Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

W takim razie zazdroszczę pewności siebie... i sprzętu. :]

Ja obawiam się, czy będzie sobie mój nieszczęsny sprzęt w miarę radził na detalach ,,od góry do dołu" minimalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 21:55, SD4HJ napisał:

Ja sadze ze mi moj sprzet wystarczy do pogrania na maxymalnych detalach

Ee tam ja mam 2,4 GHz, no ale mam mało ramów (256 DDr) ;/;/ No ale może sobie pogram na bardzo niskiej grafie ;);) A i znacie w miarę dokładne wymagania ?? Jakby co to napiszcie lub link podajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 13:02, nadol91 napisał:

> Ja sadze ze mi moj sprzet wystarczy do pogrania na maxymalnych detalach
Ee tam ja mam 2,4 GHz, no ale mam mało ramów (256 DDr) ;/;/ No ale może sobie pogram na bardzo
niskiej grafie ;);) A i znacie w miarę dokładne wymagania ?? Jakby co to napiszcie lub link
podajcie.

Minimalne wymagania były podane na poprzedniej stronie:
2GHz, 512 MB RAM, grafika GeForce 3/ Radeon8500,DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 13:45, Sztywny-pl napisał:

Minimalne wymagania były podane na poprzedniej stronie:
2GHz, 512 MB RAM, grafika GeForce 3/ Radeon8500,DVD.


Jestem ciekaw czy przy premierze wymagania cały czas będą takie same :) (Tak zawyżone). Już wiele gier miało przed premierą podawane wysokie wymogi, by gracze zmodernizowali kompy, a jak co do czego doszło, to wcale nie były potrzebne pożądne zmiany w kompie :) :)

Mam nadzieję, że te wymagania takze zię obniżą choć trochę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 11:12, Hopeless napisał:

W takim razie zazdroszczę pewności siebie... i sprzętu. :]

Ja obawiam się, czy będzie sobie mój nieszczęsny sprzęt w miarę radził na detalach ,,od góry
do dołu" minimalnych.


Dlaczego? No co moze nie wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 11:12, Hopeless napisał:

W takim razie zazdroszczę pewności siebie... i sprzętu. :]

Ja obawiam się, czy będzie sobie mój nieszczęsny sprzęt w miarę radził na detalach ,,od góry
do dołu" minimalnych.


Moze nei max ale np nma wysokich tak jak w oblivionie mi plynnie chodzi na wysokich a nie na max bo na max to czeba miec karte za 2500 zl w oblivionie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja specjalnie dla G3 wymienie połowę kompa. I mam nadzieje, ze szanowne i uwielbione przeze mnie kierownictwo CDP, zrobi wersją polska, a najlepiej gdyby wydali G3 tak jak H5 i po polsku i po angielsk, czyli dla każdego coś miłego, ale jak będzie tylko jedna wersja też się nie obraże. A i mam pytanie do szanownych panów kolegów ekspertów od multiuniwersum Gothica. Czy są jakieś dane o Gothicu on-line, bo pamiętam, z kiedyś czytałem (chyba nawey na gram.pl) o takim pomyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 18:09, WorldWar3PL napisał:

Witaj w klubie :) Ja najpierw kupię G3 EK, a potem zmieniam części.


Jak powstanie G3 Ek, a może po prostu zostanie zostana wydana kompilacja G3 + G2 + NK + G1. Wtedy bym kupił na pewno, bo stan moich płytek jest hmmm taki sobie, a nie są one objęte dożywotnią gwarancją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 18:07, Alexei Kaumanavardze napisał:

są jakieś dane o Gothicu on-line, bo pamiętam, z kiedyś czytałem (chyba nawey na gram.pl) o
takim pomyśle.


Kiedyś, rzeczywiście Jowood wypowiedzial się na temat planów przyszłościowych związanych z serią Gothic.
Jakoś pisali, że po trzeciej odsłonie mają zamiar wypuścić IV część, Gothic MMO, i Gothic na konsole. Tyle, że Piranie nic nie skomentowały i nie wypowiezdiały się co do tej wypowiedzi Jowood :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 18:15, WorldWar3PL napisał:

Myślę, że do G3EK będzie dołączona 1 część gry : - )


Akurat mi chodziło o osobną kompilację, która mogły by się nazywać G3 EK gold :D. A poza tym chyba i ta kupie G2 + NK jeszcze raz bo moje płytki długo jeszcze nie wytrzymają:D, a najgorsze jest to , że G1 nie mogę nigdzie dostać BUUUUUU;(. I co ja mam teraz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>a najgorsze jest to , że G1 nie mogę nigdzie dostać BUUUUUU;(. I co ja mam teraz zrobić?

Przecież Gothic I jest teraz w Extra Klasyce Next, to powinna ta seria być dostępna w większości sklepów (MM, Empik). A jak nie to masz jeszcze sklep na gram.pl :P :P Lub Allegro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 18:30, Paqs napisał:

>a najgorsze jest to , że G1 nie mogę nigdzie dostać BUUUUUU;(. I co ja mam teraz zrobić?


Przecież Gothic I jest teraz w Extra Klasyce Next, to powinna ta seria być dostępna w większości
sklepów (MM, Empik). A jak nie to masz jeszcze sklep na gram.pl :P :P Lub Allegro :P

Tak? nie zauważyłem. W moim Empie jest tylko G2:( gapa ze mnie. Ehhh i tak źle i tak nie dobze. A chciałem obie kupić Syberię:D. No cóż to może poczekać G1 jest ważniejszy bez dwóch zdań:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 18:33, Alexei Kaumanavardze napisał:

W moim Empie jest tylko G2:( gapa ze mnie. Ehhh i tak źle i tak nie dobze.
A chciałem obie kupić Syberię:D. No cóż to może poczekać G1 jest ważniejszy bez dwóch zdań:D


No pewnie, że Gothic 1 jest lepszy :) A jeszcze teraz wyszedł mod tworzony przez polaków, który zmienia tekstury, animacje z GII do I :) Jak narazie jest beta. Ja chcę już pełny mod, ale temat chyba troszkę sie zmienił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować