Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2006 o 19:07, 0Michał0 napisał:

Moim zdaniem płytki są dla nas wytłoczone ,tylko że został wydawcy zostało kilka spraw formalnych
do
załatwienia. Na pewmo również patch-e będą miały zmieniony kod na polski, bo jak by inaczej

zainstalować je w wersji poskiej z innym kodem językowym, co?


oprogramowania na ogół nie piszę się po polsku, angielsku czy niemiecku - używa się do tego np. C, C++, Javy itd. Także to o czym piszesz nie ma ŻADNEGO znaczenia! Patch to nic innego jak skompilowany kawałek kodu źródłowego, który podmienia albo plik wykonywalny, albo jakieś biblioteki. Kwestie lokalizacji nie mają tu żadnego znaczenia! Takie rzeczy jak dialogi, texty menu, nazwy itp trzymane są na ogół nie w kodzie źródłowym ale w plikach zasobów (resource). Zrozumcie to w końcu! Plz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 19:13, DC666 napisał:

PS. na 99% bedzie ten 2 patch w grze odrazu naszej PL przeciez cpd mowila ze przedluzaja specjalnie
bo czekaja na patcha


skąd masz taką pewność? ja tam np. nie mam pojęcia ile trwa cykl produkcji w tłoczni, ale sądze, że gdyby mieli dołożyć patcha nr 2, który pojawił się raptem parę godzin temu, to nie ma najmniejszych szans na to, żeby dali radę rozpocząć wysyłkę 31.10. Jeśli nawet teraz zaczęłoby się to tłoczyć dzień i noc przez cały weekend to jeszcze kwestia zapakowania do pudełek, foliowania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 19:59, indigo napisał:

w tym wątku (in english) ludzie dzielą się na gorąco wrażeniami po wgrania patcha nr 2 :

http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?s=b3772b57ab79b0201fae5fb3ec9dda6e&t=156915

Dzięki za newsa ;)

Czytam, czytam i... przestaję, bo troszkę to zdradza elementów gry :)

Jakkolwiek cieszę się, że słońce nie będzie świeciło przez góry i budynki :D
Oby tak dalej... ponoć AI ma być lepsza i NPC będą reagować.

Najbardziej mnie rozbawiła informacja, że niektóre postacie będą martwe po ich pokonaniu :)
Rozumiem, że błąd polegał na tym, że były nieśmiertelne :)
Albo na tym, że padały na ziemię nie ginąc, a przy próba dobicia ich kończyła się sprzeciwem reszty.

W programowaniu takich rzeczy najgorsze jest rozpatrywanie wszystkich przypadków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 19:41, game master 2 napisał:

Czyli jednak sa poziomy w G3 (NIEE!!!;/)

Tak są, ale z tego co wiem to easy i medium są dla zupełnych noobów, bo o ile się nie mylę jesteś tam niezniszczalny. Przynajmniej jest tak napewno na easy.
Muszę zagrać na patch''u 1.08 i zobaczyć jak teraz trudne są dziki po zmniejszeniu ich trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 20:03, Night Elf napisał:

Albo ja jestem niedorozwiniety, albo nie potrafie zabic pernamentnie...

Powie mi ktos jak zabic by te orki potem nie wstały jakby nigdy nic?



Co do Twojego pytania,to tak sie ma zprawa z orkami:
najpier ich "powalasz" kiedy beda na ziemi po prostu przytrzymaj prawy przycisk myszki wtedy sie "podswietli" i nastepnie przytrzymaj lewy wtedy go dobijesz...

Siedze na tym temacie od 2h i niewidze,żeby ktoś co coś bardziej sensownego o samej grze napisał,podzielił się wrażeniami itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 19:47, indigo napisał:

> PS. na 99% bedzie ten 2 patch w grze odrazu naszej PL przeciez cpd mowila ze przedluzaja
specjalnie
> bo czekaja na patcha

skąd masz taką pewność? ja tam np. nie mam pojęcia ile trwa cykl produkcji w tłoczni, ale sądze,
że gdyby mieli dołożyć patcha nr 2, który pojawił się raptem parę godzin temu, to nie ma najmniejszych
szans na to, żeby dali radę rozpocząć wysyłkę 31.10. Jeśli nawet teraz zaczęłoby się to tłoczyć
dzień i noc przez cały weekend to jeszcze kwestia zapakowania do pudełek, foliowania..


A czemu nie przyszlo ci na myśl ze patch był juz dołozony okolo 5 dni temu a teraz dopiero puściła PB na neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 21:00, DC666 napisał:

Mogbys przetlumaczyc cos albo chociaz skrocic czy jest ok czy nie?:)

Pozwolicie, że się tym zajmę ;)

Angielski znam na szczęście o niebo lepiej, niż niemiecki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 21:25, Monastor napisał:

> Mogbys przetlumaczyc cos albo chociaz skrocic czy jest ok czy nie?:)
Pozwolicie, że się tym zajmę ;)

Angielski znam na szczęście o niebo lepiej, niż niemiecki ;)


Wprzo oczekujemy :D Tylko tak ogolnikowo poczytaj czy patch duzo robi i wogle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej mam pytanie:
Czy jak wchodzicie na gram.pl to jest napisane Gothic 3 nadchodzi za 2 godz. 20 min


( a tak wogle to jak jakieś teksty po niemcu o gothic 3 to ja chentnie przetlumacze [biegle gadam po niem.] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, Panowie, to ile czasu zostało nam do premiery? :) Ja już jutro robię porządek w kompie, instaluję nowe sterowniki, etc., żeby "goticzek" mi dobrze działał :) Mam nadzieję, że spokojnie, na tych średnich detalach sobie pogram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 dni i dwie godziny szczerze muwiąc to miłe ze strony cda że umieścili zegar można na bieżąco badać ile czasu zostalo i to daje takową pewnośc ze nie przesuną premiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować