Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2006 o 22:37, cinus` napisał:

jak ktoś chce sobie screenów po oglądać to niech śledzi ten temat na forum JoWood
http://forum.jowood.com/showthread.php?t=124134&page=6
ludzie już grający w Gothica 3 zamieszczają tam swoje screeny :)

wiesz Cinus za prace ktorą wykonałeś chyba zasponsoruję ci G3EK...a conajmniej masz u mnie dużżżże piwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 23:07, shrekinator napisał:

wiesz Cinus za prace ktorą wykonałeś chyba zasponsoruję ci G3EK...a conajmniej masz u mnie dużżżże piwko :)


piwko wystarczy ;)
BTW jako założyciel tego tematu mógłbyś pomyśleć o zmianie nazwy, bo można powiedzieć, że nazwa powoli przestaje być aktualna, więc pasowałoby dać coś bardziej w czasie teraźniejszym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 00:36, Havoc666 napisał:

Wie ktos moze na jakich zabezpieczeniach bedzie polska wersja? Tages plus JoWood X-Prot?


Tak jak wszędzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi ile dokładnie jest frakcjii do przyłączenia bo widziałem rózne wersje jedni twierdzą, że 4 inni , że więcej( bo magowie i druidzi) oraz czy będzie niższa klasa i wyższa tak jak w Gothicu 1 i 2 czyli (straznik miejski palladyn, najemnik łowca smoków, nowicjusz-mag-arcymag) itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten amulet to ja już mam :)
Był w pierwszym wydaniu G1 razem z kartami.
Książeczna nawet niczego sobie :P
A Artbook zapowiada się ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cztery posty pod rzad. Trzy dotyczace JEDNEJ sprawy. Otrzymujesz ostrzezenie. Nastepnym razem mozesz otrzymac degradacje za spam. Czasami lepiej poczekac chwile i dopisac cos do nieopubllikowanego jeszcze posta zamiast tworzyc nowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czasem jest tak ze nik tu nie pisze prze kilka godzin a jak napisalem juz 2 posty i co mam czekac za ktos cos mi odp. to troceh bez sensu zreszta to sa tylko zdjecia i wrzucilem je zeby kos mog je obejzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować