Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2006 o 13:39, KrzychW napisał:

> Przyłączam się, również potwierdzam zamówienie EK Gothica.
Tzn. opłaciłeś zamówienie nie czekając na mail?
Dopytuję się , ponieważ jak w tym momencie wchodzę w to zamówienie , pojawia się komunikat
, że towar jest jeszcze niedostępny , status zamówienia to oczekiwanie na płatność i 5 dni
przed wysyłką zostanę powiadomiony.Teoretycznie do wysyłki zostało mniej niż 5 dni i stąd wątpliwości
, zwłaszcza , że przy zamawianiu gry miałem problemy z zatwierdzeniem transakcji.

Nie nie, ja płacę przy odbiorze, po prostu nie mam ochoty już czekać na potwierdzającego maila ;P
Coś im się nie spieszy za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 10:45, KrzychW napisał:

Czy ktoś dostał już maila dotyczącego płatności za G3?Planowana wysyłka to 31-10-2006 , a w
poczcie jaką dostałem po złożeniu zamówienia , była informacja , że na 5 dni przed wysyłką
otrzymam mailową informację odnośnie płatności.Do 31 zostało mniej aniżeli 5 dni , a wieści
żadnych nie ma.
A może już popłaciliście nie czekając na pocztę.


Miałem maila wczoraj rano, zapłaciłem z konta i zaraz miałem potwierdzenie :) (zwykła edycja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 13:50, Kiri- napisał:

Miałem maila wczoraj rano, zapłaciłem z konta i zaraz miałem potwierdzenie :) (zwykła edycja)

A ja nie mam do tej pory i zastanawiam się , czy o mnie przypadkiem nie zapomniano , a potem będzie kicha , a nie Edycja Kolekcjonerska.Nie wiem , jak są rejestrowane przelewy w weekend.Jak dziś nie zapłacę , to może dopiero 30 będzie tak możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaden nowy patch nie wyszedl. CDP zrobila nas w balona ze czekaja az wszystkie wazniejsze bugi zostana wyeliminowane. Nie bylo warto czekac widze... zamiast wypuscic gre wczesniej to CDP zabawila sie naszym kosztem. Gratuluje CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 13:57, Havoc666 napisał:

Zaden nowy patch nie wyszedl. CDP zrobila nas w balona ze czekaja az wszystkie wazniejsze bugi
zostana wyeliminowane. Nie bylo warto czekac widze... zamiast wypuscic gre wczesniej to CDP
zabawila sie naszym kosztem. Gratuluje CDP.


Tak ale do zeszlego tygodnia skonczono prace nad drugim patchem, tak wiec jest mozliwosc ze ten patch zostal zaimplementowany. Tego nie wiadomo . Juz kilka razy mowie o liscie poprawek czy cos w tym stylu ale nic nie slychac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 14:03, Darko82 napisał:

Tak ale do zeszlego tygodnia skonczono prace nad drugim patchem, tak wiec jest mozliwosc ze
ten patch zostal zaimplementowany. Tego nie wiadomo . Juz kilka razy mowie o liscie poprawek
czy cos w tym stylu ale nic nie slychac ....

No cos Ty, zaden drugi patch nie powstal, ani nie jest w zadnym staniu ukonczenia. JW cos przebakiwalo o grudniu... Nie wiem skad takie informacje. CDP zrobil z nas balona (ale akurat ja nie wierzylem im), tlumaczac swoje problemy bledami gry - to bylo im na reke. A teraz siedza cicho i jzu patrza na konto jak im kasa przybywa. Ale coz CDP ma zarabiac, a ze przy okazji kiwa klientow to co tam. A ze polonizuja? No jakby nie zainwestowali w polonizacje to by nikt gier nie kupowal u nich. Takze jestescie oszukancami i nie mowicie prawdy, krecac tylko jak sie da. Odpisalibyscie cos. Przeprosili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skad takie informacje. CDP zrobil z nas balona (ale akurat ja nie wierzylem

Dnia 27.10.2006 o 14:17, muchy-polatuchy napisał:

im), tlumaczac swoje problemy bledami gry - to bylo im na reke. A teraz siedza cicho i jzu
patrza na konto jak im kasa przybywa.


Na forum niemieckim podano taka informacje. Drugi patch ma wyjsc juz niedlugo. Ja tylko czytalem tlumaczenie na www.rpgdot.com ( wczoraj ) Tak wiec nie mam pojecia ile jest w tym prawdy i czy ten patch bedzie zaimplementowany. Natomiast jesli NIE , to z przykroscia sie z toba zgadzam !!!

Niech ktos sie wrescie odezwie i opublikuje liste tych poprawek, jesli takie wogole istnieja, jak CD PROJEKT nie chce stracic wiarygodnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie cieszylbym sie z patcha wydanego jak najszybciej - to oczywiste. I jesli CDP wynegocjowalo/postaralo sie by w naszej wersji byl juz (rzekomy; daj Boze) nowy jakis patch to na kolanach z krakowa do czestochowy pojde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie wiem czemu PB nie przesunęło premiery, nawet o jeden miesiąc. Przecież te bugi, które występują w tej wersji bardzo przeszkadzają w grze. Gra ma wielki klimat, ładną grafike, fajny system walki i wszystko co fajne ale te bugi naprawdę obniżają ocenę gry. To ja już wolę pograć nawet w grudniu dopiero ale przynajmniej w gre, którą przechodzi się z przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 14:40, muchy-polatuchy napisał:

Ja osobiscie cieszylbym sie z patcha wydanego jak najszybciej - to oczywiste. I jesli CDP wynegocjowalo/postaralo
sie by w naszej wersji byl juz (rzekomy; daj Boze) nowy jakis patch to na kolanach z krakowa
do czestochowy pojde.


W naszej wersji która dostaniemy prawdopowdobnie 2 listopada bedzie zaimpletowany w grę najnowszy w gre patch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 14:44, wilku-pl napisał:

Ja w ogóle nie wiem czemu PB nie przesunęło premiery, nawet o jeden miesiąc. Przecież te bugi,
które występują w tej wersji bardzo przeszkadzają w grze. Gra ma wielki klimat, ładną grafike,
fajny system walki i wszystko co fajne ale te bugi naprawdę obniżają ocenę gry. To ja już wolę
pograć nawet w grudniu dopiero ale przynajmniej w gre, którą przechodzi się z przyjemnością.


I''m new in over her but pls don''t spam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 14:45, DC666 napisał:

W naszej wersji która dostaniemy prawdopowdobnie 2 listopada bedzie zaimpletowany w grę najnowszy
w gre patch!

W sumie paranoja, bo z kilku zrodel sa inne informacje. Ja gdzies ostatnio natknalem sie na linki gdzie wypowiadali sie jacys goscie od G3 i ta m mowili, ze drugi patch zrobia na grudzien, ale i ten nie bedzie mial wszystkich poprawek (niektore sa tak bardzo radykalne, ze trzeba wiecej czasu na testy). Teraz z kolei slysze, ze jest nadzieja, ze nasza wersja bedzie miala nowego patcha... ale jesli moge uwierzyc, ze nowy patch wyjdzie wczesniej niz w grudniu... to za ciny ludowe nie wierze w to, ze z nasza wersja bedzie jakis nowy patch. Dlaczego? Bo juz bylby udostepniony wersjo, ktore sa dostepne (ang/niem). Nasze plytki przeciez juz sa wytloczone (mam nadzieje) ALe narazie cisza przeciez, zaden patch nie wyszedl. Ciezko mi uwierzyc, ze jestesmy narodem graczy wybranych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co Mike nie odezwałeś sie do tej pory czyli po prostu opóźnienie jest z waszej winy, a nie jak twierdziliście
PB (co prawda gra ma błędy ale mogliście ją wydać wcześniej - ptacha możnabyło ściągnąć juz w dniu premiery).
Wniosek z tego prosty CDP ma w głębokim poważaniu klientów, obchodzą ich tylko i wyłącznie nasze pieniądze.

ps. Wbrew pozorom CDP jest naprawde dobre w kilku dzieidzinach np. w ściemnianiu i zrzucaniu winy na innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja się często zastanawiam, dlaczego premiera została przesunięta o tak długi czas :) , 1 patch został wydany dzień przed oficjalną premierą gothica III ale to nie zobowiązuje do przesuwania premiery o taką ilość czasu, a 2 patch zostanie wydany najprawdopodobniej za kilka MIESIĘCY, więc napewno go u nas nie będzie, morał: ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że widze same minusy:
rodzime wydania G3 zarówno zwykłe jak i kolekcjonerskie są lepiej "wyposażone" od wydań w pozostałych krajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować