem tyle ze moge kupic EK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:18, LordJuve napisał:

Ja EK nie kupie bo...
-skórowanie pudełka jest dla mnie barbarzyństwem w XXI wieku, nie rozumiem kompletnie tej decyzji
CDP,

To nie CDP to wymyśliło, tylko Jowood.

Dnia 11.10.2006 o 16:18, LordJuve napisał:

-cena nie jest adekwatna do zawartosci w porownianiu ze zwykła edycja G3 czy innymi EK.

Dla mnie cena jest wporządku.Trzeba było sobie odkładać.Ja już od dawna wiedziałem, że sobie kupie EK, więc odkładałem kase i proszę-EK jak w buźkę strzelił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skóra rządzi, skórzane buty, kurtki. Jakie tam barbażyństwo, biorąc pod uwagę czasy w których Gothic się dzieje to jest to bardzo dobrze dobrane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować