Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2006 o 15:57, wdowiakm napisał:

> I może w końcu Lee ujrzy sprawiedliwość, gdyż został wysłany nieprawnie do GD....
I moze my Lee pomozemy ujrzeć tą sprawiedliwosc :)) Pozdrawiam


Z tego co wiadomo na temat fabuły, to była mowa, że bezi będzie miał wkład w zemstę Lee na tych co wrobili byłego generała w zabójstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeśli chodzi o rolę generała Lee G3 to będzie ona ważna, ponieważ w razie poważnego konfliktu z orkami np. dojścia do otwartej bitwy, my jako bezimienny będziemy bronić jakiegoś terytorium wraz z uklepanym wojskiem a Lee po odzyskaniu dawnych przywilejów wspomoże nas swoimi rebeliantami,(coś jak przybycie króla Teodena pod minas tirith we władcy pierścieni) co zaowocuje wygranym starciem. A Lee zostanie obwieszczony nowym władcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie myslcie sobie ze jestem tu supermegasuper nie obczajony tylko pytam mozna juz kupic na gram.pl gothica 3 ( banalne pytanie ale nie wiem ) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 16:09, barteg napisał:

Nie myslcie sobie ze jestem tu supermegasuper nie obczajony tylko pytam mozna juz kupic na
gram.pl gothica 3 ( banalne pytanie ale nie wiem ) !

Można zamówić, ale egzęplasz G3 dostaniesz po premierze w zwyklej edycji.

P.S.
Swoją drogą, chciałbym zobaczyć ten filmik 12 min GameStara, musibyć naprawde ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 15:36, wdowiakm napisał:

> LUDZIE !! JA JUZ NIE WYTRZYMUJE TEGO OCZEKIWANIA JAK OGLADAM TRAILERY TO NORMALNIE NIEWIEM

> AZ LZA SIE W OKU KRECI!!!! JA CHCE JUZ GOTHIC! I TA MUZYKA AZZ CUDO!

Kolego ale nie musisz krzyczeć, wszyscy czekają z niecierpliwościa dam Tobie radę weź zainstaluj
sobie część pierwszą i zacznij jeszcze raz przechodzić naprawde działa uwież ja juz w tym roku
przechodze jedynke chyba z 15 raz i działa. Pozdrawiam:)


sry nie wytrzymalem bo dopiero ogladalem trailer heh:D:D ta gra jest fascynujaca a gothic 1 i resze to miedzy 10-12 razy przeszedlem juz nie pamietam mam duzo gier i w nie gram ale nic nie jest w stanie zaspokoic mysli o Gothicu, jak zagram w demo to juz wogle nie bende sie mogl doczekac tylko zeby to demo pl było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 16:13, Lord Riven napisał:

> Nie myslcie sobie ze jestem tu supermegasuper nie obczajony tylko pytam mozna juz kupic
na
> gram.pl gothica 3 ( banalne pytanie ale nie wiem ) !
Można zamówić, ale egzęplasz G3 dostaniesz po premierze w zwyklej edycji.

P.S.
Swoją drogą, chciałbym zobaczyć ten filmik 12 min GameStara, musibyć naprawde ciekawy.


Niewiadomo jaka zamowiles pewnie przyjdzie email jaka chcesz wybrac czy taka czy taka i pewnie bedzie taniej skoro juz ktos(ja) zamowil teraz oczywiscie biore EK nawet jak bedzie po 200 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorka za 3 post ael zapomnialem ja dem nie lubie bo cos zdradzaj z fabuly i tak samo z gothicem w demo zadne nie gralem a w 3 zagram tylko nie dla misji tylko jak chodzi i tak pozwiedzac ale zadan raczej robic nie bende

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o sprawę skazania Bezimiennego, myślę że został on o coś słusznie oskarżony np o zabujstwo żony króla Robartha II, oczywiście Lee został o to skarżony ale przeciwnicy generała musieli mieć coś jeszcze na Bezimiennego. Dlatego zamiast obsypać go złotem za świetnie wykonaną robote pozbawili go oni wolności. W wyniku czego, jednym z zakończeń G3 mogłoby być wyjaśnienie tej sprawy, a Lee jako nowy król w afekcie (pod wpływem emocji) mógłby wydać wyrok na Bezimiennego po przez powieszenie, mimo tego co uczynił on dla myrtany. A ewentualnie G4 opowiadał by o próbie zabujstwa królowej, czyli sytuacji przed stworzeniem magicznej bariery. W ten sposub krąg legędy o Bezimiennym został by zamknięty. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jestem ciekawy ale wydaje mi sie ze nie byla to duza przyczyna chociaz.. napewno nic co zaszkodzilo krolowi, a własnie podobno krol umarl no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 16:55, SD4HJ napisał:

nic co zaszkodzilo krolowi, a własnie podobno krol umarl no nie?


Jedna osoba w GII tak mówiła - mianowicie łowca smoków (kowal) w GD. Ale jednak chyba król żyje, z tego co tam Piranie tworzą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 16:55, SD4HJ napisał:

Zobaczymy jestem ciekawy ale wydaje mi sie ze nie byla to duza przyczyna chociaz.. napewno
nic co zaszkodzilo krolowi, a własnie podobno krol umarl no nie?

Nie,król nie zginął. Przegrał wojne ale nie zginął. Jedna osoba w Gothicu mówiła, że nie wiadomo co się stało z królem, być może nie żyje. Poza tym mówi się że będą ludzie w Gothic3 wciąż lojalni królowi. Skoro jemu lojalni to znaczy że żyje,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 16:57, Paqs napisał:

> nic co zaszkodzilo krolowi, a własnie podobno krol umarl no nie?

Jedna osoba w GII tak mówiła - mianowicie łowca smoków (kowal) w GD. Ale jednak chyba król
żyje, z tego co tam Piranie tworzą. :)


Wiem, i jeszcze niewiem czy to on ale ktos tak mowil:
"Ty tez tu wtrafiles za to ze nie lubisz zwierzat? hihi" Wiec moze cos z tym.(za co trafil do koloni) Ale ja mowie ze cos tworcy mowili o tym ze Krol is die

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 17:01, Darkstar181 napisał:

> Zobaczymy jestem ciekawy ale wydaje mi sie ze nie byla to duza przyczyna chociaz.. napewno

> nic co zaszkodzilo krolowi, a własnie podobno krol umarl no nie?
Nie,król nie zginął. Przegrał wojne ale nie zginął. Jedna osoba w Gothicu mówiła, że nie wiadomo
co się stało z królem, być może nie żyje. Poza tym mówi się że będą ludzie w Gothic3 wciąż
lojalni królowi. Skoro jemu lojalni to znaczy że żyje,nie?


Wiem kto mowil mowicie mi to 100 raz:) Ten kowal co czeba mu bylo po bron biegnac do tych szamanow na pagorku w gorniczej dolinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ten kowal co czeba mu bylo po bron biegnac do tych szamanow

Dnia 29.06.2006 o 17:03, SD4HJ napisał:

na pagorku w gorniczej dolinie


A właśnie, że nie :P :P Bo mówił to Jan, ten który nie miał dostępu do kuźni i nie chciał by biegać mu po miecz. to był inny łowca :P :P ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 17:05, Paqs napisał:

>Ten kowal co czeba mu bylo po bron biegnac do tych szamanow
> na pagorku w gorniczej dolinie

A właśnie, że nie :P :P Bo mówił to Jan, ten który nie miał dostępu do kuźni i nie chciał by
biegać mu po miecz. to był inny łowca :P :P ^^


Nie, bo pamietam ze tamten byl czarny w gre gralem rok temu ale pamietam ze to ne byl jan ale jego ziomek, chyba ten taki czarny. jesli sie napawde myle to sorka ale chyba sie nie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 17:17, SD4HJ napisał:

> >Ten kowal co czeba mu bylo po bron biegnac do tych szamanow
> > na pagorku w gorniczej dolinie
> > > A właśnie, że nie :P :P Bo mówił to Jan, ten który nie miał dostępu do kuźni i nie chciał
by
> biegać mu po miecz. to był inny łowca :P :P ^^

Nie, bo pamietam ze tamten byl czarny w gre gralem rok temu ale pamietam ze to ne byl jan ale
jego ziomek, chyba ten taki czarny. jesli sie napawde myle to sorka ale chyba sie nie myle

Masz racje to mówi ten gościu co stoi przy Janie niepamiętam jego imienia ale on prosi nas o odzyskanie jego miecza który znajduje sie w obozie Hos-Paka (niewiem czy to dobrze napisalem :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2006 o 16:41, SD4HJ napisał:

sorry nie wytrzymalem bo dopiero ogladalem trailer heh:D:D ta gra jest fascynujaca a gothic 1
i resze to miedzy 10-12 razy przeszedlem juz nie pamietam mam duzo gier i w nie gram ale nic
nie jest w stanie zaspokoic mysli o Gothicu, jak zagram w demo to juz wogle nie bende sie mogl
doczekac tylko zeby to demo pl było!


demo wyjdzie napewno ale to chyba będzie gdzieś miesiąc przed premierą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować